גגון נגד יונים

התקנת גגון נגד יונים בכל חלקי הארץ

דרך האתר ניתן להזמין התקנת גגון נגד יונים לחלון בכל חלקי הארץ. המתקינים באתר מדבירייטינג עומדים בסטנדרטים הגבוהים שאנחנו מציבים להם. הם מחויבים לבצע התקנת גגונים באמצעות החומרים האיכותיים ביותר, להגיע בזמן וכמובן לגבות מחיר הוגן. באתר מופיעים רק ספקי שירות מומלצים.

אני מדייק בזמנים, חשוב לי להיות אמין ומקצועי מול הלקוחות שלי ולהסביר להם תמיד את הכל, כך שידעו שהם בידיים טובות.

חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.75
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
לצפייה במידע חשוב על שירות העסק לחצו כאן
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

אני מדייק בזמנים, חשוב לי להיות אמין ומקצועי מול הלקוחות שלי ולהסביר להם תמיד את הכל, כך שידעו שהם בידיים טובות.

גגון נגד יונים

אני מתקין גגון נגד יונים עם סנטף או עם פאנלית, הלקוח יכול לבחור את הגגון שהוא רוצה. בנוסף אני מבצע אטימה מקצועית כדי למנוע חדירה של מים.

שאלות נפוצות

איך ניתן לדעת כמה יעלה להתקין גגון בחלון שלי?

כדי לקבל הצעת מחיר הוגנת ואמינה כדי לצלם את החלון מתוך ומחוץ למבנה, לשלוח את זה למתקינים שלנו ולקבל הצעות מחיר מדויקות כולל מפרט של החומרים איתם תתבצע ההתקנה.

כמה שנים אחריות נותנים על התקנת גגונים?

האחריות משתנה בהתאם לסוג החומר בו משתמשים, על גגונים איכותיים המתקינים מעניקים לרוב כ-5 שנות אחריות.

התקנת גגון נגד יונים לחלון

התקנת גגון נגד יונים לחלון תדרוש בחלק מהמקרים שימוש ברתמה לצורך ביצוע העבודה מכיוון שבחלק מהחלונות הגישה תהיה קשה מאוד, ישנם מקרים שאפילו תצטרכו להסתייע בשירות של התקנה באמצעות סנפלינג. הקפידו לעשות סרטון ווידאו לבעל המקצוע גם מתוך המבנה וכדאי גם מחוץ למבנה על מנת שיוכל לתת לכם הצעת מחיר הוגנת. כדאי לנסות ולפנות לכמה בעלי מקצוע שונים כדי לערוך סקר שוק מסוים.

לרוב הגגון יותקן בצורה שבה בעל המקצוע יקדח קונסטרוקציה מאלומיניום אל הדופן החיצונית של המבנה, אל הקונסטרוקציה הוא יחבר גגון מפח, אלומיניום או אפילו מבד. כדי שהגגון יהיה מספיק יציב החיבור שלו אל הקיר ייעשה באמצעות בורגי ג'מבו. מהקונסטרוקציה עצמה יצאו שתי תושבות, אחת לכל צד שישמשו כקירות מייצבים עבור הקונסטרוקציה של הגגון.

היתרונות בהתקנת גגון יונים

להתקנת גגון יש כמה יתרונות וכמה שימושים שכדאי שתהיו מודעים להם לפני תחילת תהליך ההתקנה. שימו לב כי במידה ואתם לא רוצים סוכך מעל לחלון יהיה עדיף להתקין רשת נגד יונים לחלון במקום זאת. בטבלה שלפניכם ניתן לראות את הדברים החיוביים שבהתקנת גגון ובמה בדיוק הם מתבטאים.

היתרונות בהתקנת גגון נגד יוניםאיך היתרון בא לידי ביטוי
מניעת צואת יונים על החלוןפעמים רבות היונים עושות את הצואה מהחלון שמעל והכל נוחת על הכביסה\החלון שלכם, הגגון ימנע את זה ולא יאפשר לצואה לעבור אותו.
מניעת לכלוך המגיע אל החלוןלא משנה אם ייפול לכלוך מגג המבנה או שילד בקומה שמעלכם יזרוק עטיפה של חטיף, הגגון ימנע את זה.
משמש כסוכך מפני גשםהתקנת גגון גשם ישמור על החלון שלכם מפני הגשם, בחלק מהמקרים עם מי הגשמים נסחף גם לכלוך מגג המבנה, הגגון ישמש במקרה הזה כסוכך ולא יאפשר לגשם להפריע לכם.
מרחיק את היונים המגיעות אל החלוןבמקרים רבים היונים מתיישבות מעל לחלון על גבי הסורג, ברגע שהגגון יותקן הוא לא יאפשר ליונים להמשיך ולגשת לשם ובכך ירחיק אותן.

סוגי גגונים מומלצים למניעת יונים

כמו בכל דבר בחיים – גם כאשר מתקינים גגון נגד יונים ישנם גגונים טובים ואיכותיים יותר וישנם גגונים פחות איכותיים, לכל גגון יש את היתרונות והחסרונות שלו. בטבלה שאנו מציגים לפניכם ניתן לראות את סוגי הגגונים בשוק, את היתרונות שבהם ואת החסרונות שבהם.

איזה סוג גגון מתקיניםחסרונות בגגון זהיתרונות בגגות זה
גגון פחפחות יפה לעין מהגגונים האחרים המעוצבים.טוב יותר בכל שאר הפרמטרים, מחזיק לאורך זמן, זול, עושה את העבודה, ההתקנה שלו קלה ונוחה.
גגון פוליקרבונטחומר הגגון חלש יותר ויכול להיהרס מהשמש בתוך כמה שנים, פחות עמיד למזגי האוויר מאשר גגונים אחרים.עלויות נמוכות יחסית של התקנה, בנוסף לכך הוא "עושה את העבודה".
גגון עץגגון מאסיבי יותר, העלויות שלו יהיו יקרות יותר והוא ידרוש התאמה מיוחדת למידות.גגון העץ בחלק מהמקרים יהיה יפה יותר ויוכל להתאים למראה העיצובי של הבית.
גגון זכוכיתעלויות גבוהות יחסית, מעט מסוכן למקרה בו ייפול עליו משהו או שהוא מעט יזדעזע והזכוכית תתנפץ.יפה בצורה יוצאת דופן כמובן, ניתן להשתמש בו ככלי עיצובי לבית.

המחיר להתקנת גגון כביסה בחלון או במרפסת שירות

המחיר להתקנת גגון משתנה כמובן בהתאם לכמה פרמטרים. הפרמטרים שמשפיעים על המחיר הם כמובן הסוג של הגגון, המידות של הגגון והגישה אל המקום בו צריך לבצע את ההתקנה. בטבלה שכאן ניתן לראות כמה דוגמאות לעבודות התקנה שהוזמנו דרך האתר שלנו, ניתן לראות בדיוק היכן הגגון הותקן, באיזה סוג של גגון השתמשו וגם כמה זה עלה:

איפה התקנו את הגגוןאיזה סוג גגון הותקןמה המחיר לעבודה
התקנת גגון לחלון בתל אביבגגון אלומיניום עם כיסוי פח1,600 ש"ח
התקנת גגון לחלון בחיפהגגון אלומיניום עם כיסוי פוליקרבונט2,500 ש"ח
התקנת גגון למרפסת בירושליםגגון אלומיניום עם כיסוי עץ3,200 ש"ח
התקנת גגון מעל לדלת בבאר שבעגגון אלומיניום עם כיסוי זכוכית2,800 ש"ח
התקנת גגון כביסה למרפסת שירות בפתח תקווהגגון אלומיניום עם כיסוי פח איכותי1,800 ש"ח

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה