לוכד נחשים בגבעתיים

לוכד נחשים בגבעתיים מומלץ ומקצועי

הבחנתם בנחש בסביבת הבית או העסק? צריכים להזמין לוכד נחשים בגבעתיים באופן מיידי? דרך אתר מדבירייטינג ניתן להזמין שירותי לוכד נחשים בכל הארץ, לוכדי הנחשים באתר מחזיקים בתעודת רשות הטבע והגנים ונבדקו על ידינו, באתר מוצגים רק לוכדים מומלצים ומנוסים שמסוגלים להגיע ללקוחות במהירות האפשרית ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
78
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
41
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

תוך כמה זמן לוכד מהאתר יוכל להגיע ללקוח בגבעתיים?

הלוכדים שלנו זמינים באזור גוש דן ויוכלו להגיע ללקוחותינו לרוב בתוך 25 דקות בממוצע.

מה המחיר המומלץ לתשלום עבור הזמנת לוכד בגבעתיים?

המחיר המומלץ לתשלום עבור השירות נע בין 500-700 ש"ח, בפעולות לכידה שבהן יודעים בדיוק היכן הנחש ולא נדרש לסרוק אחריו המחיר יהיה ברף הנמוך, בפעולות בהן נדרשות סריקות המחיר עשוי להיות ברף הגבוה, שימו לב כי גם לשעת הקריאה יש השפעה על המחיר.

בתקופה האחרונה אנו עדים למקרים של הכשת נחשים. המפגש עם הנחשים עשוי לעורר פחדים בשל העובדה כי חלק מהנחשים מסוכנים ולכן על מנת לעבור את המפגש עם הנחש בשלום יש לקרוא לאיש מקצוע – לוכד נחשים בגבעתיים. לוכד נחשים מקצועי יגיע עם הציוד הדרוש על מנת ללכוד את הנחש באמצעות הכלים העומדים לרשותו.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד נחשים בגבעתיים

הלוכדים המוצגים באתר מדבירייטינג מספקים שירותי לוכד נחשים בפריסה ארצית כבר שנים רבות, בין היתר גם בגבעתיים, לאורך השנים הלוכדים שלנו ביצעו פעולות לכידה רבות בגבעתיים וסייעו לתושבי גבעתיים בלכידת נחשים. לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות לכידת הנחשים שבוצעו בגבעתיים בתקופה האחרונה, אופן הלכידה ומחיר השירות (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בגבעתיים שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו בגבעתייםתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש בלובי של בניין בגבעתייםהלוכד הגיע ללובי ולכד את הנחש במהירות.500 ₪
לכידת נחש בחצר בית ספר בגבעתייםהלוכד הגיע לחצר בית הספר במהירות, ולאחר שביצע סריקות במקום לכד את הנחש.650 ₪
לכידת נחש במבנה נטוש בגבעתייםדווח ללוכד על נחש במבנה נטוש בשכונה בגבעתיים, לוכד הנחשים הגיע למקום ולאחר סריקה קצרה לכד את הנחש.600 ₪
לכידת נחש בחצר בית פרטי בגבעתייםלוכד הנחשים הגיע במהירות אל הבית. איתר את הנחש ולכד אותו.550 ₪

מהן הסיבות להתקלויות עם נחשים

אחת השאלות אשר רבים שואלים לגבי נחשים היא מתי ניתן לראותם. בישראל ניתן למצוא 41 מינים של נחשים ממשפחות שונות כאשר חלק מהנחשים ארסיים וחלק לא.

עונת הקיץ: התשובה היא כי הנחשים יוצאים ממקום המסתור שלהם בעונת הקיץ. במהלך עונת החורף הנחשים צברו רעל ובקיץ הם יוצאים החוצה ומחפשים אחר מקורות מזון. בעונת החורף הנחשים בעלי דם קר והם מרבים בשינה לקראת עונת הקיץ.

עלייה בטמפרטורות: כאשר הטמפרטורות עולות מעל 25 מעלות, הרי ניתן להבחין בנחשים. כאשר הימים ארוכים יותר, הנחשים פעילים והם חוזרים לנוח בסביבות חודש נובמבר.

הכשת נחש: במידה ומצאתם את עצמכם במצב של הכשה על ידי נחש, אפשר לנסות לצלם את הנחש וכמובן להזמין לוכד נחשים מקצועי על מנת שיבצע את הלכידה בצורה הטובה ביותר. בעת הכשה של נחש, אין לקחת את הזמן אלא להגיע לבית חולים במהירות האפשרית לצורך קבלת טיפול רפואי.

כיצד לנהוג בעת התקלות עם נחש

לשאלה כיצד תתגוננו מפני נחש, הנה מספר דרכים להתגונן מפני מפגש עם נחש:

ארגון של סביבת הבית: אחת הדרכים להתגונן מפני מפגש עם נחש היא לארגן את הבית. אם יש לכם חצר, חשוב ביותר להרחיק את כל האשפה מהחצר ולדאוג לכסות את הפחים.  אם הסביבה הביתית שלכם מבולגנת, הרי זה מזמין מזיקים שונים כמו נחשים ולכן חשוב ביותר להקפיד על סדר.

איטום סדקים: חשוב ביותר לבצע איטום של סדקים  ולדאוג כי הסדקים לא יישארו פתוחים. סדקים עשויים להיות מקומות מסתור מצוינים בקרב נחשים ולכן חשוב ביותר לבצע איטום מקצועי.

שמירה על מרחק: במידה ונתקלתם בנחש, חשוב ביותר לשמור על מרחק עד להגעה של לוכד נחשים בגבעתיים.

לא לנסות ללכוד את הנחש בכוחות עצמכם: חשוב ביותר לא ללכוד את הנחש בכוחות עצמכם אלא להשאיר את העבודה לידי לוכד נחשים מקצועי.

לא לנסות לחסום את הדרכים של הנחש: נוסף על כך, חשוב ביותר לא לנסות לחסום את הדרכים של הנחש אלא לאפשר לו מרחב עד להגעה של לוכד נחשים מקצועי.

צמחייה צפופה: אם אתם נוטים להסתובב בשעות הלילה במקומות בהם יש צמחייה צפופה, הרי חשוב ביותר לקחת אתכם פנס על מנת להבחין האם יש נחשים באזור.

ביצוע הדברה: הדברת מכרסמים כדוגמת עכברים או חולדות ימנעו מכם לפגוש את הנחשים. יש לציין כי חשוב להקפיד על ביצוע הדברה מקצועית על ידי חברת הדברה בעלת ניסיון רב בהדברה של מכרסמים במטרה להרחיקם מהאזור. כיום קיימות שיטות הדברה שונות להדברת מכרסמים ובין היתר פיזור רעל או הנחת מלכודות הכוללות פיתיון אשר באמצעותו ניתן ללכוד את המכרסמים השונים וכך למנוע מקרה של הימצאות נחש.

בחירת לוכד נחשים בעל ניסיון רב  בתחום: בעת ההיתקלות עם נחש בבית, ההמלצה היא להזמין את השירות של לוכד נחשים מקצועי. לוכד נחשים מקצועי יהיה איש מקצוע אשר בקיא בלכידה של נחשים באמצעות לוכדן והכנסת הנחש לשק וכן הרחקתו למקומות מותרים לפי החוק. שימו לב, הנחש נחשב לחיה מוגנת ולכן חל איסור לפגוע בנחש אלא יש ללכוד אותו באמצעים מקובלים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה