לוכד חולדות בנתניה

לוכד חולדות בנתניה והסביבה מזמינים דרך מדבירייטינג

צריכים לוכד חולדות בנתניה? הלוכדים שלנו עזרו כבר למאות מתושבי העיר להיפטר מהחולדות, הלוכדים הגיעו ללקוחות במהירות ולכדו את החולדות, לאחר מכן אטמו חורים מהם נכנסו החולדות במידה ואכן היה צריך ולבסוף הדריכו את בני הבית איך להימנע מכניסה נוספת של חולדות לדירה, עדיין מתלבטים? אותם הלקוחות מנתניה השאירו מגוון המלצות וחוות דעת שמופיעות באתר, קראו את ההמלצות.

אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
45
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
46
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
88
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

איך לוכד חולדות בנתניה ילכוד את החולדה?

הלוכד מיומן ולרוב ילכוד אותה בעזרת הידיים, ישנם לוכדים שילכדו בעזרת מוט מיוחד שנקרא "לוכדן".

מה המחיר המומלץ לתשלום עבור שירות זה?

המחיר המומלץ לתשלום ללוכד בנתניה נע בין 400-600 ש"ח ומשתנה בהתאם לשעה ולאופן הפעולה במקום. אם הלוכד מסוגל לתפוס את החולדה בידיים באופן מידי המחיר יהיה מעט יותר יקר.

כשאתם מחפשים לוכד חולדות בנתניה אתם מחפשים אדם או חברה שיגיעו ופשוט יתפסו את החולדה ויוציאו אותה מהדירה, בנוסף לכך אתם רוצים לדעת מניין החולדה נכנסה ואיך ניתן למנוע את זה בעתיד, אתם בוודאי תתבאסו אם יגיע אדם חסר ניסיון שרק ישים מלכודות ולא יצליח לתפוס את החולדה, אתם בטח תתאכזבו אם אותו אדם לא יידע להגיד לכם איך החולדה נכנסה לדירה ואיך ניתן למנוע את זה בעתיד, בשל כך כדאי לחפש אחר לוכד חולדות מומלץ.

שירותי לכידת חולדות בנתניה שהוזמנו דרך האתר לאחרונה

לפניכם חלק משירותי לכידת החולדות שהלוכדים שלנו סיפקו למגזר הפרטי ולמגר העסקי בעיר נתניה כולל פירוט אודות השירות והמחירים שגבו מלקוחותינו:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
לכידת חולדות בתוך שטח בית ספר בנתניהבבית ספר ידוע בעיר נתניה הייתה נגיעות גבוהה של חולדות שכללה גללי צואה בחלק גדול מהכיתות, דווח על חולדה באחת הכיתות, הלוכד הגיע למקום ולכד את החולדה.430 ₪
לכידת חולדות בבית קפה בעיר נתניהביום עבודה שגרתי בבית קפה ברחבי העיר נכנסה פתאום חולדה דרך דלת הכניסה והחלה להתרוצץ בין הסועדים, הלוכד הגיע מהר מאוד ולכד את החולדה.450 ₪
לכידת חולדה בתוך דירה בנתניהבשעות הלילה המאוחרות חולדה הופיעה לפתע במטבח לעיניו של אחד מבני המשפחה, הלוכד הגיע ולכד אותה במהירות.600 ₪
לכידת חולדה בתוך מאפיה מוכרת בנתניההחולדה הסתובבה בחופשיות במאפיה וכרסמה שקיות מזון בשעות הלילה כשהמאפיה הייתה סגורה, לוכד עכברים בנתניה הגיע לשם ולכד אותה במהירות.500 ₪
לכידת חולדה בתוך מקלט של בניין מגורים בנתניהדיירי הבניין ירדו למקלט המוגן בכדי לערוך אספת דיירים אך פגשו בחולדה בתוך המקלט, הלוכד המוביל באתר הגיע במהירות ולכד אותה.450 ₪
טיפול בחולדות בדירת קרקעהלוכד הגיע למקום אך החליט כי לא ניתן ללכוד את החולדות ולכן החליט לבצע הדברה בנתניה כנגד החולדות ובכך הוא פתר את הבעיה.470 ₪

נזקיהן של החולדות בנתניה

החולדות מצליחות להיכנס לדירות בנתניה דרך פתחים במבנה, דרך העצים מחוץ למבנה שמובילים אל חלונות הדירות ודרך תעלות הביוב, מעבר לאימה שמטילות החולדות על חלק מהאנשים הן גם גורמות לנזקים שונים.

נזק לרכוש – החולדות גורמות נזק לרכוש בכך שהן מכרסמות כבלים של מוצרי חשמל שונים כמו תנורים ומכונות כביסה והורסות את מוצרי החשמל, הן מכרסמות אפילו בגדים, נעליים וכל מה שמתחשק להן באותו הרגע, בכך החולדות עלולות לגרום לנזקים של אלפי שקלים.

העברת מחלות – החולדות מעבירות את המחלות שלהן דרך הצואה ודרך השתן, ישנן מחלות קשות בהחלט כמו מחלת הדבר למשל שהחולדות מעבירות, המחלה יכולה לעבור במידה והחולדה תעשה צואה על אוכל שנמצא על השיש כמו בננות או אבוקדו ולאחר מכן אנחנו נאכל מזה.

בשל הסיבות הללו אין לחכות עם הטיפול בחולדה, יש לטפל בחולדות בהקדם ובאופן מיידי בהחלט ובכך להימנע מנזקים בריאותיים ומנזקים לרכוש.

איך לוכד חולדות בנתניה מוצא את החולדה

כשאתם מזמינים לוכד חולדות בנתניה על הלוכד לחפש סימנים שיעזרו לו באיתור החולדה, החולדות משאירות אחריהן סימנים רבים כמו צואה, עקבות רגליים, מוצרים מכורסמים ושאריות אוכל. לוכד חולדות מקצועי בנתניה ידע בעזרת כל הסימנים הללו לגלות מהו מסלול הפעילות של החולדה, היכן בעיקר היא פעילה והיכן סביר לוודאי המקום בו היא מסתתרת.

לאחר שהלוכד יידע להעריך היכן החולדה מסתתרת הוא יחל בחיפושים אחריה, החולדה לרוב תסתתר היטב בפינה ומאחורי הדברים, על הלוכד לפנות את השטח לאט לאט עד שיחשוף היכן היא בדיוק. כשלוכד החולדות ימצא את החולדה עליו יהיה לתפוס אותה בזריזות לפני שתברח על ידי שימוש בלוכדן מקצועי או אפילו בעזרת כף היד(עם כפפה נגד הנשיכות).

*שימו לב כי בכל מקרה בו הזמנו לוכד חולדות על הלוכד יהיה לתפוס את החולדה ולא להשאיר לנו רעלים ומלכודות, לכידה בעזרת מלכודות ורעלים נחשבת לביצוע הדברת חולדות(שירות זול יותר).

לוכד חולדות בנתניה 24 שעות ביממה

כאשר אתם מתחילים בחיפושים אחר לוכד חולדות בנתניה כדאי לחפש לוכד שנותן שירותים ללקוחותיו 24 שעות ביממה, החולדות הן פעילות לילה לכן רוב קריאות השירות עבור לכידת חולדות נפתחות גם כן בלילה, לוכד חולדות שנותן שירותים ללקוחותיו רק בשעות היום לא יוכל באמת לעזור לכם במקרים מסוג זה. הלוכדים שלנו באתר מספקים שירות של לוכד חולדות בנתניה 24 שעות ביממה לכל לקוחותינו בעיר.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה