הדברה ביוקנעם

המדבירים שלנו מספקים שירותי הדברה ביקנעם עילית

רוצים להזמין שירותי הדברה ביקנעם? המדבירים שלנו במדבירייטינג מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר יקנעם מזה שנים רבות, המדבירים שלנו נחשבים למצטיינים בתחום ההדברה, הן בגלל השירות האדיב והמהיר שהם מספקים, הן בגלל האחריות שהם נותנים ללקוחותינו בכתב בסיום כל הדברה, והן בגלל המחירים הנוחים שהם גובים מלקוחותינו. ניתן לקרוא באתר מאות המלצות על המדבירים שלנו.

אמיר אליהו
ספק מאומת

אני מדביר ומרחיק יונים מנוסה כבר מספר רב של שנים. אני עובד בצורה זהירה ובטיחותית ועם הציוד והחומרים החדשים ביותר.

חוות דעת
109
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
99%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.80
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.7
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

למה כדאי להזמין שירות רק מאתר מדבירייטינג?

המדבירים המפורסמים באתר נמצאים תחת פיקוח מחמיר שלנו, בסיום כל עבודה אנחנו מחייגים למזמין העבודה לצורך קבלת משוב כך שהמדבירים מחויבים לספק עבודה איכותית ועם חיוך וכל זאת גם במחיר הוגן.

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר באזור יקנעם?

יש לנו צוות שלם של מדבירים שמספק שירות באזור זה, כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לאתר ולקבוע את מועד ההדברה, לרוב יהיה ניתן לתאם מהיום-למחר.

בתקופת האביב רבים בעיר יקנעם מתחילים לגלות עניין בשירותי הדברה על מנת להרחיק מזיקים שונים כמו תיקנים או עכברים. על מנת להיות רגועים, חשוב ביותר לבחור חברת הדברה ביקנעם הנחשבת לחברה מקצועית ביותר ובה צוות מדבירים בעל ניסיון רב בשיטות הדברה שונות והכרת המזיקים השונים. בין אם מדובר על הדברת תיקנים או הדברת עכברים, כדאי לפנות אל החברה הוותיקה ביותר.

חלק מפעולות ההדברה שהמדבירים שלנו ביצעו לאחרונה

המדבירים שלנו במדבירייטינג נקראים פעמים רבות לספק שירותי הדברה עבור תושבי העיר יקנעם, הם מספקים שירותי הדברה אלו למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי כאחד, בטבלה שלפניכם ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שהם סיפקו לאחרונה עבור תושבים בעיר:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בדג הכסף ביקנעםבוצעה הדברה נגד דגי כסף ע"י שימוש בחומר הדברה מיוחד ואפקטיבי נגד דג הכסף.350 ₪
טיפול בתיקן גרמני בעסק ביקנעםנעשה טיפול נגד תיקן גרמני בעסק ע"י שימוש בפתיונות ג'ל נגד תיקנים.450 ₪
טיפול בתיקנים בדירה ביקנעםבוצע טיפול בתיקנים ע"י ריסוס בכל פינות הבית בחומר הדברה ייעודי לחיסול תיקנים.320 ₪
טיפול בכיני יונים ביקנעםבוצעה הדברה נגד כיני יונים, נעשה שימוש בחומר הדברה מיוחד המחסל בדיוק את המזיק הנ"ל.450 ₪
טיפול בנמלים בחצר דירה ביקנעםטיפול בנמלים בחצר של דירה ע"י ריסוס חומר הדברה נגד נמלים בכל הגינה ובעיקר באזורים בהם ראינו קן נמלים.430 ₪
טיפול במעופפים בדירהטיפול במעופפים בתוך דירה על ידי שימוש בחומר הדברה בשם "ספיר" הידוע כיעיל מאוד נגד מעופפים.350 ₪
טיפול בחדקונית הדקל ב-2 עצים ביקנעםבוצעה הדברה נגד חדקוניות ע"י שימוש בחומר הדברה מיוחד אותו הזרקנו אל תוך גזע העץ.650 ₪

שירותי הדברה בכל שעות היממה לתושבי יקנעם

אף אחד לא רוצה למצוא מזיקים שונים בבית או במסעדה  בשעת לילה מאוחרת אבל לפעמים זאת המציאות ולכן יש להזמין שירותי הדברה ביקנעם 24 שעות ביממה. בין אם מדובר בשעת לילה מאוחרת או בשעת בוקר מוקדמת הצוות המקצועי יגיע למקום ויבצע את ההדברה באמצעות החומרים העומדים לרשותו.

אם מדובר על בעלי מסעדה, הרי ההמלצה היא לבצע את ההדברה בשעת לילה מאוחרת כאשר הפעילות במסעדה הסתיימה על מנת להותיר את המקום ריק מאנשים ולעשות שימוש בחומרי הדברה המכילים רעלים שונים.

השלבים לביצוע פעולות הדברה שונות ביקנעם

בין אם מדובר על הדברת תיקנים או הדברת נמלים לכל אחד מהמזיקים שיטת הדברה שונה ולכן בעת הזמנת חברת הדברה ביקנעם צוות המדבירים יתחיל בסריקה מקיפה של השטח על מנת לראות היכן נמצאים המזיקים השונים במטרה לעבור לשלב הבא. בשלב הבא צוות ההדברה יתמקד בהכנת תוכנת הדברה מפורטת אשר תכלול את אחת משיטות ההדברה השונות – בין אם מדובר על הדברה אורגנית או הדברה כימית או הדברה אלקטרונית – חשוב מאוד להתאים את השיטה בהתאם למזיקים השונים וכך לראות תוצאות יעילות יותר.

אם מדובר על הדברת תיקנים והנגיעות היא נגיעות גבוהה, הרי ייתכן והעדפה תהיה לבצע הדברה כימית על מנת למגר את הופעת התיקנים – החומרים הכימיים נחשבים חומרים רעילים במיוחד אשר פוגעים בגופם של התיקנים ואינם מאפשרים להם לשרוד. חשוב לציין כי חברת הדברה מוסמכת תבחר לעשות שימוש בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה במטרה להבטיח כי מדובר בחומרים איכותיים אשר יעילותם מוכחת.

איך לבחור חברת הדברה ביקנעם

במסגרת הדברה ביקנעם חשוב ביותר לבחור את חברת ההדברה הטובה והאיכותית. ישנם מספר פרמטרים אשר עליכם להביא בחשבון במסגרת הבחירה:

ניסיון: חברת הדברה מנוסה תדע להתאים את שיטת ההדברה המתאימה ביותר ולא לבחור בשיטת הדברה אחת אלא לבחור את השיטה בהתאם לסוג המזיקים.

מקצועיות: העובדים של חברת ההדברה יהיו אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה אשר עברו לא מעט הכשרות והשתלמויות בתחום ויש ביכולתם לעשות שימוש בחומרי הדברה שונים בהתאם לידע שלהם וכמובן בהתאם למצב הנתון.

ציוד: חברת הדברה מקצועית תקפיד להגיע למקום בו יש מזיקים שונים עם ציוד מקצועי הכולל בין היתר בגדי עבודה מתאימים וכן ציוד מתאים לביצוע ההדברה, בין אם מדובר על חומרי ריסוס לצורך הדברה של נמלים או בין אם מדובר על מלכודות לצורך הדברת חולדות.

המלצות: בחירת חברת הדברה תעשה בהתאם להמלצות של לקוחות קודמים. התייעצות עם לקוחות קודמים תסייע לכם לדעת האם מדובר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.

אחריות על ביצוע ההדברה: נוסף על זאת, חברת הדברה מקצועית תעניק לכם בסיום ההדברה תעודת אחריות המעידה על ביצוע ההדברה במקום, בין אם מדובר בבית או בעסק. התעודה מאפשרת לכם לדעת כי יש לכם כתובת ויש לכם אל מי לפנות במקרה בו יהיה צורך בפעולת הדברה נוספת. במקרה של הדברה נוספת החברה תגיע פעם נוספת לביצוע ההדברה באמצעות החומרים העומדים לרשותה ותשים סוף להופעת המזיקים השונים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה