הדברה בתל מונד

הדברה בתל מונד מזמינים רק דרך אתר מדבירייטינג

זקוקים לשירותי הדברה בתל מונד? הגעתם בדיוק לאתר המוביל בתחום! המדבירים של מדבירייטינג מספקים שירותי הדברה עבור תושבי העיר תל מונד, הם עושים זאת במקצועיות ובמיומנות כבר מעל לעשור. המדבירים שלנו מתחייבים לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר הכולל מחירים הוגנים ונוחים וכמובן אחריות בכתב בסיום כל פעולת הדברה.

גל קצב
ספק מאומת

בעבודה שלי חשוב לי להיות אמין, יסודי, אדיב וזמין ללקוחות שמגיעים אלי. אני שם דגש רב על בטיחות ואיכות הסביבה, בעל ידע וניסיון מקצועי ארוך שנים.

חוות דעת
29
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
78
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
שלומי לוי שלומי לוי
ספק מאומת

מכפר סבא, אב לחמישה ילדים, מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתי. אוהב לעזור ללקוחות שלי ולהעניק להם פתרון לבעיה, 99% מהלקוחות שלי גם חוזרים אלי בגלל השירות הטוב והאכפתי שאני דואג להעניק ללקוחותיי. הנחות מיוחדות למשפחות חד הוריות, לאנשים מבוגרים ולנכי צה"ל.

חוות דעת
30
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

כמה תעלה הדברה סטנדרטית בתל מונד דרך האתר?

המחיר להדברה סטנדרטית ינוע בין 250-350 ש"ח, במקרים בהם השטח שיש להדביר הוא גדול מהסטנדרט או שמדובר בחרק מיוחד שיש להדביר המחיר עשוי להיות יקר יותר.

אילו שירותים אפשר להזמין דרך האתר?

באתר תוכלו למצוא שירותים נפוצים כמו הדברה של נמלים ותיקנים, בנוסף לכך תוכלו גם כן להזמין שירותים פחות נפוצים כמו הרחקת של יונים אל לכידת מכרסמים.

רגע לפני חג הפסח אנשים דואגים לניקיון הבית בצורה יסודית ומחפשים אחר חברת הדברה בתל מונד על מנת לבצע הדברה יסודית. אף אחד מאיתנו לא מחפש לראות מבקרים בלתי צפויים בבית ולכן יש להבטיח את הבטיחות של היקרים שלכם באמצעות ביצוע הדברה איכותית על ידי חברת הדברה מקצועית.

פעולות הדברה בעיר תל מונד שהוזמנו דרך האתר לאחרונה

המדבירים באתר מקבלים פניות רבות מצד תושבי העיר תל מונד בבקשה לעזור להם להיפטר מהמזיקים, בטבלה שהכנו לפניכם ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה עבור תושבים בעיר, בנוסף ניתן לראות את המחירים שהם גבו מלקוחותינו בסיום הפעולה:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברת ג'וקים בתל מונדבוצע ריסוס נגד ג'וקים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל נגד התיקנים.320 ₪
הדברה נגד נדלים בתל מונדבוצעה הדברה נגד נדלים ע"י שימוש בחומר הדברה נגד נדלים אותו ריסס המדביר בחצר ומתחת לדשא הסינטטי.380 ₪
הדברה נגד מכרסמים בבית ספר בתל מונדבוצעה הדברה נגד מכרסמים בבית ספר ע"י הצבת תיבות האכלה עם רעלים מסביב לכל שטח בית הספר.650 ₪
טיפול מונע בדירה לפני אכלוסבוצע ריסוס ירוק בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה המופק מצמח החרצית ואינו מסוכן לבני אדם וחיות.330 ₪
הדברה נגד רימות בעסק בתל מונדבוצעה הדברה נגד הרימות שהיו בעסק מזון, המדביר השתמש בחומר הדברה מיוחד היעיל נגד רימות הזבובים.370 ₪
הדברה נגד מעופפים בדירהבוצעה הדברה נגד מעופפים על ידי שימוש בחומר הדברה בשם "ספיר" אותו ריסס המדביר במקומות הנגועים בבית, בתקרה ובקירות.400 ₪
הדברת נמלים בתל מונדבוצע ריסוס נגד נמלים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל נגד הנמלים וגם ע"י שימוש בג'לים.350 ₪

הדברת תיקנים בתל מונד

בישראל ניתן לראות בעיקר את התיקן האמריקאי הנפוץ בעונת הקיץ ומגיע מהביוב וגם את התיקן הגרמני אשר ניתן למצוא בעיקר במטבח במקומות חמים. אין ספק כי מדובר במטרד רציני ולא רק מבהיל אלא גם מזיק אשר מעביר מחלות בשל ההגעה מהביוב ולכן חשוב מאוד לטפל בתיקנים באמצעות הדברה.

היום ניתן למצוא לא מעט תכשירים ביתיים המאפשרים לבצע הדברה באופן עצמאי- אותם תכשירים נמכרים ברשתות השיווק השונות ומיועדים לשימוש עצמאי. עם זאת, חשוב לדעת כי אין לקנות תכשירים המיועדים למדבירים מקצועיים בשל ריכוז החומרים השונים. טרם ביצוע הדברה בתל מונד באופן עצמאי חשוב מאוד לקרוא את התווית על גבי החומרים ולעשות שימוש רק בהתאם להנחיות הכתובות. כמו כן, חשוב ביותר להרחיק את התכשירים מידי ילדים.

מה חשוב לברר טרם הזמנת הדברה בתל מונד

רגע לפני הזמנת הדברה בתל מונד חשוב ביותר לברר מספר פרטים:

הנחיות בטיחות: חשוב ביותר לבקש מהמדביר הנחיות בטיחות לגבי האפשרות לצאת מהבית ומתי אפשר לחזור לבית לאחר ההדברה. חשוב להישמע להוראות הבטיחות על מנת להבטיח את איכות ההדברה.

הנחיות לגבי ניקיון: עוד חשוב לקבל מהמדביר הנחיות לגבי ניקיון בבית- מתי אפשר לשטוף את הרצפה, מתי אפשר לשטוף את המדפים או משטחים שונים באמצעות סבון.

הנחיות עבור ילדים: אם יש לכם ילדים קטנים בבית, הרי חשוב לשאול את המדביר לגבי הנחיות שונות לגבי הילדים על מנת לשמור על הבריאות שלהם ולא לגרום להם סכנה בשל ההדברה.

יומן פעולות הדברה: עוד כדאי לבקש מהמדביר יומן פעולות הדברה אשר כולל את פעולות ההדברה אשר התבצעה בבית או בחצר. ביומן חשוב לכלול את שם התכשיר בו בוצע שימוש וכן את שם החומר הפעיל וסוג המזיק וחתימה של המדביר. קיימת חשיבות רבה לעדכן את היומן ולעקוב אחר המתרחש במקרה של הרעלה או פגיעה כתוצאה מההדברה.

רישיון של המדביר: בעת הזמנת המדביר חשוב ביותר לבקש ממנו להציג את הרישיון שלו ולוודא כי אכן הרישיון שלו בתוקף. אפשר לבדוק באתר של המשרד להגנת הסביבה את מספר הרישיון על מנת לוודא כי המדביר אכן מורשה לביצוע ההדברה.

בחירת חברת הדברה בתל מונד

מחירי הדברה בתל מונד אינם קבועים אלא משתנים בהתאם לפרמטרים שונים כמו למשל:

סוג המזיק: הדברת חולדות יקרה יותר בהשוואה להדברת תיקנים בבית בשל השימוש בחומרי הדברה שונים ויש להביא זאת בחשבון. הדברה של חולדות בבית מתחילה מ-390 ש"ח ואילו כאשר מדובר בבית פרטי המחיר צפוי לעלות ולהגיע ל-400 ש"ח. כאשר מדובר על מלכודות לחולדות המחיר מתחיל מ-50 ש"ח ומטפס כלפי מעלה בהתאם לסוג המלכודת .

השוואת מחירים: בבואכם לבחון את המחירים חשוב לבצע השוואת מחירים בין המדבירים על מנת למצוא את המחיר האטרקטיבי ביותר. ניתן לשוחח שיחה מקדימה עם  המדבירים השונים על מנת לבחון את ההיצע.

בהתאם לשטח: עוד חשוב לדעת מהו השטח המיועד להדברה- האם מדובר על שטח גדול או שמא שטח קטן. בהתאם לגודל השטח יהיה ניתן לקבוע את המחיר.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה