הרחקת יונים בנתניה

הרחקת יונים בנתניה ע"י מרחיק מומלץ ומקצועי

רואים כל הזמן לשלשת של יונים על אדן החלון, במרפסת או על קירות הבית? זה הזמן להזמין שירותי הרחקת יונים בנתניה, מרחיקי היונים שלנו במדבירייטינג ביצעו המון עבודות בתחום הרחקת היונים עבור תושבי העיר נתניה, הם יודעים לבצע את העבודה בשיטה המתקדמת ביותר, עם 100% תוצאות ועם אחריות לתקופה של מספר שנים, ברגע שתשכרו את שירותם תוכלו להיות בטוחים כי היונים ייעלמו – ולא יחזרו.

יניב עמיר יניב עמיר
ספק מאומת

אמינות ומקצועיות הם אצלי מעל לכל, אני גובה מחירים הוגנים מלקוחותיי ודואג שיצאו עם חיוך בסיום השירות אחרי שפתרתי את הבעיות עבורם.

חוות דעת
76
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם יש התחייבות לתוצאות?

מרחיקי היונים שלנו תמיד יהיו זמינים עבורכם לכל מקרה של בעיה, כמובן שהם מתחייבים כי היונים לא יחזרו למקום בו נעשתה העבודה.

למה להזמין מרחיק יונים בנתניה רק מאתר מדבירייטינג?

מרחיקי היונים המופיעים באתר נבדקים בסיום כל עבודה שהם מבצעים ע"י צוות האתר, מרחיקי היונים שלנו עומדים בקריטריונים המחמירים שלנו כך שבאתר מופיעים רק מרחיקי יונים שבאמת מומלצים ומבצעים עבודה איכותית.

רבים מאיתנו חשים תחושה מעורבות כלפי היונים – מצד אחד רבים מאיתנו מזהים את היונים כסמל השלום, אבל מצד שני מדובר בבעל חיים אשר נושא עימו לא מעט מחלות העשויות לעבור לבני האדם ולגרום נזקים רבים בין היתר דלקת כרום המוח ומחלות נוספות. במקרה בו היונים החליטו למקם את הקן שלהן בבית שלכם בנתניה, ההמלצה היא להסתייע בשירות של הרחקת יונים בנתניה.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד יונים בנתניה

מרחיקי היונים של מדבירייטינג ביצעו כבר המון עבודות הרחקת יונים בנתניה, יצרנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות חלק מעבודות הרחקת היונים שבוצעו בתחום, כולל פירוט אודות העבודה והמחירים שהמרחיקים גבו מלקוחותינו:

הרחקות יונים שבוצעו בנתניהתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים בנתניה
הרחקה של יונים ממסתור כביסה בנתניהבועצה הרחקת יונים ממסתור כביסה על ידי התקנת רשת במסתור הכביסה.1,200 ₪
הרחקה של יונים מאדן חלון בנתניההתקנת דוקרנים על אדן חלון אליו היו מגיעות יונים, היונים נעלמו מאז.450 ₪
הרחקה של יונים מגג רעפים בנתניההיונים היו עומדות על גג הרעפים, מרחיק היונים התקין פסי דריכה נגד יונים סביב כל גג הרעפים, בכך הרחיק את היונים לצמיתות.4,500 ₪
לכידת יונים בנתניהבוצעה לכידת יונים באולם אירועים בנתניה, היונים היו נמצאות על קורות בתוך האולם ומפריעות להתנהלות התקינה של אולם האירועים.700 ₪

הרחקת יונים בצורה עצמאית

רגע לפני שאתם מזמינים חברת הדברה מקצועית לביצוע הרחקת יונים בנתניה, ניתן לבחור בשיטות שונות להרחקה. נציין כי השיטות השונות אינן מחליפות את העבודה של חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום, אבל עשויות להועיל רגע לפני שאתם מחליטים לפנות אל חברה מקצועית.

ישנן מספר דרכים להרחקה של יונים בצורה עצמאית הכוללת בין היתר שימוש באביזרים ויזואליים, אך אין הוכחה כי מדובר בשיטות שאכן משפיעות על היונים. כך לדוגמה באמצעות הצבה של דחליל ניתן לנסות ולהרחיק את היונים. הדחליל צריך להפחיד את היונים ולכן ניתן להציבו במקומות כמו גגות. אמצעי הרחקה נוסף הוא מראה. באמצעות הצבה של מראה היונה תראה את עצמה וכך היא עשויה לחשוב שיונה אחרת תפסה את המקום של הקינון ותבחר לעבור למקום אחר.

רשת להרחקת יונים בנתניה

רשת נחשבת  לאחד האמצעים המקובלים ביותר להרחקה של יונים בנתניה .עבור היונים התקנת הרשת מהווה אמצעי מכשול רציני להקמת הקן במבנה מסוים. באמצעות התקנה מקצועית של רשת ניתן למנוע את הכניסה של היונים למקום. כאשר היונה תבחין ברשת היא תבין כי אין מדובר על מקום אידיאלי ותבחר לעבור למקום הבא. במסגרת בחירת אמצעי ההרחקה הכולל רשת חשוב מאוד להתייחס לסוג הרשת כי היום ניתן למצוא רשתות רבות וכן למסגרת- ניתן למצוא רשתות העשויות ניילון ורשתות עשויות פוליאתילן בצבעים וגדלים שונים. בהשוואה לרשת העשויה מניילון, רשת העשויה פוליאתילן נחשבת איכותית יותר וחזקה. באשר למסגרת, ההמלצה היא לבחון את תנאי השטח וכך לבצע התאמה של המסגרת.

הרחקה של יונים באמצעות סנפלינג

לעתים יהיה צורך לבצע את פעולת ההרחקה של היונים במקום גבוה המחייב לעשות שימוש בציוד מקצועי כגון סנפלינג. לצורך כך, יש לבחור חברה מקצועית להרחקת יונים אשר תגיע עם הציוד הדרוש לביצוע העבודה. ביכולתו של מדביר מקצועי להתקין את הרשת באמצעות ציוד מתקדם העומד לרשותו וביצוע העבודה תוך שמירה על הבטיחות.  חברה מקצועית בתחום הרחקת יונים תבצע את הפעולה תוך שמירה על כללי בטיחות ועבודה עם ציוד מתקדם הכולל אביזרי בטיחות במטרה להבטיח את הביטחון של העובדים במסגרת ביצוע עבודה בגובה.

הרחקה של יונים באמצעות דוקרנים

עוד שיטה להרחקה של יונים היא באמצעות שימוש בדוקרנים. העיקרון מבוסס על אי היכולת של היונים לעמוד במשטח ולחפש מקום אחר. חשוב לציין כי אין מדובר בדוקרנים המזכירים את הדוקרנים בכביש ואינם גורמים ליונים כאבים אלא מדובר בשיטה אשר מטרתה להרחיק את היונים ולא לגרום להן להתקרב לאזור. יצוין כי קיימים דוקרנים מסוגים שונים כמו סיליקון, פלסטיק או אלומיניום, כאשר בחירת החומר המתאים תעשה בהתאם לשיקולים של חברת ההדברה. מבין הסוגים השונים דוקרנים מנירסוטה נחשבים קלים להתקנה.

אחריות על ביצוע העבודה

הזכרנו את שיטות ההרחקה השונות בין אם מדובר על רשתות או דוקרנים, חברת הדברה בנתניה מקצועית תספק לכם בסיום העבודה אחריות על ביצוע העבודה. במקרה בו תהיה לכם שאלה בנוגע לאמצעי ההרחקה או שתזדקקו לאמצעי הרחקה נוסף, יהיה לכם אל מי לפנות.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה