לוכד חולדות בבית שאן

באתר מדבירייטינג מזמינים לוכד חולדות בבית שאן מומלץ ומקצועי

הלוכדים באתר מדבירייטינג מיומנים ומומלצים על ידינו. באתר תוכלו להזמין לוכד חולדות בבית שאן לאחר שאנחנו כבר בדקנו אותו ואחרי שהוא ביצע כבר המון עבודות דומות דרך האתר. ניתן לקרוא המלצות רבות באתר על הלוכדים שלנו ולבסוף לבחור את הלוכד שהכי מצא חן בעיניכם אחרי שראיתם תמונה של הלוכד ושל הרישיון שלו.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
58
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

מה המחיר המומלץ לתשלום ללוכד חולדות בבית שאן?

המחיר המומלץ לתשלום עבור הזמנת שירותי לכידה נע בין 400-600 ש"ח, זה תלוי האם הלוכד מסוגל לתפוס את החולדה באותו רגע בידיים ותלוי גם בשעת הקריאה.

כמה מהר הלוכדים שלכם יוכלו להגיע?

הלוכדים שלנו זמינים מאוד ויוכלו להגיע אליכם בתוך פחות משעה אחת, כדאי לחייג אליהם ולתאם הגעה.

חולדה נכנסה לביתכם? כל מה שאתם זקוקים לו זה לוכד חולדות בבית שאן, רגע לפני שאתם מזמינים אותו חשוב שתעיינו בדברים החשובים שרשמנו כאן, יש כמה דברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם מזמינים לוכד חולדות בבית שאן, קראו את המאמר הבא ותדעו מהו טווח המחירים בשוק ומה הדברים שעליכם לשים לב אליהם.

איך מתבצעת לכידת החולדה

ברגע שאתם מזמינים שירות של לוכד חולדות בבית שאן למדביר צריך להיות מאוד ברור שאתם מעוניינים ללכוד את החולדה ולא לבצע הדברת חולדות שזוהי פעולה שונה לחלוטין, ברגע שהלוכד יגיע אליכם עם הציוד המיוחד לצורך לכידת החולדה הוא יחפש היכן היא נמצאת לפי הסימנים אותם היא משאירה אחריה, יחשוף אותה ויתפוס אותה, כמובן שלוכד החולדות צריך גם לפנות אותה מהבית ולהקדיש מספיק זמן לצורך הצלחה במשימה זו, במידה והחולדה מסתתרת במקום בו לא ניתן לחשוף אותה וללכוד אותה או שאינה בבית בזמן שהלוכד מגיע יצטרך לוכד החולדות להשאיר מלכודות או רעלים נגד חולדות לפי מידת הצורך.

שימו לב כי גודל החולדה היא כגודל כף יד שלמה של אדם בוגר בתוספת זנב, במידה והמכרסם שאתם רואים קטן בהרבה מגודל זה כנראה שמדובר בעכבר ואתם זקוקים בשירותי לוכד עכברים בבית שאן ולא בלוכד חולדות.

מה כולל שירות לוכד חולדות

שירות של לוכד חולדות כולל בדיקה מקיפה מהיכן נכנסו החולדות לדירה, תפיסתן של החולדות הקיימות, איטום חורים בקירות מהם החולדות נכנסו לתוך הדירה, הוצאת החולדות מהבית, בדיקה מקיפה האם קיימות חולדות נוספות בדירה. שימו לב שכאשר אתם מזמינים לוכד חולדות הוא אכן נותן לכם את כלל השירותים הללו שחשובים לא פחות מלכידת החולדה באופן ספציפי.

לוכד חולדות 24 שעות בבית שאן

ידוע לכולם כי החולדות הן פעילות לילה לכן ברוב המקרים שמזמינים אותנו ללכוד חולדה זה קורה בשעות הללו, אחד מבני המשפחה רואה חולדה במטבח ומיד דואג להזמין שירות של לוכד חולדות, שימו לב כי לא כל החברות מבצעות הדברה 24 שעות ביממה, אנו בפשפשג'וק זמינים לרשותכם בכל שעות היום והלילה. שימו לב כי מחיר השירות בשעות הלילה יהיה יקר יותר ונחשב לתעריף מיוחד, מחיר לכידת חולדה בשעה כזאת עלול להגיע גם ל-1000 ש"ח כך שאם הדבר אינו דחוף אולי כדאי לחכות לשעות הבוקר.
למידע נוסף אודות המחירים ניתן להיכנס למחירון הדברה.

לוכד חולדות מומלץ בבית שאן

תוכלו לחפש ברשתות החיפוש את המילים לוכד חולדות מומלץ בבית שאן וסביר לוודאי שתוכלו למצוא על הלוכדים שלנו מאות המלצות ברשתות השונות, למדבירים באתר תיק עבודות רחב מאוד בנושא וניתן לצפות בו על ידי כניסה לעמוד מדביר מומלץ.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה