לוכד עכברים במודיעין

לוכד עכברים במודיעין מזמינים מאתר מדבירייטינג

יש לכם צורך מיידי בלוכד עכברים במודיעין? הגעתם לחברה המובילה בלכידת עכברים וחולדות! הלוכדים שלנו באתר מדבירייטינג נותנים שירות לכידת עכברים לתושבי מודיעין כבר המון שנים, הלוכדים שלנו מתמחים בתפיסת עכברים ושאר מכרסמים ועושים את זה ביעילות במהירות ובמקצועיות. מרגע יצירת הקשר הלוכד יגיע תוך פחות משעה. לוכד עכברים במודיעין יגיע אליכם עם כל הציוד הנדרש, יאתר את העכבר וילכוד אותו, הלוכדים מתחייבים לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.

אלירן זנגי אלירן זנגי
ספק מאומת

חשוב לי לתת ללקוחות שלי את השירות הטוב והמהיר ביותר, הקפדה על הזמנים זה בראש סדר העדיפויות שלי, בנוסף אני עושה הכל על מנת שלקוחותי יצאו שבעי רצון ועם חיוך בסיום השירות שלי, עם זאת אני משתמש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק.

חוות דעת
80
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
98%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.83
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
דודי אטיאס
ספק מאומת

אני נותן שירות אדיב, מקצועי, אני נותן ייעוץ חינם כל שעות היממה לכל אדם. חשוב לי לבצע את העבודה בצורה בטוחה, מקצועית ויעילה. אני אדם אמין שאפשר לבטוח בו.

חוות דעת
15
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
93%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.33
מחיר
9.1
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.3
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

תוך כמה זמן יוכל להגיע לוכד במודיעין?

הלוכדים שלנו זמינים בעיר מודיעין ויוכלו להגיע אליכם לרוב בתוך 30-35 דקות ולעתים אפילו פחות, הם זמינים גם בלילה.

מה המחיר המומלץ לצרכן עבור שירות זה במודיעין?

המחיר המומלץ לתשלום ללוכד במודיעין נע בין 400-600 ש"ח, שימו לב כי המחיר עשוי להיות מעט יקר יותר בשעות הלילה המאוחרות.

ניתן לראות כי עכברים פעילים בכל ימות השנה, אך כאשר הטמפרטורות מתחילות לטפס כלפי מעלה, ניתן לראות את הפעילות של העכברים בבית. אם ראיתם עכבר בבית, הרי אתם צריכים להתחיל לדאוג. ייתכן כי יש רמת נגיעות גבוהה ואז יש לקרוא לשירות של לוכד עכברים במודיעין.

פעולות לכידת עכברים או חולדות שהוזמנו במודיעין

הלוכדים שלנו מוזמנים לבצע פעולות לכידת מכרסמים רבות ושונות בעיר מודיעין שבמרכז הארץ, באתר אנו מעסיקים לוכדים 24 שעות ביממה באזור זה ומבטיחים לתת ללקוחותינו שירות מהיר תוך כחצי שעה [גם בשעות הלילה] מרגע הקריאה ללוכד. שירות לוכד עכברים במודיעין של מדבירייטינג מסדר לכם בית נקי ממכרסמים. לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות לכידת העכברים והחולדות שהוזמנו עבור תושבים במודיעין, הטבלה כוללת מחירים ושעות ביצוע פעולת הלכידה:

באיזה מכרסם מטפליםשעת העבודההמחיר שיגבה לוכד במודיעין
טיפול בעכבר במודיעיןשעות העבודה הרגילות, לפני 20:00 בערב.400 ₪
טיפול בעכבר במודיעיןלאחר שעות העבודה, מאוחר יותר מ-20:00 בערב.500 ₪
טיפול בחולדה במודיעיןשעות העבודה הרגילות, לפני 20:00 בערב.450 ₪
טיפול בחולדה במודיעיןלאחר שעות העבודה, מאוחר יותר מ-20:00 בערב.600 ₪

העכברים הגיעו לבית שלכם – מה עושים

אמנם היום ניתן לראות שפע של מוצרים אשר זמינים בחנויות השונות וניתן לרכוש אותם כמו מלכודות ביתיות. עם זאת, כאשר מדובר על רמת נגיעות גבוהה, הרי חשוב ביותר להסתייע בשירות של לוכד עכברים במודיעין על מנת לבצע את הלכידה באמצעות אמצעים מתקדמים יותר. במידה ורמת הנגיעות גבוהה, הרי זה סימן שיש לקרוא לאיש מקצוע בתחום.

מה עושים על מנת לאתר את העכברים:

איתור אזור הגישה של העכברים: חשוב ביותר לאתר את אזור הגישה של העכברים על מנת לראות מהיכן הם מגיעים. שימו לב, יש מצבים בהם קיימות מחילות מתחת לבניין ואז הם עושים דרכם לבית שלכם.

בחירת המלכודת: נוסף על זאת, לוכד העכברים יבצע בחירה של המלכודת על מנת ללכוד את העכבר בצורה הטובה ביותר.

ראיתם עכבר בבית – רק לוכד עכברים מורשה יטפל בבעיה

במידה והבחנתם בעכבר בבית, הרי רק לוכד עכברים מורשה יטפל בבעיה שלכם. מיהו לוכד עכברים מורשה במודיעין? לוכד עכברים במודיעין יהיה לוכד מורשה אשר יבצע את הלכידה ויהיה מצויד בכל הדרישות הבאות:

רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה: לוכד עכברים מקצועי יהיה מצויד ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. כאשר הלוכד יהיה מצוין ברישיון, תהיה לכם אפשרות לדעת כי מדובר בבעל מקצוע מומחה בתחום אשר יש ביכולתו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

התאמה של המלכודת: זאת ועוד, לוכד עכברים מקצועי בתחום יבצע התאמה של המלכודת על מנת לאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי לא תראו יותר עכברים בבית. בין אם מדובר על מלכודת קפיץ או מלכודת כלוב- לוכד עכברים יבחר את המלכודת הטובה ביותר.

היתר לעבודה עם חומרים מסוכנים: נוסף על זאת, במסגרת תפקידו, לוכד עכברים מורשה יקבל היתר לעבודה עם חומרים מסוכנים. כאשר הוא יבצע את העבודה תוך קבלת היתר הדרוש, תדעו כי מדובר בבעל מקצוע מהמעלה הראשונה.

אחריות על ביצוע הלכידה: לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום יציע לכם אחריות על הלכידה, בייחוד במקרים בהם רמת הנגיעות גבוהה. כאשר רמת הנגיעות גבוהה ויש לכם אחריות, תוכלו להיות בטוחים כי לוכד העכברים עומד מאחורי הלכידה ויהיה שם עבורכם לכל שאלה.

איך לוכד עכברים מבצע את הלכידה

לוכד עכברים במודיעין יבצע את הלכידה באמצעות אמצעי לכידה שונים אשר נפרט כעת:

שימוש במלכודות תוך הנחת פיתיונות שונים: לוכד העכברים בעיר מודיעין יעשה שימוש במלכודות שונות תוך הנחת פיתיונות מתאימים על מנת ללכוד את העכברים.

שימוש ברעלים: שימוש ברעלים מיועד להרג של העכברים. שימו לב, אין מדובר על רעל אשר גורם למותם של העכברים באופן מידיי, אלא ניתן לראות את התוצאה רק לאחר כמה ימים ואז יש להביא בחשבון כי ייתכן ובעלי חיים אחרים הורעלו וכי ניתן למצוא פגרים הדורשים פינוי. את הרעל לוכד העכברים יבחר למקם במתוך מלכודות שונות.

כך או אחרת, רק לוכד עכברים מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום יבחר את המלכודת המתאימה ביותר, בין אם מדובר על מלכודת כלוב או בין אם מדובר על שימוש ברעל על מנת להרחיק את העכבר מהאזור שלכם.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה