הרחקת יונים בדרום

הרחקת יונים בדרום ע"י מרחיק מומלץ ומקצועי

היונים מקננות באזור הבית? אתם בוודאי סובלים מהלכלוך שהם משאירים ומהמטרד שהם מהווים, הגיע הזמן להיפטר מהיונים אחת ולתמיד! מרחיקי היונים באתר מדבירייטינג מספקים שירותי הרחקת יונים בדרום, המרחיקים שלנו מגיעים לכל אזור הדרום עם הציוד האיכותי ביותר על מנת להרחיק את היונים אחת ולתמיד. המרחיקים שלנו מאמינים במתן אחריות בכתב בסיום כל פעולת הרחקת יונים ובכך לשמור על השקט הנפשי של הלקוחות שלנו, כל זאת במחירים הוגנים בהחלט ועם שירות מהלב.

אני אמין, מגיע בזמן, סבלני ואדיב כלפי הלקוחות שלי. אם יש בעיות אני עוזר ללקוחות ונותן להם שירות עד הסוף על מנת שיהיו מרוצים תמיד.

חוות דעת
6
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
יהונתן כהן
ספק מאומת

אני מתעסק בהדברה כבר משנת 2014, אני שם דגש על שירות טוב, על המקצועיות שלי ולשדר אמינות ללקוח. הדבר שעומד לנגד עיני הוא שהלקוח תמיד יהיה מרוצה.

חוות דעת
23
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.87
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אליאור יהודה
ספק מאומת

איכות ושירות מעל לכל, אמינות ושקיפות מלאה לאורך כל הדרך, חשוב לי לתת פיתרון מקיף לבעיית הלקוח שלי, אני עושה את כל המאמצים כדי שהלקוח יהיה מרוצה כולל מתן אחריות בכתב.

חוות דעת
15
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.80
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

אני מאוד שירותי ואמין כלפי הלקוחות שלי, אני משתמש בציוד מקצועי ומבטיח לעמוד בזמנים.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
88%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.22
מחיר
9.3
עמידה בזמנים
9.4
איכות העבודה
9.2
יחס\שירות
9.6

שאלות נפוצות

האם ניתן להזמין שירות בכל אזור הדרום?

בוודאי, מרחיקי היונים שלנו עובדים בכל אזור דרום הארץ, ניתן להזמין מהם שירות בכל עת.

באילו שיטות אתם עובדים?

מרחיקי היונים שלנו מבצעים את העבודות באמצעות שימוש בדוקרנים או בהתקנת רשתות נגד יונים, לעתים הם משתמשים גם כן בפסי דריכה. השיטה נקבעת ע"פ אופי השטח ואופן ההתקנה הנדרש.

יונים מהוות מהוות מטרד רציני עבור רבים ולכן חשוב ביותר לנקוט באמצעי הרחקה שונים במטרה  להרחיק את היונים. הרחקת יונים בדרום אשר תתבצע על ידי אנשי מקצוע בתחום תבטיח כי לא יהיו יונים באזור ותוכלו ליהנות מאיכות חיים ללא רעש של יונים.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו נגד יונים בדרום

תושבי אזור הדרום כבר יודעים שהמרחיקים המופיעים באתר מקצוענים בהרחקת היונים, בכל פעם שתושבים באזור הדרום נתקלים בבעיית יונים הם מיד פונים אל המרחיקים שלנו, אם זה דרך המלצה או דרך חיפוש ברשת האינטרנט, הם יודעים כי ברגע שהמרחיקים שלנו יגיעו לטפל בבעיה הם יהיו בידיים בטוחות. לפניכם בטבלה ניתן לראות פעולות הרחקת יונים שבוצעו עבור תושבי אזור הדרום, ניתן לראות גם כן מה הם המחירים שגבו מהלקוחות בסיום השירות (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בדרום שבוצעו):

הרחקות יונים שבוצעו בדרוםתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים בדרום
הרחקה של יונים בבאר שבעבוצעה הרחקת יונים בבאר שבע באמצעות שימוש בסלילים נגד יונים אותם התקינו על מעקה.650 ₪
התקנת פס דריכה על גג רעפים בדרוםהמרחיק התקין פסי דריכה על גג רעפים בדרום הארץ, פסי הדריכה הרחיקו את היונים לצמיתות.300 ₪
הרחקה של יונים בדרום באמצעות דוקרניםבוצעה התקנה של דוקרנים נגד יונים על אדן חלון בדירה בדרום הארץ.450 ₪
ניקוי צואה של יונים במסתור כביסה בדרום הארץניקוי מסתור כביסה שהיה מלא בצואת יונים ע"י שימוש בחומרי ניקוי וחיטוי.3,250 ₪

הרחקת יונים בדרום באמצעות סנפלינג

ישנן מספר שיטות של הרחקת יונים בדרום ושיטה אחת היא באמצעות סנפלינג. לעתים היונים נמצאות במקום גבוה ועל מנת להגיע לגובה הנדרש יש צורך לבצע את העבודה בגובה.  מה חשוב לדעת בעת בחירת איש מקצוע:

היתר עבודה בגובה: שימו לב, עבודה בגובה דורשת היתרים מטעם משרד העבודה ולכן אין מדובר על עבודה שכל אחד יכול לבצע אלא רק מקצוענים עם היתר. ביצוע התקנה ללא היתר מעמיד אתכם בסכנה ולכן חשוב ביותר לדרוש מהמתקינים להציג את היתר העבודה טרם ההתחלה.

עבודה עם כלים מתאימים: הרחקה של יונים בגובה מצריכה שימוש בכלי עבודה מתאימים לצורך התקנת רשת המרחיקה יונים.

מורכבות המקום: ההרחקה באמצעות סנפלינג מצריכה ידע רב של המורכבות של מקום ההתקנה.

אחריות על הרחקת יונים בדרום

הרחקת יונים בדרום לטווח ארוך תבטיח כי היונים לא יהוו עבורכם מטרד ותוכלו ליהנות מאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר. מכאן, יש לבחור מרחיק יונים מקצועי אשר לו ניסיון וידע רב בתחום. נוסף על כך, חשוב ביותר לוודא את נושא האחריות- מרחיק יונים מקצועי לא יסתפק רק בידע אלא יעניק לכם אחריות על ביצוע העבודה.

ברוב המקרים מדובר על אחריות לתקופה של שנה. שימו לב, מרחיק יונים אשר ביצע את העבודה אך לא העניק לכם אחריות בסיומה, אינו מקצועי ואין מדובר על פתרון לטווח ארוך אלא על פתרון לטווח קצר בלבד- במהרה תמצאו את עצמכם נלחמים ביונים.

המלצות על מרחיקי יונים בדרום

באזור הדרום תמצאו לא מעט מרחיקי יונים ולכן חשוב ביותר לא לנוח על זרי הדפנה אלא למצוא מקצוענים בתחום הרחקת יונים בדרום בהתאם לפרמטרים שונים:

חוות דעת: חשוב ביותר לקבל חוות דעת מטעם לקוחות קודמים אשר הזמינו את בעל המקצוע. קבלת חוות דעת מטעם לקוחות קודמים תסייע לכם להבין האם מדובר במקצוענים או שמא מדובר בחובבנים אשר לא מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר. חשוב ביותר לשאול אותם כמה שיותר שאלות על מנת שתדעו בפני מי אתם עומדים וכך יהיה לכם קל יותר לקבל החלטה.

ניסיון: חשוב ביותר לבחור מרחיקי יונים בדרום בעלי ניסיון רב בתחום. מרחיקי יונים בעלי ניסיון רב יהיו בעלי מקצוע אשר יש ביכולתם לבצע את העבודה ברמה גבוהה בשל ניסיונם הרב הבא לידי ביטוי בהתקנה מקצועית  של אמצעים להרחקת יונים.

מקצועיות: כיום קיימות מגוון רב של שיטות להרחקת יונים בין היתר שימוש בדוקרנים או שימוש בקפיצי סליל. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות ולכן מרחיק יונים מקצועיים ידעו לבחור את השיטה המתאימה ביותר.

מחיר: חשוב ביותר לבחון את המחיר בהתאם לשיטת העבודה. לכל בעל מקצוע יש מחירון וניתן לשאול את הלקוחות הקודמים לגבי המחיר על מנת לקבל אומדן. שימו לב, אם בעל המקצוע מציע לכם מחיר גבוה יתר על המידה, הרי הדבר צריך לעורר חשד.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה