הדברה בטבריה

המדבירים שלנו מספקים שירותי הדברה בטבריה ובמושבים מסביב

זקוקים לחברת הדברה בטבריה? באתר שלנו תמצאו את המדבירים המובילים בעיר! המדבירים באתר מבצעים שירותי הדברה עבור תושבי העיר טבריה הרבה מאוד שנים, עם הזמן האתר שלנו הפך לשם דבר בקרב תושבי העיר בכל הנוגע להזמנת הדברה, המדבירים שלנו מעניקים ללקוחותינו תושבי העיר טבריה שירותי הדברה במחירים נוחים מאוד הכוללים תעודת אחריות בכתב בתום ההדברה.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
76
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
מאיר גרינלנד
ספק מאומת

חשוב לי לתת שירות בזמן ולא לאחר ללקוחות, אני תמיד משדר אמינות ושקיפות ללקוח כדי שידעו בדיוק מה אני מתכוון לבצע. אני מתחייב לגבות מחירים הוגנים.

חוות דעת
18
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.67
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.6
יחס\שירות
9.9

אני עושה את העבודה בצורה בטיחותית, אני מספק אחריות על העבודה וחוזר אם צריך להגיע ללקוח לשביעות רצונו.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

למה כדאי להזמין הדברה רק באתר מדבירייטינג?

המדבירים המפורסמים באתר מדבירייטינג נמצאים כל הזמן תחת פיקוח שלנו שבודק בסיום כל עבודה כי המחירים שהם גבו אכן נמצאים תחת הקטגוריה של "מחיר הוגן", כי המדבירים אכן עמדו בזמנים אליהם התחייבו וכי היחס, השירות ואיכות העבודה היו ברמה הטובה ביותר.

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר בטבריה?

המדבירים שלנו לרוב יהיו זמינים לביצוע העבודה מהיום-למחר, במידה והתקשרת בשעות הבוקר ייתכן ותוכלו לקבל שירות אפילו מהיום להיום.

בשנים האחרונות העיר טבריה שינתה את פניה והפכה מקום מגורים לצעירים. אם פעם צעירים היו בורחים מהעיר, הרי כיום הם בוחרים להקים את הבית שלהם בטבריה.

משקיעי הנדל"ן החלו לגלות עניין בטבריה ולבנות בניינים חדשים. גם כאשר מדובר על בניינים חדשים, חשוב מאד להקפיד על הדברה בבית במטרה למנוע הופעה של מזיקים ולכן הדברה בטבריה נחשבת חיונית.

פעולות הדברה בטבריה שהמדבירים שלנו ביצעו בתקופה האחרונה

המדבירים באתר מספקים כבר עשרות שנים שירותי הדברה בטבריה והסביבה, לפניכם בטבלה חלק משירותי ההדברה בעיר טבריה שהם סיפקו לאחרונה למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברת נמלת האש בטבריה
טיפול בנמלי אש בחצר דירה בטבריה
המדביר ביצע הדברה נגד נמלי אש באמצעות פיזור גרגירים מורעלים מסביב לבית, הנמלים לקחו את הגרגירים לקן ובכך חיסלו אותו בעצמם.430 ₪
הדברה נגד יתושים בטבריה
בוצעה הדברה נגד יתושים בעסק
המדביר השתמש בשיטות הדברה ביולוגית על מנת להדביר את היתושים, הוא עשה זאת באמצעות הצבת דגי גמבוזיה במקווי המים.650 ₪
הדברת חלזונות בטבריה
טיפול בחלזונות מסביב לבית ספר בעיר טבריה
המדביר ביצע הדברה נגד חלזונות וחשופיות סביב הדירה באמצעות פיזור גרגירים שמחסלים אותם.350 ₪
לכידת נחש בטבריה
הלוכד לכד נחש נפוץ באזור טבריה
בוצעה לכידת נחש ארסי בשטח פתוח ברחבי העיר.550 ₪
טיפול בעשים
בוצעה הדברת עשים בדירה
בוצעה הדברת עשים במטבח בתוך דירה בעיר על ידי שימוש במלכודות פורומון.400 ₪

הזמנת הדברת נמלים בטבריה

אם מצאתם נמלים על שיש במטבח, אין ספק כי מדובר במקרה לא נעים ולכן יש להסתייע בשירותי הדברה בטבריה. הדברת נמלים תעשה באמצעות הנחת פיתיונות ג'ל בקרבת קן הנמלים במטרה לעצור את פעילות הנמלים.

השינוי החל בשיטת ההדברה בעיר טבריה

בשנים האחרונות ניתן לראות שיטות הדברה שונות אשר מדבירים בוחרים לעשות בהן שימוש ובין היתר הדברה ירוקה. אם בעבר היה ניתן לראות שימוש אך ורק בהדברה הכוללת חומרים כימים, הרי היום זה כבר סיפור אחר וניתן לקבל תוצאה טובה באמצעות שימוש בחומרים שאינם פוגעים  לסביבה ולהעלים את המזיקים השונים.

חברות הדברה בטבריה החלו לעשות שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה מתוך ההבנה כי מדובר בחומרים אפקטיביים המשפיעים לאורך זמן רב ואינם מעמידים בסכנה את החיות ובני האדם.

מיישמים את התקנות האירופאיות בכל הקשור לשימוש בחומרי הדברה

מדבירים בעיר טבריה מיישמים את התקנות האירופאיות בכל הנוגע לשימוש בחומרי הדברה בטבריה וכך ניתן לראות הפחתה בשימוש בחומרים כימיים. ישראל נחשבת לאחת המדינות במסגרתה בערים רבות כולל בעיר טבריה נעשה שימוש בחומרי הדברה כימיים והשינוי בא להראות כי ניתן להתקדם לקראת הדברה איכותית יותר.

הזמנת הדברת תיקנים בטבריה

העיר טבריה נחשבת לעיר בה ניתן למצוא מסעדות ובתי קפה לצד הבנייה המתחדשת. במקומות מהסוג הזה קיימת חשיבות עליונה לביצוע הדברת תיקנים על מנת לאפשר לסועדים במקום להרגיש בנוח. ההדברה תבוצע באמצעות זיהוי סוג התיקן- האם מדובר בתיקן אמריקאי או בתיקן גרמני. לאחר מכן המדביר ייגש אל שורש הבעיה ויבצע הדברה בביובים על מנת לחסל את התיקנים תוך שימוש בחומרי הדברה מתאימים.

מתפקידם של הרשויות המקומיות בעיר טבריה לאתר נגיעות של תיקנים בשטחים הציבוריים באמצעות פתיחת הבורות בעיר ולבחון האם יש שם תיקנים. על העובדים ברשויות המקומיות לבצע מעקב קפדני ולבצע רישום של כל המקומות בהם נמצאו תיקנים במטרה לערוך מעקב בתום הטיפול.

כיצד מונעים את הופעתם של התיקנים לאחר הדברה בטבריה

לאחר פעולת הדברה בטבריה חשוב ביותר לבצע פעולת מניעה על מנת להרחיק את התיקנים מהאזורים השונים לרבות בתים פרטיים או מסעדות. צוות ההדברה יבצע מספר פעולות אשר יכללו בין היתר סתימה של סדקים ופתחים לצורך מניעה של מקומות מסתור. יתרה מכך, תהיה הקפדה על ניקיון לצורך איתור מקומות המחיה של התיקנים.

מתוקף תפקידן, הרשויות המקומיות בטבריה צריכות לוודא כי מתקיימת החזקה תקינה של פתחי הביוב השונים בעיר תוך שמירה על דפנות חלקות על מנת להגדיל את אפקטיביות ההדברה.

רגע לפני הזמנת מדביר מה כדאי לבדוק

כיום ניתן למצוא חברות הדברה בטבריה אשר מבצעות סוגים שונים של הדברות בהתאם להופעת המזיקים השונים. עם זאת, ההמלצה היא לבצע סקר מקיף במטרה לבחור את חברת ההדברה המקצועית ביותר.

אל תהססו לשאול את חברת ההדברה בנוגע לרישיון הדברה וכן אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה לצורך עבודה עם חומרי ההדברה. חברת הדברה מקצועית תדע לטפל בהופעת המזיקים לצורך ביצוע הדברת עכברים או מזיקים אחרים בצורה היעילה ביותר תוך שימוש בחומרים המתאימים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה