לוכד עכברים ברמת השרון

לוכד עכברים ברמת השרון מזמינים מאתר מדבירייטינג [גם חולדות]

עכבר או חולדה הצליחו להסתנן אל תוך הדירה או העסק שלכם? זה ממש לא סוף העולם! הלוכדים שלנו באתר מדבירייטינג מספקים שירותי לוכד עכברים ברמת השרון, הלוכדים מגיעים ללקוחות שלנו תכף ומיד [במידת הצורך – עד שעה], הם מטפלים במכרסם שחדר לדירה באופן מיידי ע"י לכידה פיזית שלו, ללא מלכודות וללא רעלים, רק במקרה בו לא תהיה ברירה ולא יצליחו לאתר אותו אז הם ישימו מלכודות ורעלים. הלוכדים יודעים להתמודד עם כל סוגי המכרסמים ומגיעים עם כל הציוד הנדרש, לכן הם יוכלו לעזור לכם גם במקרה ותצטרכו לוכד חולדות ברמת השרון.

ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
69
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
38
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
43
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.88
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
33
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
96%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.79
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

מה המחיר המומלץ לצרכן להזמנת לוכד ברמת השרון?

המחיר של הזמנת שירות זה משתנה בהתאם לשעה הקריאה, בשעות היום המחירים ינועו בין 400-500 ש"ח ובשעות הערב\לילה המחירים ינועו בין 500-600 ש"ח ואף יותר מזה.

כמה מהר הלוכד מסוגל להגיע ואם ניתן להזמין גם בלילה?

הלוכדים שלנו זמינים גם בלילה [24 שעות ביממה] ויוכלו להגיע אליכם בכל עת תוך כ-30 דקות בממוצע.

הנוכחות של עכברים בבית בשעות הלילה מהווה מטרד רציני למדי בשל המחלות אשר העכברים מעבירים וכן בשל העובדה כי עכברים גורמים נזק רציני לריהוט בבית ומכרסמים את קווי הטלפון את חוטי החשמל ואת הריהוט. כתוצאה מהנזקים העשויים להיגרם לריהוט וגם לבני האדם, חשוב ביותר לבצע לכידה באמצעות לוכד עכברים ברמת השרון.

פעולות לכידת עכברים או חולדות שבוצעו ברמת השרון

הלוכדים באתר מדבירייטינג נקראו כבר המון פעמים לבצע לכידת עכברים וחולדות ברחבי העיר רמת השרון, לכן החלטנו להכין טבלה עבורכם גולשי האתר, בטבלה תוכלו לעיין ולראות עבודות לכידת מכרסמים שבוצעו לאחרונה בעיר רמת השרון, כמו גם תוכלו לראות את המחירים שהלוכדים גבו מלקוחותינו בסיום השירות:

באיזה מכרסם מטפליםשעת העבודההמחיר שגבה לוכד ברמת השרון
לכידת עכבר ברמת השרון + אטימת חור במטבחהלוכד הגיע בשעות הצהריים ללקוח, איתר את העכבר ולכד אותו במהירות, לאחר מכן הוא אטם חור קטן באזור המטבח ממנו העכבר היה נכנס.500 ₪
טיפול בעכבר ברמת השרוןהלוכד הגיע וניסה לאתר את העכבר אך ללא הצלחה, בשל כך הוא הניח מלכודות בדירה, העכבר נתפס לאחר כשעתיים.400 ₪
לכידת חולדה ברמת השרון בשעת לילההלוכד הגיע אל הלקוח בשעה 02:20, איתר את החולדה ולכד אותה במהירות.650 ₪
לכידת חולדה ברמת השרון + הצבת רעלים בתיבות מסביב לביתהלוכד הגיע אל הלקוח בשעה 20:00, הוא לכד את החולדה במהירות ולאחר מכן השאיר תיבות האכלה עם רעלים מסביב לבית על מנת להדביר את המכרסמים באזור.550 ₪

איך להימנע מעכברים ברמת השרון

רמת השרון נחשבת למושבה לשעבר אשר הפכה לעיר ובה ניתן לראות בנייה רבה ובעקבות כך  המכה של השלכת פסולת וכתוצאה מכך הופעה של עכברים. העכברים מופיעים בתנאים בהם הסביבה אינה נקייה כמו ביוב פתוח, שיירי מזון שאינם מפונים בצורה יעילה ואי אטימה של פחי אשפה. מכאן יש מספר דרכים להימנע מהופעה של עכברים ברמת השרון:

הקפדה על ניקיון מחוץ לבית: חשוב מאד להקפיד על הניקיון ולא לייצור מצב של פסולת רבה אשר גורמת לריבוי עכברים. יש לדאוג לאיטום של פחי האשפה על מנת לא לגרום לעכברים להופיע בסביבה של פחי האשפה.

הקפדה על ניקיון בתוך הבית: אין זה מספיק רק לדאוג לאיטום של פחי האשפה או סגירה של הביוב אלא יש לדאוג גם לניקיון בתוך הבית. מה אפשר לעשות. אפשר לשמור מוצרי מזון בכלים אטומים ולא בכלים פתוחים.

איטום חורים בבית: עוד אפשר לדאוג לאיטום של חורים וסדקים בבית על מנת לא לאפשר לעכברים להיכנס דרכם.

הדברה של עכברים: חשוב ביותר ליידע את הרשות העירונית כאשר מבחינים בעכברים במטרה להזמין לוכד עכברים ברמת השרון לצורך לכידה.

אמצעים ללכידת עכברים ברמת השרון

קיימים אמצעים שונים ללכידה של עכברים ברמת השרון וכעת נביא בפניכם את האמצעים השונים אשר לוכד עכברים ברמת השרון עושה בהם שימוש:

הדברה כימית: הדברה כימית משמעותה פיזור של פיתיונות מורעלים בשטח. ברוב המקרים יהיו אלו גרגירים של דגנים הכוללים רעל הצבועים בצבע הנראה לעין בשל חשיבות שמירה על בטיחות.

מלכודת קפיץ: מלכודת קפיץ כוללת מלכודת עם דלת קפיצית אשר לוכדת את העכברים ומובילה למותם.

מלכודת דבק: מלכודת דבק מדביקה את הרגליים של העכברים בצורה חזקה וגורמת למותם.

הנחת המלכודת: בעת בחירה במלכודת, יש להניחה במסלול התנועה של העכברים.

לוכד עכברים ברמת השרון מחירון

כאשר אתם זקוקים לשירות של לוכד עכברים ברמת השרון, מדובר בעבודה אשר הוא גובה תמורתה מחיר. את המחיר יש לסכם עימו בשיחת הטלפון המקדימה על מנת לא להיות מופתעים מהמחיר. המחיר עבור לכידה של עכברים נקבע בהתאם לפרמטרים שונים ובהתאם למחירון הדברה:

אמצעי הלכידה: האם מדובר בהדברה כימית או מלכודת קפיץ? כל אמצעי לכידה מצריך פעולת הכנה שונה מטעם לוכד העכברים אשר לפיה יקבע המחיר.

ניסיון: הניסיון של לוכד העכברים משפיע על המחיר. ככל שיהיה זה לוכד עכברים מנוסה יותר, הרי הוא יגבה מחיר יקר אך בתמורה יבצע עבודה מקצועית המבוססת על שנות הניסיון שלו. כדאי לבצע סקר מקיף ולשוחח עם לקוחות קודמים שלו על מנת לבחור את הלוכד מקצועי ביותר.

הסבר מפורט: לוכד עכברים מקצועי יקפיד להסביר לכם מהי המלכודת אשר הוא בחר לצורך לכידה של העכבר ולהדריך אתכם בכל הקשור לשמירה על הבטיחות. כאשר מדובר על הדברה כימית המבוצעת בביוב, חשוב ביותר לא להסתובב באזור ולא לחשוף את בעל החיים שלכם לאזור בו בוצעה הלכידה.

אחריות: לוכד עכברים מקצועי יעניק לכם אחריות על ביצוע הלכידה וכך תוכלו לפנות אליו בכל שאלה שיש לכם ולדעת שיש מישהו מקצועי אשר יענה לכם על השאלה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה