לוכד נחשים בחדרה

לוכד נחשים בחדרה מומלץ ומקצועי

להיתקל בנחש בבית או בחצר זה אף פעם לא נעים, כעת לאחר שזה קרה עליכם למצוא לוכד נחשים בחדרה, לוכד מיומן ומומלץ שיגיע וימצא במהירות את הנחש וגם ילכוד אותו. לוכדי הנחשים של מדבירייטינג מתמחים בלכידת נחשים, הם מספקים שירות זה לתושבי העיר חדרה כבר שנים רבות, באתר אנו מעסיקים לוכדי נחשים מומחים בעלי רישיון לכידה של רשות הטבע והגנים.

אוהב מאוד את החי והזוחלים, אני עושה את העבודה שלי מתוך אהבה למקצוע, כמובן שהסובלנות והאמינות כלפי הלקוח הם בראש סדר העדיפויות שלי.

חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

חשוב לי מאוד המקצועיות האישית שלי כלפי הלקוח, גם בנושא הסריקות אחר הנחש וגם בלכידה עצמה. היושר הוא הדבר החשוב ביותר בעייני.

חוות דעת
3
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
41
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

אני אדם רציני, אמין, יש לי מוטיבציה גבוה לעשות כל עבודה עד הסוף כמו שצריך. יש לי ניסיון של 30 שנה בתחום הנחשים והזוחלים. הלקוחות שלי תמיד מרוצים בסיום השירות, אני גובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.78
מחיר
9.2
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

כמה מהר לוכד בחדרה יוכל להגיע אלי?

הלוכדים שלנו זמינים באזור חדרה ויוכלו להגיע אליכם בממוצע בתוך 25 דקות מרגע שתפתחו קריאת שירות אצל אחד הלוכדים שלנו.

מה עושים במידה ואנחנו לא יודעים איפה הנחש מסתתר?

ניתן להזמין לוכד שיבצע סריקות נרחבות באזור, במסגרת הסריקות הלוכד ינסה לאתר את הנחש וללכוד אותו.

בפתחה של עונת הקיץ ניתן למצוא מזיקים שונים אשר יוצאים ממקומות המסתור שלהם ומחפשים את האנרגיה. הנחשים נחשבים למזיקים אשר גורמים נזק רב בעת הנשיכה שלהם ולכן רצוי להיעזר בשירות של לוכד נחשים בחדרה כאשר מבחינים בנחש בבית.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד נחשים בחדרה

המדבירים של מדבירייטינג מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר חדרה כבר שנים רבות, כשבמהלכן הם ביצעו בין היתר גם פעולות לכידת נחשים בחדרה. לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות לכידת הנחשים שהוזמנו ע"י תושבי האזור, השירות ניתן לכל המגזרים (הפרטי, העסקי והמוסדי) במהירות האפשרית ובמחירים הוגנים (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בחדרה שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו בחדרהתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש בשטח ציבורי בחדרהלקוח התקשר לדווח על נחש שמסתובב בשטח ציבורי פתוח, לוכד הנחשים הגיע למקום ולכד אותו לאחר סריקה קצרה.500 ₪
לכידת נחש בדירת גן בחדרהלוכד הנחשים לכד את הנחש שהסתתר בגינה.550 ₪
לכידת נחש במחסן עסק בחדרההלוכד הגיע למחסן העסק בשעה 01:00, הוא תפס את הנחש במהירות.650 ₪
לכידת נחש בחצר בית פרטי בחדרההלוכד הגיע לחצר הבית וביצע סריקות רבות, בסופו של דבר הצליח לאתר וללכוד את הנחש מתחת לגרם המדרגות.600 ₪

איתור נחשים ארסיים על ידי לוכד נחשים

אין ספק כי המפגש בין אנשים ובין נחשים מעורר לא מעט פחדים וחששות. בשנים האחרונות ניתן לראות כי נחשים ארסיים נפוצים יותר והמפגש עימם עשוי להיות מאיים. רבים אינם יודעים אבל הריגת נחשים נחשבת לעבירה של החוק וכל הההורג נחש צפוי לקבלת עונש.

אם אינכם יודעים כיצד לנהוג בעת המפגש עם נחשים, הרי חשוב להזעיק לוכד נחשים בחדרה אשר יהיה ביכולתו לעדכן אתם האם מדובר בנחש ארסי. לוכד נחשים מקצועי יאתר את הנחש וכך ימנע מפגש של אנשים עם הנחש אשר היה עשוי להסתיים אחרת.  ההמלצה היא לא לנסות ללכוד את הנחש בכוחות עצמכם מחשש לנשיכה אלא להמתין ללוכד מקצועי אשר ידע לאבחן האם מדובר האם מדובר בנחש ארסי או שמא אין מדובר בנחש ארסי ויבצע את הלכידה. ניסיון ללכוד את הנחש באופן עצמאי עשוי להוביל אתכם למצב בו הנחש יכיש אותכם ותזדקקו לטיפול רפואי.

בניגוד אליכם, ללוכד נחשים מקצועי יש את הניסיון הדרוש בתחום על מנת לבצע את הלכידה ואין מדובר על מפגש ראשון עם נחשים ומכאן יש ביכולתו לשמור על קור רוח במהלך הלכידה של הנחש ולא להיכנס לפאניקה.

כיצד תזהו כי מדובר בהכשה של נחש

כאשר מדובר בנחש ארסי אשר בוחר להכיש אנשים התוצאה עשויה להיות הכשה באמצעות השיניים של הנחש וביצוע נשיכה לא נעימה בכלל. הנשיכה עשויה להביא למספר תופעות כמו למשל הקאות, בחילות ונפיחות. אם אתם חושדים כי מדובר בהכשה של נחש, ההמלצה היא לנסוע במהירות רבה לבית החולים על מנת לקבל טיפול רפואי. אם אין ברשותכם רכב על מנת להגיע לבית החולים, כדאי להזמין אמבולנס ולהקפיד לא לזוז מרגע ההכשה ועד קבלת הטיפול. בינתיים לוכד נחשים בחדרה יגיע אל המקום במטרה ללכוד את הנחש. ההגעה של לוכד הנחשים למקום תאפשר לכם לדעת כי אתם בטוחים ויש ביכולתו לבצע את הלכידה בצורה הטובה ביותר.

מיהו לוכד נחשים מקצועי ומוסמך

לשאלה מיהו לוכד נחשים בחדרה מקצועי ומוסמך, ישנם מספר פרמטרים ההופכים אותו למוסמך ומקצועי:

ניסיון בתחום: לוכד נחשים אשר לו ניסיון רב בתחום וביכולתו לבצע לכידה מהירה של הנחש. לוכד נחשים אשר לו ניסיון רב יבצע את הלכידה בהצלחה רבה.

קבלת רישיון: על לוכד נחשים מוסמך להיות בעל רישיון לביצוע הלכידה. לוכד נחשים ללא רישיון אינו יכול לבצע את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. מכאן, טרם הזמנתו, חשוב ביותר לוודא כי יש לו רישיון בתוקף וביכולתו לבצע את הלכידה.

לכידה באמצעות מוט: את הנחש הלוכד נחשים לוכד באמצעות מוט מיוחד אשר באמצעותו הוא תופס את הנחש קרוב לראש במטרה למנוע ממנו לזוז ולא לאפשר לו לתקוף.

מעבר לשק: לאחר הלכידה באמצעות המוט, הלוכד מעביר את הנחש לשק על מנת לשמור על הנחש ולא לאפשר לו לבצע נשיכה. על הלוכד לא להעביר את הנחש בידיים אלא רק לשק, זאת מפני חשש לנשיכה.

העברה אל שטח פתוח: במסגרת עבודתו, לוכד הנחשים מבצע את הלכידה של הנחש ולאחר הלכידה משחרר אותו לשטח פתוח באישור המשרד להגנת הסביבה, זאת במטרה לאפשר לנחש להסתובב בטבע בצורה חופשית.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה