ניקוי גגות רעפים

ניקוי גגות רעפים עם 100% תוצאות בפריסה ארצית

היונים מגיעות אליכם פעם אחר פעם ומתיישבות על אדן החלון, על מעקות הבית, או על הגג ומשאירות אחריהן צואה שגם מריחה רע וגם נראית לא טוב? מנקי הרעפים של מדבירייטינג מספקים שירותי ניקוי גגות רעפים מצואת יונים, הם עושים זאת במקצועיות רבה תוך שימוש באמצעים החדשניים והאיכותיים ביותר שמאפשרים להם לבצע את הניקוי על הצד הטוב ביותר עם תוצאות מושלמות בכל פעם.

אליאור יהודה
ספק מאומת

איכות ושירות מעל לכל, אמינות ושקיפות מלאה לאורך כל הדרך, חשוב לי לתת פיתרון מקיף לבעיית הלקוח שלי, אני עושה את כל המאמצים כדי שהלקוח יהיה מרוצה כולל מתן אחריות בכתב.

חוות דעת
17
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
94%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.65
מחיר
9.4
עמידה בזמנים
9.6
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9
לצפייה במידע חשוב על שירות העסק לחצו כאן
מחיר
9.4
עמידה בזמנים
9.6
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

איכות ושירות מעל לכל, אמינות ושקיפות מלאה לאורך כל הדרך, חשוב לי לתת פיתרון מקיף לבעיית הלקוח שלי, אני עושה את כל המאמצים כדי שהלקוח יהיה מרוצה כולל מתן אחריות בכתב.

ניקוי גגות רעפים

שאלות נפוצות

האם הניקוי מחזיר את הצבע המקורי של הרעפים?

בהחלט, ניקוי הצואה יחזיר לרעפים את הצבע המקורי והם ייראו חדשים, למעט מקרים בהם הרעפים רקובים מבפנים.

לפי מה נקבע המחיר לניקוי הגג והאם אתם מנקים גם את פנים הגג?

הניקוי נקבע לפי גודל הגג, מנקי הגגות שלנו מנקים גם את פנים הגג ולא רק את הרעפים.

הבחנתם בקן של יונים בגג? ניקוי גגות רעפים כולל לכלוך כתוצאה מלשלשת ציפורים. ניקוי מקצועי יתבצע באמצעות חברה מקצועית אשר תעשה שימוש בשטיפה באמצעות לחץ מים על מנת לחשוף את הגוון המקורי של הרעפים.

הנה חלק מהפעולות ניקוי גגות רעפים שבוצעו לאחרונה

מנקי הגגות שלנו נקראים לבצע ניקוי גגות רעפים בפריסה ארצית. השירות ניתן לכל סוגי הלקוחות, לפרטיים, מוסדיים ואף ללקוחות עסקיים. ניקוי גגות רעפים יכול להתבצע בצמוד עם פעולת הרחקת יונים ובכך פעולת הניקוי תחזיק זמן רב יותר. הכנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות את פעולות הניקוי האחרונות שבוצעו כנגד צואת יונים ברחבי הארץ, הטבלה כוללת את פירוט העבודה שבוצעה ואת המחירים שמנקי הגגות גבו מלקוחותינו בסיום ההתקשרות:

ניקוי גג רעפים דרך האתרתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים מהלקוח
ניקוי גגות רעפים של בית קרקע באמצעות לחץ מיםלקוחה התקשרה להזמין ניקוי גג רעפים לאחר שנים שהיונים היו מקננות עליו, נעשה שימוש בלחץ מים על מנת לשחזר את הצבע המקורי של הרעפים.1,500 ₪
ביצוע בנתניה של ניקוי גגות רעפים בבית ספרבית ספר תיכון בעיר הזמין עבודת ביצוע של ניקוי הגגות מצואת יונים.5,500 ₪
ניקוי גג רעפים בחיפהבית פרטי ברחוב שקט שהיה מטרה לקינון קבוע של יונים הזמין הרחקת יונים וגם ניקוי הגג בצמוד להרחקה.2,800 ₪

מה כולל הליך ניקוי גגות רעפים

ניקוי גגות רעפים כולל מספר שלבים על מנת להבטיח כי המלאכה בוצעה בהצלחה. כעת נפרט בפניכם את השלבים השונים אשר נעשים על ידי חברה מקצועית בתחום. שימו לב, רק חברה מקצועית ובה אנשי מקצוע אשר להם ידע וניסיון רב ידעו לבצע את הניקוי בצורה איכותית.

שאיבה של אשפת היונים באמצעות שואב אבק תעשייתי: ראשית כל, חברת הדברה מקצועית בתחום תבצע שאיבה של האשפה והלכלוך של היונים באמצעות שימוש בשואב אבק תעשייתי. הבחירה בשואב איכותי תאפשר לבצע את מלאכת הניקיון בצורה איכותית ביותר בהתאם לשביעות הרצון שלכם.

שימוש במכונות ניקוי: בשלב הבא, חברה מקצועית תעשה שימוש במכונות ניקוי בלחץ וכן מכונות קיטור המופעלות בעוצמה חזקה, זאת במטרה לנקות את כל הלכלוך בצורה הטובה ביותר ולא להשאיר סימני לכלוך על הגג.

פיזור חומרי חיטוי: בשלב הבא חברה מקצועית בתחום תדאג לפיזור של חומרי חיטוי הכוללים חומרים טבעיים במטרה לא להריח ריחות שונים.

הדברה במקום: בשלב האחרון החברה תקפיד על ביצוע הדברה במקום על מנת לדחות מזיקים שונים אשר עשויים להגיע למקום כתוצאה מהצואה של היונים.

חשיבות ניקוי גגות רעפים

ניקוי גגות רעפים נחשב לשירות חיוני וחשוב ביותר בשל מספר סיבות אשר נפרט. מרבית האנשים אינם יודעים כיצד לטפל בתחלואה של היונים ולכן יש חשיבות רבה לפנות לקבלת שירות מטעם חברה מקצועית אשר תציע שירות ניקוי והדברת כיני יונים בגגות רעפים. הנה מספר סיבות לניקוי גגות רעפים:

התפתחות מחלות וזיהומים: קיימת חשיבות עליונה לבצע ניקיון בגגות רעפים על מנת למנוע התפתחות של מחלות וזיהומים הן בקרב בני אדם והן בקרב חיות מחמד העשויות לבוא במגע עם הלכלוך. שימו לב, החיידקים המצויים בצואה של היונים עשויים לגרום למחלות במערכת העיכול ואף לגרום לדלקת עיניים.

עקיצות: עוד נציין כי בקרב גוזלים של יונים  ניתן למצוא טפילי עור המכונים קרציונים המסוגלים לגרום לעקיצות לא רק בקרב חיות מחמד אלא גם בקרב בני אדם ולכן קיימת חשיבות רבה לבצע ניקיון על מנת למנוע הופעה של קרציות.

תגובות אלרגיות: עוד נציין כי העקיצות עשויות לגרום לתגובה אלרגית אשר ייתכן  מתן טיפול רפואי כתוצאה מתגובה אלרגית.

בחירת חברה מקצועית לניקוי גגות רעפים

יונים מהוות מטרד אמיתי כפי שניתן לראות ועשויות להעביר מחלות רבות ולכן קיימת חשיבות רבה לקרוא לשירות של חברה מקצועית לטובת ניקוי גגות רעפים.

כיום תמצאו שפע של חברות המספקות את השירות, אך יש לבחור את החברה המקצועית ביותר הכוללת מספר פרמטרים:

זמינות: חברה מקצועית תדאג להיות זמינה עבורכם בכל השעות. אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם ולדעת כי חברה מקצועית תעמוד לשירותכם בשעה בה תזדקקו לשירות של ניקיון.

הגעה למקום עם ציוד מקצועי: נוסף על זאת, חברה מקצועית בתחום תדאג להגיע עם ציוד מקצועי על מנת לבצע את מלאכת הניקיון על הצד הטוב ביותר.

ביצוע חיטוי עם חומרים הכוללים תו תקן: ביצוע חיטוי יעשה תוך שימוש בחומרים בעלי תו תקן וכך תדעו כי מדובר בחומרים מאושרים ובטוחים לשימוש.

אנשי מקצוע מבוטחים: ניקוי גגות רעפים כולל שימוש בציוד במטרה לנקות את הגג. חברה מקצועית תדאג לבטח את העובדים במקרה של עבודה בגובה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה