הרחקת יונים אלקטרונית

הזמנת הרחקת יונים אלקטרונית באמצעות מכשיר אולטראסוני

אם אתם סובלים ממטרד יונים ולא הצלחתם להרחיק אותם בשום דרך – הנה הפתרון עבורכם. מרחיקי היונים המופיעים באתר מספקים שירות ייחודי של הרחקת יונים אלקטרונית באמצעות שימוש במכשירים אולטראסונים נגד יונים. המכשירים מרחיקים את היונים באמצעות שימוש בקרני לייזר או ברעשים אולטראוסנים מיוחדים.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
57
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
לצפייה במידע חשוב על שירות העסק לחצו כאן
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

הרחקת יונים אלקטרונית

שאלות נפוצות

האם ניתנת אחריות על עבודת הרחקת יונים אלקטרונית?

לרוב בעלי המקצוע המופיעים באתר מספקים אחריות מלאה על כל עבודה המגיעה דרכינו. למרות זאת כדאי לבדוק מול בעלי המקצוע מהי תקופת האחריות המדויקת שהם יכולים להעניק עבור פתרון בעיית היונים אצלכם.

כמה חשמל המערכת צורכת?

חלק מהמערכות מופעלות באופן סולארי ולא דורשות חשמל כלל. המערכות שכן דורשות חשמל לרוב יסתפקו בכמות חשמל מועטה ולכן גם העלויות הנוספות עבור תשלום חשבון החשמל לא יהיו גבוהות.

איך המכשירים מרחיקים את היונים

המכשירים האלקטרוניים יודעים להרחיק את היונים באמצעות שימוש בכמה שיטות שונות, כל מכשיר יודע להשתמש בשיטה שונה ולכן כדאי לכם לבדוק איזה מכשיר מציעים לכם והאם הפתרון הזה יעבוד במקרה שלכם. בטבלה שלפניכם ניתן לראות איך הקסם קורה:

סוג המכשיראיך המכשיר מרחיק את היונים
מכשיר לייזר להרחקת יוניםהמכשיר מזהה באמצעות גלאי נפח את היונים ומכוון עליהם קרן לייזר אשר מבהילה אותן ומרחיקה אותן.
מכשיר המפיק תדרים של קולהמכשיר מפיק רעשים המפחידים את היונים ובכך הן מתחרקות מהאזור. הצלילים נמוכים ונשמעים רק לבע"ח ולא לאדם.
התקנת פסי דריכה נגד יוניםפסי הדריכה מעבירות זרם חשמלי אל היונה כאשר היא מתיישבת במקום, היונה מרגישה אי נוחות ומסתלקת.
מכשיר או קולי להרחקת יוניםברגע שהמכשיר מזהה באמצעות גלאי נפח את היונה הוא משמיע קולות ומהבהב לצורך הפחדת היונה ובכך היא מורחקת.

איך מתבצעת התקנת המכשירים

התקנת המכשירים פשוטה יחסית, לרוב כן תצטרכו להיעזר בחשמלאי מוסמך לצורך חיבור המכשיר לנקודת חשמל ע"י חיבור ישיר או באמצעות יצירת נקודת חשמל חדשה. מעבר לכך כדאי שמתקין מקצועי ידריך אתכם על מנת שהמערכת תהיה מכוונת כמו שצריך, גם מבחינת הפונקציות שלה וגם מבחינת הזווית והמיקום שלה.

  1. קביעת מיקום המכשיר – זהו השלב החשוב ביותר כמובן, עליכם למקם את המכשיר במקום בו הוא יכסה את פני השטח בהם היונים מתיישבות, גם מבחינת הזווית שלו אל השטח וגם מבחינת המרחק שלו.
  2. הצמדת המכשיר אל המקום שקבענו – נצמיד את המכשיר אל המקום שבו אנו רוצים להתקין אותו באמצעות קדיחה של המכשיר אל המקום או באמצעות שימוש בסיליקון או כל דבק אחר שיוכל לשמור על המכשיר במקום מבלי שיזוז במזג אוויר כזה או אחר.
  3. חיבור המכשיר אל מערכת החשמל – נדאג לחבר את המכשיר אל מערכת החשמל שבמקום, אם אין נקודת חשמל כדאי לדאוג שחשמלאי מוסמך יעשה זאת ויצור נקודה קרובה למקום המכשיר.

היתרונות בהתקנת מערכת לייזר נגד יונים

כאן נמנה את היתרונות של מערכת הלייזר המתקמת ביותר בשוק נגד יונים. לא כל המכשירים עובדים כך כמובן אך אצל המתקינים שלנו לרוב כן תוכלו למצוא את המערכת הזאת שהיא האיכותית ביותר בשוק כרגע:

פתרון מקיף כנגד כל בעלי הכנף – המערכת מספקת את הפתרון עבור כל בעלי הכנף ולא רק כנגד יונים בלבד, גם אם אתם סובלים מבעיה של מיינות בגג הרעפים תוכלו להשתמש במערכת והיא תעשה עבודה מצוינת.

פועל באמצעות אנרגיה סולארית – המכשיר החדיש ביותר לא דורש חיבור לחשמל והוא יודע לפעול באמצעות שימוש באנרגיית השמש ממנה הוא מפיק את החשמל לו הוא נדרש.

עמיד בכל מזג האוויר – המכשיר מיועד עבור הקהל הישראלי והוא עמיד בכל תנאי מזג האוויר, זה לא משנה אם אנחנו באוגוסט או שיורד גשם, המכשיר יעשה את עבודתו כראוי ולא ייפגע ממזג האוויר.

אסתטיות גבוהה – המכשיר יפה ולא יהרוס את הנוף שלכם לא משנה היכן תחליטו להתקין אותו, הוא ישמור על רמה אסתטית גבוהה.

כמה עולה הרחקת יונים אלקטרונית באמצעות מכשירים

המחיר עבור התקנת מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים משתנה גם בהתאם לאיכות המכשירים אך גם בעיקר בהתאם לגודל השטח בו יש לטפל. בעיות קטנות על פני שטחים קטנים לרוב לא יעברו את ה-2000 ש"ח, לעומת זאת במקומות גדולים כמו למשל שדה חקלאי המחיר יכול להיות גבוה בהרבה. העצה שלנו היא פשוט לפנות לבעלי המקצוע באתר שלנו, לספר להם על הבעיה ולבקש הצעת מחיר מפורטת.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה