הרחקת יונים בחולון

הרחקת יונים בחולון ע"י מרחיק מקצועי ומומלץ

היונים לא מפסיקות לבקר בבית שלכם? למרחיקי היונים שלנו יש את הפתרונות עבורכם! הרחקת יונים בחולון בשיטות המתקדמות ביותר ועם 100% תוצאות באחריות, המרחיקים שלנו יודעים ליישם את כל השיטות האיכותיות להרחקת היונים, הם יודעים להתקין פסי דריכה\דוקרנים נגד יונים\רשתות ועוד. המרחיקים שלנו מספקים ללקוחותינו תעודת אחריות בכתב בסיום כל עבודה, בנוסף הם מתחייבים למחירים הוגנים ביחס למחירי השוק.

מיכאל פינסטרה
ספק מאומת

חשוב לי מאוד לעמוד בזמנים אליהם אני מתחייב, המחירים שלי נוחים, השירות איכותי ואני נותן אחריות לתקופה ארוכה וגם יודע לעמוד בה.

חוות דעת
25
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אבי אביב אבי אביב
ספק מאומת

אני בן אדם אמין שלא אוהב פתאום לשנות את המחיר ולהוסיף עלויות ללקוח בזמן העבודה, אני עומד בהתחיבויות ובאחריות שאני מעניק ללקוחות שלי, נותן את השירות שלי כבר 20 שנה ודואג שכל לקוחותיי יהיו מרוצים.

חוות דעת
22
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
יניב עמיר יניב עמיר
ספק מאומת

אמינות ומקצועיות הם אצלי מעל לכל, אני גובה מחירים הוגנים מלקוחותיי ודואג שיצאו עם חיוך בסיום השירות אחרי שפתרתי את הבעיות עבורם.

חוות דעת
85
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
98%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.92
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

תוך כמה זמן מרחיק יוכל להגיע לחולון לתת הצעת מחיר?

מרחיקי היונים שלנו זמינים בחולון ולרוב יוכלו להגיע אליכם תוך 1-2 ימים ולתת הצעת מחיר ולהתחיל לעבוד, לעתים המרחיקים יוכלו להגיע אפילו באותו היום.

מהן השיטות להרחקת היונים?

השיטות הנפוצות ביותר הן כמובן התקנת רשת והתקנת דוקרנים נגד יונים, ישנן שיטות נוספות פחות נפוצות.

היונים לא רק מסמלות את השלום אלא גם עשויות לגרום למחלות רבות בקרב בעלי החיים המצויים בסביבה שלהן ולכן חשוב מאוד לבצע הרחקת יונים בחולון באמצעות חברת הדברה איכותית בעלת ניסיון רב בתחום.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו נגד יונים בחולון

תושבי העיר חולון יודעים שכאשר מדובר במטרד יונים, ישנה רק מקום אחד שכדאי לחפש בו מרחיק מקצועי ומומלץ – אתר מדבירייטינג. מרחיקי היונים במדבירייטינג עזרו כבר להמון לקוחות בעיר חולון להיפטר מהיונים, הנה חלק מפעולות הרחקת היונים שהם ביצעו לאחרונה ברחבי העיר, כולל פירוט מלא אודות השירות שניתן והמחיר שגבו מהלקוח בסיום ההתקשרות (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בחולון שבוצעו):

הרחקות יונים שבוצעו בחולוןתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים בחולון
הרחקת יונים ממצלמה של עסק בחולוןהיונים היו מתיישבות על המצלמה, מרחיק היונים התקין דוקרנים על גבי המצלמה ובכך פתר את הבעיה.1,250 ₪
הרחקת יונים ממעקות מסביב לדירה בחולוןהיונים היו מתיישבות על המעקות של דירת קרקע, מרחיק היונים התקין פסי דריכה על גבי המעקות ובכך הרחיק את היונים.300 ₪
התקנת רשת במסתור כביסה בחולוןהתקנת רשת על מנת להרחיק את היונים לצמיתות במסתור הכביסה.450 ₪
טיפול בכיני יונים באדן חלוןטיפול בכיני יונים לאחר שהיונים הקימו קן באדן החלון, המרחיק ריסס את כל אזור החלון בצורה יסודית עם חומר נגד כיני היונים.3,250 ₪

פתרונות להרחקת יונים בחולון

בשנים האחרונות ניתן למצוא שיטות שונות המיועדות להרחקת יונים. מדובר בתחום אשר עבר מהפכה משמעותית וכיום חברות הדברה מציעות שיטות הרחקה שונות. בשל המודעות הרבה, כיום החברות מציעות שיטות שאינן גורמות נזק ליונים אלא רק גורמות להן לא להגיע למקום ולעבור למקום אחר.

אם אתם סובלים מיונים על אדן החלון, הרי חשוב מאד לפנות אל חברת הדברה אשר תבחר עבורכם את הפתרון המתאים ביותר להרחקת יונים. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות:

דוקרנים: למרות שמם, הדוקרנים אינם מהווים פגיעה ישירה ביונים אלא גורמים להם להתרחק מהמקום. מדובר באחת השיטות הפופולריות ביותר המבוצעות על ידי חברת הדברה מקצועית .

התקנת רשת: התקנה של רשת איכותית תגרום ליונים לא להגיע למקום אלא להתרחק למקום אחר. כיום ישנן רשתות שונות, אך אם אתם חסרי ניסיון, ההמלצה היא להשאיר את העבודה לידי מומחים בתחום. חברה מקצועית תדאג לבחור את הרשת האיכותית ביותר מהחומר הטוב ביותר. בעת בחירת הרשת חשוב מאוד לשים לב כי הכבל של הרשת יהיה איכותי ועשוי מחומר עמיד ואיכותי פוליאטילן אשר נחשב לבעל עמידות גבוהה ביותר. כאשר  החומר איכותי, אזי מדובר בפעולת הרחקה אפקטיבית ויעילה יותר למשך זמן רב.

הדברה אלקטרונית: לצד הפתרונות אשר הצגנו כאן, ניתן למצוא עוד מגוון פתרונות לצורך הרחקת יונים בחולון. מה למשל? ניתן למצוא גם הדברה אלקטרונית במסגרתה נעשה שימוש במכשירים שונים אשר גורמים להפצה של תדרים אשר מטרתם היא להרחיק את היונים ולגרום להם לא להגיע למקום. היונים שומעות את הרעשים ומתרחקות מהמקום. נציין כי אין מדובר ברעשים אשר בני אדם יכולים לשמוע אלא רעשים אשר גורמים להפרעה רק עבור היונים.

אחריות על הרחקת יונים

אין ספק כי הופעה של יונים בבית אינה נעימה במיוחד, בטח כאשר היונים בוחרות להקים קן ולשהות במקום זמן רב.  בעת הזמנת חברת הדברה חשוב מאוד לקבל אחריות על ביצוע העבודה. ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע הרחקה נוספת כאשר היונים בוחרות לא לעזוב את המקום ולכן חשוב מאוד לקבל אחריות מטעם חברת ההדברה. במקרה כזה, יהיה לכם אל מי לפנות לצורך חזרה על הפעולה ולא תאלצו לחפש חברה נוספת.

בבואכם להזמין חברת הדברה לצורך הרחקת יונים בחולון, חשוב ביותר לבחור את החברה אשר תציע לכם אחריות לטווח ארוך. לצורך כך, חשוב ביותר לפנות לחברה בעלת ותק רב אשר לה ניסיון עשיר בתחום. חברה בעלת ניסיון עשיר תציע לכם אחריות לתקופה ארוכה וכך תזכו לעבודה מקצועית ביותר נגד ההופעה של היונים אשר מהוות מטרד רב. בסיום העבודה החברה תעניק כתב אחריות הכולל אחריות לשנים רבות.

זמינות מהירה להרחקת היונים

בכל הקשור לביצוע הרחקת יונים בחולון על צוות ההדברה להיות זמינים ולבצע את הפעולה במהירות האפשרית לטובת סילוק היונים מהמקום. חברת הדברה אשר תדאג לביצוע ההדברה בצורה המהירה ביותר.

כיום חברות הדברה מעניקות שירות של 24 שעות- בין אם מדובר על שעות הבוקר או על שעות הערב, צוות ההדברה יגיע למקום לצורך ביצוע ההדברה בכל שעות היממה על מנת לא להפוך את ההופעה של היונים למטרד אשר פוגע בחיי היום יום שלכם.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה