לוכד עכברים בראש העין

לוכד עכברים בראש העין מזמינים מאתר מדבירייטינג

פגשתם עכבר או חולדה בשטח הבית? חוששים כי קיימים חולדות ועכברים בחצר הבית? רוצים לעשות פעולת מניעה נגד העכברים והחולדות? הגעתם לאתר המוביל בתחום! הלוכדים באתר מדבירייטינג יספקו לכם שירותי לוכד עכברים בראש העין במהירות וביעילות, הלוכדים שלנו מסוגלים להגיע אל הלקוחות תוך כ-30 דקות וללכוד את העכבר או החולדה שחדרו אל הבית, כל זאת עם אחריות בכתב על ההצלחה בלכידה ובמחירים הוגנים בהחלט.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
75
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
42
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
41
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.81
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם הבעיה תיפתר באופן מיידי?

הלוכדים שלנו מתחייבים לפתרון הבעיה, הם נותנים אחריות על העבודה ומתחייבים שהעכבר יילכד.

תוך כמה זמן לוכד בראש שהעין יוכל להגיע?

הלוכדים שלנו עובדים בזמינות גבוהה מאוד באזור ראש העין והם זמינים באזור זה 24 שעות ביממה, הלוכד יוכל להגיע אליכם תוך 30 דקות בממוצע.

העיר ראש העין התפתחה בשנים האחרונות ולראייה ניתן לראות את הבנייה של השכונות החדשות בעיר. הבנייה המואצת גרמה לבעיית עכברים והצורך בפתרון בדמות לוכד עכברים בראש העין. עכברים נוטים להסתתר במקומות שונים בבית החל מהקירות ועד לארונות והם נחשבים לאורחים בלתי רצויים הנושאים עימם מחלות ולכן חשוב ביותר לטפל בבעיה באמצעות אנשי מקצוע. לוכד עכברים מקצועי יכיר את שיטות הלכידה השונות ויבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר על מנת לאפשר לכם לחיות ללא עכברים.

פעולות לכידת עכברים או חולדות שבוצעו בראש העין

הלוכדים באתר מדבירייטינג ביצעו כבר מאות לכידות של עכברים וחולדות עבור תושבי ראש העין, הלוכדים שלנו יודעים בדיוק איך לבצע את הלכידה כנגדם כך שתצליח ב100% [לכן הם גם מעניקים אחריות]. בטבלה שיצרנו לפניכם ניתן לראות פעולות לכידת עכברים וחולדות שבוצעו בתקופה האחרונה בעיר ראש העין, כמו גם ניתן לראות מהם המחירים שהלוכדים גבו מלקוחותינו בסיום הלכידה:

באיזה מכרסם מטפליםשעת העבודההמחיר שגבה לוכד בראש העין
לכידת עכבר בראש העין כולל הצבת מלכודותהלוכד הגיע לדירה במהירות, לכד את העכבר שהיה בדירה, הוא זיהה כי קיים חשש שנמצאים עכברים נוספים בדירה ולכן הציב מלכודות בצורה מסודרת במקומות אסטרטגיים בדירה.550 ₪
טיפול בעכבר בדירה בראש העיןהלוכד הגיע לדירה במהירות, לצערו לא היה ניתן ללכוד את העכבר שהסתתר בתוך תקרת גבס, הוא הציב מלכודות בתוך התקרה והעכבר נתפס במהלך הלילה.450 ₪
לכידת חולדה בראש העין בשעת לילה מאוחרתהלוכד הגיע אל הלקוח בשעה 01:20, לאחר סריקות נרחבות הוא הצליח למצוא את החולדה וללכוד אותה.700 ₪
הצבת רעלים כנגד חולדות בשטח של בית פרטי בראש העיןהלוכד הגיע אל הבית וזיהה כי כנראה מסתתרות חולדות רבות בשטח הבית, הוא הציב תיבות עם רעלים מסביב לשטח הבית, בכך הוא הרעיל את כל החולדות וחיסל אותן.800 ₪

שלבים ללכידת עכבר בראש העין

לוכד עכברים בראש העין יבצע את הלכידה תוך התייחסות למספר שלבים חשובים אשר נפרט אותם כעת:

מציאת האזור: ראשית כל, לוכד העכברים יבחין באזור בו נמצאים העכברים באמצעות מציאת הצואה שלהם.

בחירה של סוג המלכודת: לאחר מכן, לוכד העכברים יבחר את סוג המלכודת הטובה ביותר. כיום ניתן להבחין בסוגים שונים מלכודות כמו מלכודת דבק, מלכודת חשמלית.

הצבת המלכודות: בשלב הבא הלוכד יציב את המלכודות לאורך המסלול של העכברים על מנת לבצע את הלכידה.  ישנם מקרים בהם יהיה צורך להציב מלכודות נוספות על מנת למגר את ההופעה של העכברים בבית, זאת לאחר הערכה של לוכד העכברים.

לכידת עכברים עצמאית

במקרה בו הבחנתם בעכבר בשטח הבית שלכם, קיימות שיטות שונות להרחיקו כמו למשל שימוש במלכודת דבק. כיום ישנן לא מעט מלכודת אשר ניתן להציבן בבית לטובת לכידת העכבר. עם זאת, כאשר מדובר על מתקפה של כמה עכברים, הרי זה כבר עסק למקצוען. למה לא כדאי לכם לבצע את הלכידה בצורה עצמאית ? הנה מספר סיבות: ציוד מתאים:

לוכד עכברים בראש העין יגיע עם הציוד המתאים ללכידה ויבצע את הלכידה בהתאם לבחינת האזור. אמנם כיום ניתן לקנות מלכודות רבות, אך לא בטוח שהמלכודות יעילות מספיק ועבודת הלכידה תתבצע בצורה טובה ולכן לא כדאי לקחת את הסיכון בלכידה עצמאית אלא להיעזר בשירותיו של לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום.

סכנת רעל: ישנן מלכודות הכוללות רעל ועשויות לגרום נזק משמעותי הן לכם והן לבעלי החיים. מכאן, כדאי להשאיר את עבודת הלכידה לידי לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון בתחום. הרעל עשוי לגרום נזק רב אשר יבוא לידי ביטוי בהגעה לבית החולים ולכן כדאי למנוע מלעשות שימוש באמצעי לכידה רעילים בצורה עצמאית.

יתרונות בהזמנת לוכד עכברים בראש העין

במידה והבחנתם במכרסמים בשטח הבית, הרי זה הזמן להסתייע בשירות של לוכד עכברים בראש העין מסיבות שונות:

ניסיון: מדובר בבעל מקצוע אשר לו ניסיון רב בתחום ויש ביכולתו לבצע את הלכידה בצורה הטובה ביותר. מקצועיות: יתרה מזאת, מדובר על מקצוען אשר ידע לבחור את המלכודת המתאימה ביותר בהתאם לסיטואציה.

אמינות: לוכד עכברים מקצועי יקפיד להסביר לכם בדיוק מה נעשה ובאיזו מלכודת הוא בחר לעשות שימוש וכך תרגישו בטוחים שיש איש מקצוע אשר משתף אתכם בכל המתרחש.

אחריות: יתרה מזאת, לוכד עכברים יעניק לכם אחריות על העבודה למשך תקופה ארוכה וכך תהיה לכם האפשרות לפנות אליו במידת הצורך.

המלצות: על מנת לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר, חשוב ביותר לקבל המלצות מטעם לקוחות קודמים. שיחה עם לקוחות קודמים תסייע לכם לדעת כי מדובר באיש המקצוע הטוב ביותר. כדאי לשאול את הלקוחות הקודמים לגבי הניסיון והשירות ולקבל תמונה כללית.

שיחה מקדימה: רצוי לערוך עימו שיחה מקדימה ולנסות להסביר לו את הסיטואציה על מנת לאפשר לו להבין בדיוק מהו האזור בו נמצא העכבר.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה