לוכד עכברים בחיפה

לוכד עכברים בחיפה מזמינים מאתר מדבירייטינג

מחפשים לוכד עכברים בחיפה שיגיע באופן דחוף, יתפוס את העכבר ויסלק אותו מהדירה במחיר הוגן? הלוכדים שלנו במדבירייטינג מספקים שירותי לכידת עכברים בחיפה כבר שנים רבות, הלוכדים שלנו מיומנים ומקצועיים ומציעים ללקוחותינו שירותי לכידת עכברים 24 שעות ביממה – גם בשעות הלילה המאוחרות, מרגע שתפתח קריאת השירות לוכד העכברים יגיע לדירתכם תוך פחות משעה, בנוסף אנו מתחייבים כי הלוכד יעשה עבודה מקצועית, יתפוס את העכבר ויסתום את החורים ממנו הצליח להסתנן אל הדירה.

דודי אלישע
ספק מאומת

חשוב לי להיות שקוף מול הלקוח, לתת לו להבין בדיוק מה אני מתכוון לעשות. אני גובה מחיר הוגן בהחלט ודואג שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בסיום העבודה.

חוות דעת
69
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.91
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
76
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.81
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9
אמיר אליהו
ספק מאומת

אני מדביר ומרחיק יונים מנוסה כבר מספר רב של שנים. אני עובד בצורה זהירה ובטיחותית ועם הציוד והחומרים החדשים ביותר.

חוות דעת
109
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
99%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.80
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.7
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

למה כדאי להזמין לוכד בחיפה רק מאתר מדבירייטינג?

הלוכדים באתר נמצאים תחת פיקוח שלנו, באתר מופיעים רק לוכדים מומלצים שנבדקו על ידינו ואישרנו את הופעתם אחרי שגילינו כי הם עומדים בסטנדרטים המחמירים של האתר.

כמה מהר הלוכד יוכל להגיע אלי?

הלוכדים שלנו עובדים בזמינות מלאה באזור העיר חיפה ולרוב יוכלו להגיע אליכם תוך 30 דקות בממוצע.

פעולות לכידת עכברים בחיפה שהוזמנו דרך האתר

לפניכם ניתן לראות פעולות לכידת עכברים שהוזמנו דרך האתר בעיר חיפה ובוצעו ע"י הלוכדים המיומנים שלנו:

באיזה מכרסם מטפליםשעת העבודההמחיר שגבה לוכד בחיפה
לכידת עכבר בתוך מאיפה בחיפההלוכד הגיע אל המאפיה בשעות היום, איתר את העכבר ולכד אותו.500 ₪
לכידת עכבר בעסק בחיפההלוכד הגיע אל העסק בצהרי היום, מצא את העכבר בחנות הבגדים ולכד אותו.550 ₪
לכידה של חולדה בארון בגדיםלוכד החולדות בחיפה הגיע אל הדירה בשעת לילה והוא אכן זיהה כי מדובר בחולדה, הוא לכד אותה במהירות בתוך ארון הבגדים.600 ₪
לכידת עכברים בבית פרטי בחיפההלוכד הגיע בשעות היום ואיתר את העכבר בחצר הבית, הוא הציב מלכודות ובכך העכבר נלכד.450 ₪

נתקלתם בעכבר בדירה? לוכד עכברים בחיפה יפתור לכם את הבעיה בקלות ובמהירות, ילכוד את העכבר ויסלק אותו מהדירה אך לפני שאתם מרימים את הטלפון ומחייגים ללוכד העכברים יש כמה דברים חשובים שעליכם לבדוק קודם לכן, כל המידע במאמר שלפניכם:

איך לוכדים עכבר בדירה

כאשר ניגשים ללכוד עכבר בדירה יש מספר שלבים אותם יש לעשות לפי הסדר על מנת להצליח בפעולת הלכידה:
השלב הראשון – קודם כל עליכם לחפש סימנים המעידים על פעילות העכבר, כרסום כבלים או מוצרי מזון, השארת גללי צואה, עליכם להבין היכן העכבר בעיקר פעיל ולהתמקד בטיפול בשטח זה, בדיקה מהיכן נכנס העכבר לדירה חשובה גם כן ותיתן לכם מידע רב אודות המסלול שלו.

השלב השני – לאחר שהבנתם היכן העכבר פעיל בעיקר עליכם להחליט לפי אופי השטח איך אתם מעדיפים להתמודד איתו, ישנם מצבים בהם תרצו ללכוד אותו מיד או מצבים אחרים בהם תעדיפו להניח מלכודות. אם אתם חוששים מהעכבר ומעדיפים להציב מלכודות אז זה הזמן לעשות את זה.

השלב השלישי – במידה והחלטתם לנסות וללכוד את העכבר באמצעות לוכדן מקצועי עליכם כעת לחפש היכן נמצא העכבר בשטח אותו סימנתם כשטח הפעילות שלו, עליכם לבדוק בתוך מגירות או ארונות ואפילו בתוך הספות במידה והוא פעיל באזור הסלון, החיפוש זהו שלב מעט קשה אך ברגע שתמצאו אותו תוכלו לבצע את הלכידה.

השלב הרביעי – בשלב זה אתם צריכים לבצע את הלכידה שלו באופן פיזי ואת פינוי פגר העכבר מהדירה.

איך ניתן לדעת כמה עכברים יש בדירה

שאלה שחוזרת על עצמה ברוב הפעמים בהם הלקוחות מתקשרים להזמין את השירות היא "איך אני יכול\ה לדעת כמה עכברים נכנסו לדירה שלי בחיפה?" בדרך כלל נכנס עכבר בודד בלבד, יש מצבים (בדרך כלל לא הפעם הראשונה שיש עכברים בדירה) בהם יש המלטה בדירה ולכן יש מספר של כמה עכברים.

לוכד עכברים בחיפה 24 שעות ביממה

ידוע כי העכברים הם פעילי לילה לכן ברוב המקרים כאשר מדובר בשירות של לוכד עכברים השירות יעשה בשעות הלילה, לשם כך תצטרכו למצוא חברת הדברה שמספקת שירותי לוכד עכברים בחיפה 24 שעות ביממה ולא חברה שפעילה בשעות היום בלבד. הלוכדים שלנו במדבירייטינג בהחלט מבצעים שירותים בכל שעה – ביום ובלילה.

לוכד עכברים מחיר

המחיר עבור הזמנה של לוכד עכברים ינוע בין 400-500 ש"ח בשעות הרגילות, אולם בשעות הלילה המחיר יכול לקפוץ ואפילו להגיע ל700 ו800 שקלים, בשל כך יש לחשוב עוד לפני הזמנת המדביר כמה השירות "דחוף" לכם ובכך לחסוך עלויות. לתפריט המחירים המלא ניתן להיכנס למחירון הדברה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה