התקנת רשת יונים בתל אביב-יפו

בעלי המקצוע באתר מבצעים התקנת רשת יונים בתל אביב-יפו

צריכים שירות של התקנת רשת יונים בתל אביב-יפו? בעלי המקצוע שלנו יוכלו לעזור לכם על הצד הטוב ביותר. בעלי המקצוע שלנו נמדדים בסיום כל עבודה בפרמטרים של: מחיר, יחס ושירות, מקצועיות ועמידה בזמנים, כך אתם יכולים להיות בטוחים שבעלי המקצוע שלנו יעשו הכל כדי שתהיו מרוצים. בסיום העבודה אנו ניצור קשר גם איתכם כדי לקחת חוות דעת על השירות שקיבלתם.

אבי אביב אבי אביב
ספק מאומת

אני בן אדם אמין שלא אוהב פתאום לשנות את המחיר ולהוסיף עלויות ללקוח בזמן העבודה, אני עומד בהתחיבויות ובאחריות שאני מעניק ללקוחות שלי, נותן את השירות שלי כבר 20 שנה ודואג שכל לקוחותיי יהיו מרוצים.

חוות דעת
20
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

כמה עולה התקנת רשת יונים?

התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה עולה בדרך כלל בין 500-1200 ש"ח תלוי בגודל המסתור.

כמה אחריות נותנים בדרך כלל על התקנת רשת?

רוב מרחיקי היונים שלנו נותנים אחריות למשך 3-5 שנים על ההתקנה. כדאי לבדוק זאת באופן אישי מולם.

היונים משתלטות את הבניינים ומקוננות במקומות שונים כמו על הגגות או במסתורי כביסה. הנוכחות של היונים נחשבת בלתי נסבלת במיוחד בשל הרעש , הלכלוך וגם בשל המחלות השונות אשר היונים מעבירות. לכן, יש צורך למצוא פתרון בדמות התקנת רשת נגד יונים אשר תמנע את הכניסה של היונים לבית וכתוצאה מכך היונים לא יהוו מטרד עבורכם.

הנה חלק מפעולות התקנת הרשתות שבוצעו

מרחיקי היונים של מדבירייטינג נקראים לבצע פעולות רבות בתחום התקנת הרשתות, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מההתקנות שהם ביצעו לאחרונה עבור לקוחותינו, הפירוט כולל את המחירים אותם הם גבו מלקוחותינו בסיום השירות [המחירים אינם כוללים ביצוע ניקוי לשלשת יונים]:

התקנת רשתות שבוצעותיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים מהלקוח
התקנת רשת במסתור כביסההתקנת רשת במסתור כביסה נגד יונים, בכך המתקין מנע מהיונים להמשיך ולהיכנס אל תוך המסתור.1,000 ₪
התקנת רשת במרפסת שירותהתקנת רשת במרפסת שירות בצורה ר', בכך המתקין מנע מהיונים להמשיך ולהיכנס אל תוך המרפסת לנצח.1,350 ₪
התקנת רשת במרפסת שמשהתקנת רשת במרפסת השמש ע"י סגירה של כל המרפסת באמצעות שימוש ברשתות איכותיות.1,800 ₪
התקנת רשת בחלוןהתקנת רשת נגד יונים בחלון של מבנה אליו היו נכנסות יונים רבות דרך התריסים.500 ₪

אילו סוגי רשתות קיימים

רשת שקופה: ניתן למצוא היום רשת שקופה המגיעה במגוון רחב של מידות. חשוב לזכור כי ככל שהעובי של החוט יהיה עבה יותר, כך הרשת תהיה חזקה יותר. כאשר התקנת רשת נגד יונים מתבצעת בצורה טובה ואיכותית קשה להבחין ברשת. נדגיש כי רשת אחת יכולה להגן על מקומות רבים מפני כניסה של יונים ונחשבת לפתרון אפקטיבי ביותר עבור הרחקת יונים מקצועית. כאשר הרשת מותקנת היטב קשה להבחין בה ממרחק של מספר מטרים. רשת להרחקת יונים אחת יכולה להגן על מקומות רבים מפני בעלי כנף, והיא הפתרון החסכוני ביותר להרחקתם מאזורי הקינון, מסתורי כביסה ועוד.

רשת בצבע אבן: מדובר באמצעי פופולרי להרחקת יונים במקומות שונים בבית כמו במסתורי כביסה או מערכות מיזוג אוויר. כאשר הרשת עשויה מחומר בשם פוליאתילן היא נחשבת עמידה ביותר בתנאי השטח ומאפשרת להרחיק את היונים בצורה אפקטיבית. רשת מתוחה בגודל המתאים נחשבת לפתרון איכותי לבעיה של היונים. כמו כן, הרשת עמידה בפני קרני  UV ואינה סופגת מים או נרקבת.

יתרונות של התקנת הרשת

התקנת רשת נגד יונים כוללת לא מעט יתרונות כאשר אנו נפרט את היתרונות כעת:

ידידותי עבור היונים: אין מדובר בפתרון הגורם כאבים ליונים ופוגע ביכולת התעופה שלהן, אלא פתרון הומני אשר גורם להן להתרחק מהמקום ולחפש מקום אחר לקינון.

יעילות לטווח ארוך: מדובר על פתרון אפקטיבי לטווח ארוך. היום ניתן למצוא שלל רשתות איכותיות המחזיקות מעמד לאורך זמן רב ועמידות בתנאי מזג האוויר. כאשר ההתקנה מתבצעת בצורה אפקטיבית, הרי הרשת יעילה לאורך תקופה ארוכה ואין חשש מפני כניסת יונים לבית.

מחיר: בהשוואה לשיטות האחרות של הרחקת יונים הכוללות אמצעים הגורמים אי נחת ליונים וגם נחשבים יקרים יותר, רכישת רשת לצורך הרחקת יונים אינה נחשבת יקרה במיוחד.

התקנת רשת נגד יונים על ידי בעל מקצוע

התקנת רשת נגד יונים תעשה באמצעות בעל מקצוע מיומן אשר לו ניסיון רב בתחום על מנת שתהיה לכם האפשרות ליהנות משקט והיונים לא יהוו מטרד עבורכם. הנה מספר סיבות לבחור באיש מקצוע לצורך ההתקנה:

מהירות: איש מקצוע בעל ניסיון רב יבצע את עבודת ההתקנה במהירות האפשרית תוך שמירה על בטיחות במידה והוא יידרש להגיע למקומות גבוהים לצורך התקנת הרשת.

בחירת רשת מתאימה: איש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום יבחר רשת מתאימה בהתאם למבנה והמאפיינים השונים של הסביבה במטרה לאפשר את ביצוע ההרחקה בצורה הטובה ביותר. בחירת רשת מתאימה נחשבת לאמצעי הטוב ביותר להרחקת יונים ואילו בחירת רשת שאינה מתאימה עשויה להוביל לאי הצלחה של העניין.

ציוד מקצועי: במידה ויהיה צורך להגיע למקום גבוה במטרה להתקין את הרשת, מרחיק יונים מקצועי יעשה שימוש בציוד מתקדם כמו סנפלינג על מנת לבצע את ההתקנה בצורה בטוחה ככל הניתן. רק מתקין רשת מקצועי אשר לו הציוד הדרוש יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר וימנע ממצב של תאונה ביתית אשר עשויה להתרחש כאשר לא מבצעים את ההתקנה בצורה מקצועית.

אחריות על העבודה: מרחיק יונים מקצועי אמנם יגבה סכום כסף לא זול על העבודה, אבל יאפשר לכם לקבל אחריות על ביצוע העבודה. במידה והרשת לא תהיה אפקטיבית ולא תסייע בהרחקה של יונים, הרי יהיה לכם כתובת ותוכלו לפנות אליו לצורך התקנה נוספת. אין ספק כי מדובר ביתרון משמעותי בהשוואה להתקנה עצמית.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה