לוכד עכברים בנצרת

לוכד עכברים בנצרת עילית נוף הגליל מזמינים מאתר מדבירייטינג

רעשי העכברים מפריעים לכם בלילה? רואים תזכורות לעכברים בארונות המטבח? רוצים להפסיק את הבעיה אחת ולתמיד? מוזמנים ליצור קשר ולהזמין לוכד עכברים בנצרת דרך חברת מקצועית ומוסמכת. הלוכדים באתר מעניקים שירות לכידת עכברים איכותי ומקצועי בכל הארץ. צרו קשר עם לוכד עכברים בנצרת שיעשה סוף לעכברים.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
58
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
מאיר גרינלנד
ספק מאומת

חשוב לי לתת שירות בזמן ולא לאחר ללקוחות, אני תמיד משדר אמינות ושקיפות ללקוח כדי שידעו בדיוק מה אני מתכוון לבצע. אני מתחייב לגבות מחירים הוגנים.

חוות דעת
18
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.67
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.6
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

מה המחיר המומלץ לתשלום ללוכד בנצרת?

באזור נצרת מחיר לכידת עכבר או חולדה ינוע בין 410-615 ש"ח בממוצע, המחיר משתנה בהתאם לשעת השירות והוא יקר יותר בשעות הערב.

כמה מהר לוכד בנצרת יוכל להגיע?

הלוכדים שלנו עובדים בזמינות מלאה באזור זה ולרוב יוכלו להגיע אליכם בתוך 30 דקות בממוצע.

בין אם גיליתם עכבר בעסק או בבית הפרטי שלכם, חשוב ביותר להבין כי לא מדובר בברירת מחדל ויש פתרון. הזמנת לוכד עכברים בנצרת אשר לו ניסיון רב בתחום יעניק לכם שקט נפשי וכך תדעו כי לא תראו עכברים בסביבה שלכם.

פעולות לכידת עכברים או חולדות שהוזמנו בנצרת

עכברים השתלטו על גג הבית? אתם רואים סימנים של עכברים בארונות של המטבח? באתר מדבירייטינג ניתן להזמין לוכד עכברים בנצרת וכמובן שירותים נוספים אחרים. הלוכדים שלנו מספקים את השירות בכל שעות היממה. כל לוכד עכברים מנוסה הוא בעל נסיון ומקצועיות ויטפל בבעיה באשר היא באמצעים שונים וחדישים. בטבלה הבאה אנו מעלים בפניכם חלק מפעולות הלכידה שבוצעו עבור תושבי נצרת:

באיזה מכרסם מטפליםשעת העבודההמחיר שגבה לוכד בנצרת
לכידת עכבר בדיור מוגן בנצרתהלוכד קיבל קריאה מדיור מוגן על עכבר שמסתובב חופשי, לוכד העכברים הגיע למקום ולאחר סריקה קצרה איתר את העכבר בחדר האוכל ולכד אותו.550 ₪
לכידת עכבר בדירת 3 חדרים בנצרתלוכד העכברים הגיע לדירה, איתר את העכבר במהירות ולכד אותו.400 ₪
טיפול בפגר בנצרתהלוכד פינה את הפגר של החולדה במהרה וחיטא את האזור.300 ₪
בעיית עכברים בדירה נצרתטיפול בבעיית עכברים בהדברה מותאמת במקומות ממוקדים ותוך זמן קצר.500 ₪

לוכד עכברים זמין עבורכם בכל שעות היממה

לוכד עכברים בנצרת זמין עבורכם בכל שעות היממה. אם אתם רואים עכבר בשעות הלילה או בשעות הבוקר המוקדמות, חשוב ביותר לקרוא לשירות של לוכד עכברים מקצועי ומיומן אשר יגיע במהירות על מנת לבצע את הלכידה. בבואכם לחפש לוכד עכברים, כדאי לתת את הדעת על נושא הזמינות. כאשר לוכד עכברים יגיע במהירות תוכלו ליהנות ממספר יתרונות:

שמירה על אורח חיים בריא: כאשר לוכד עכברים יגיע במהירות רבה תהיה לכם האפשרות לשמור על אורח חיים בריא. עכברים ידועים בתור מזיקים אשר מפיצים מחלות רבות ולכן קריאה לאיש מקצוע בעל ידע רב בתחום תאפשר לכם לדעת כי לא תראו עכברים ותשמרו על המצב הבריאותי שלכם.

שמירה על החפצים בבית: זאת ועוד, כאשר תקראו לשירות של לוכד עכברים מקצועי בתחום, תהיה לכם האפשרות לשמור על החפצים שלכם בלי שהעכברים יגרמו הרס לחפצים. כאשר תקראו ללוכד עכברים במהירות, תבטיחו לשמור על החפצים שלכם.

מה כולל מחירון לכידת עכברים בנצרת

כאשר אתם מעוניינים להזעיק שירות של לוכד עכברים בנצרת יש להביא בחשבון את המחיר. שימו לב, המחיר אינו קבוע אלא נקבע בהתאם לפרמטרים שונים. כעת נדגיש בפניכם את הפרמטרים אשר משפיעים על המחיר של לכידת עכברים:

מורכבות הלכידה: המחיר ההתחלתי אשר תשלמו עבור לכידה של עכבר הוא 200 שח. עם זאת, ככל שהמורכבות הלכידה מסובכת יותר, כך תמצאו את עצמכם משלמים יותר על הלכידה.

מיקום: עוד פרמטר המשפיע על המחיר הוא המיקום של העכבר. במידה והעכבר נמצא במיקום אשר קל ללכוד אותו, הרי תשלמו פחות. לעומת זאת, כאשר מדובר על עבודה מורכבת יותר, הרי תשלמו פחות על העבודה.

דרך הפעולה של לוכד העכברים: בשל העובדה כי לכידת עכברים זה עסק למומחים בלבד, לוכד עכברים יתכנן את מסלול הלכידה תוך בחירת אמצעי הלכידה המתאים ביותר. מכאן, עבור דרך הפעולה תשלמו יותר.

מה כוללת אחריות על לכידת עכברים בנצרת

על מנת ליהנות משקט ושלווה בבית, יש למצוא לוכד עכברים בנצרת אשר יספק לכם אחריות על הלכידה. כאשר לוכד עכברים יספק לכם אחריות על הלכידה, תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר במקצוען אמיתי.  מה כוללת האחריות?

שימוש ברעל: לוכד עכברים עשוי לעשות שימוש ברעל על מנת ללכוד את העכבר באופן בטיחותי אשר יגרום למותם של העכברים. את הרעל לוכד העכברים יבחר להטמין בתיבת האכלה אשר תכלול פיתיון עבור העכברים.

שימוש במלכודת קפיץ: אמצעי לכידה נוסף הוא שימוש במלכודת קפיץ. מלכודת קפיץ נסגרת בעוצמה רבה על הגוף של העכבר וגורמת למותו. חשוב ביותר לתת ללוכד מוסמך ובעל ניסיון רב לבצע את הלכידה באמצעות שימוש במלכודת על מנת לא להגיע למצב של פציעה בשל הפעלה לא נכונה של המלכודת.

מלכודת כלוב: מדובר בשיטה יעילה למדי אשר מאפשרת ללכוד את העכבר ולאחר מכן לשחררו בטבע.

פינוי פגרים: זאת ועוד, לוכד עכברים מקצועי יבצע גם פינוי פגרים במידת הצורך.

בחינה של רמת נגיעות: במסגרת תקופת האחריות, לוכד העכברים יגיע לבחון את רמת הנגיעות ולראות האם יש צורך בלכידה נוספת או שמא הלכידה בוצעה בבהצלחה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה