הדברה בשוהם

באתר מדבירייטינג תוכלו להזמין הדברה בשוהם ע"י מדביר מומלץ

מחפשים אחר חברת הדברה בשוהם? אתם בוודאי תרצו לקבל שירות מחברת הדברה מקצועית, כזאת שיודעת בדיוק מה היא עושה, וגם כמובן תשאיר לכם תעודת אחריות בכתב בסיום ההדברה. המדבירים שלנו באתר מבצעים הדברות עבור תושבי העיר שוהם, תושבים רבים כבר הפכו ללקוחות קבועים שלנו מדי שנה, הם גם ממליצים עלינו לא מעט. אם אתם רוצים להצטרף לקהל הלקוחות שלנו בעיר – פשוט צרו קשר עם המדבירים שלנו.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
75
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
42
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

בעל תודעת שירות גבוהה, אדיב וסובלני, רואה תמיד את העבודה אצל הלקוח כמשימה שחייב לבצע לשביעות רצונו.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

למה לתושבי שוהם כדאי להזמין שירות רק דרך מדבירייטינג?

המדבירים באתר נמצאים תחת פיקוח שלנו, בסיום כל עבודה אנחנו בודקים מול הלקוחות כמה טוב היה המדביר, המדבירים באתר מחוייבים לספק מחיר הוגן, שירות אדיב, עמידה בזמנים ועבודה איכותית, באתר מפורסמים רק מדבירים מומלצים.

כמה יעלה להזמין מדביר בשוהם?

המדבירים באתר גובים מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק, לרוב כאשר מדובר בהדברה ממוצעת המחיר ינוע בין 250-350 ש"ח, ישנן הדברות מורכבות יותר בהן המחיר עשוי להיות קצת יותר יקר.

בשנים האחרונות משפחות רבות בוחרות לשדרג את איכות החיים שלהן ולעבור לשוהם על מנת ליהנות מאורח חיים המאפשר לילדים להסתובב לבד ברחובות ולהרגיש בטוחים. הדברה בשוהם אשר תבוצע על ידי חברת הדברה תהיה אפקטיבית ויעילה לאורך זמן רב כאשר תבוצע על ידי צוות מדבירים מוסמכים אשר בוחרים באמצעי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. חברת הדברה מקצועית תהיה חברה אשר לה ניסיון רב בתחום ההדברה בין אם מדובר בשירות הדברת חולדות או הדברת תיקנים.

פעולות הדברה בעיר שוהם שהוזמנו דרך האתר לאחרונה

המדבירים של מדבירייטינג מבצעים לא מעט פעולות הדברה בעיר שוהם, הם מספקים שירותי הדברה למגזר הפרטי והעסקי בעיר ועושים זאת כמובן על הצד הטוב ביותר, לפניכם ניתן לראות חלק מהעבודות שהוזמנו דרך האתר בתקופה האחרונה עבור תושבים בעיר שוהם.

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בצואת יונים בשוהםהמדביר ניקה את הצואה של היונים באמצעות חומרי ניקוי ולחץ מים גבוה להוצאת הלכלוך.550 ₪
טיפול ביתושים בשוהםבוצע טיפול ביתושים על ידי ריסוס חומר נגד יתושים בגינה.450 ₪
טיפול במעופפים בשוהםבוצע ריסוס נגד מעופפים ע"י שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסולם.450 ₪
ריסוס נגד נמלים בשוהםהמדביר ריסס נגד נמלים בתוך משרד בשוהם, פתר את הבעיה בעזרת שימוש בחומר המיועד להדברת נמלים.280 ₪
טיפול בקן צרעות במחסן בשוהםהצרעות הקימו את הקן בתוך מחסן נטוש, המדביר חיסל את הצרעות בקן והוציא אותו ממקומו ובכך מנע התחדשות של צרעות במחסן.450 ₪
טיפול בתיקנים במקלט בשוהםבוצע ריסוס נגד התיקנים בכל המקלט על ידי חומר המיועד להשמדת תיקנים.320 ₪
טיפול נגד מכרסמים בשוהםבוצע טיפול נגד מכרסמים בעסק, המדביר הניח תיבות האכלה עם רעלים סביב כל העסק.500 ₪

הדברה משולבת בשוהם

איכות החיים בשוהם כוללת לא מעט בתי קפה ומסעדות במקום בהם התושבים מבלים בשעות הפנאי. אף אחד מיושבי בית הקפה לא מעוניין לראות מזיקים שונים בבית הקפה ולכן חשוב מאד לבצע הדברה במקום על מנת לאפשר ללקוחות ליהנות משהות נעימה במקום ללא מזיקים שונים כמו תיקנים או עכברים אשר עשויים להעיב על השהייה שלהם במקום ולגרום להם לא לחזור.

על מנת שהתושבים ימשיכו ליהנות הנאה מלאה, חשוב ביותר בתור בעלי בית הקפה לדאוג לבית הקפה ולבצע הדברה משולבת אשר כוללת שימוש במספר חומרי הדברה על מנת להפיק את המיטב.

רגע לפני הבחירה בסוג ההדברה, בין אם מדובר בהדברה אורגנית או הדברה כימית צוות המדבירים יבצע סריקה של האזור במטרה לבחון את האזור היטב על מנת להתאים את סוג ההדברה המתאים ביותר, זאת במטרה לחסל את המזיקים בצורה הטובה ביותר.

הדברת טרמיטים בבית

במידה ויש לכם טרמיטים בבית, הרי אין מקום למשוך את הזמן אלא להסתייע בשירות של חברת הדברה בשוהם על מנת למזער את הופעת המזיקים בבית. חשוב לציין כי הטרמיטים ניזונים מעץ ועשויים כתוצאה מכך לאכול חלקים שונים מהבית שלכם ולכן יש לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

בשנים האחרונות ניתן לראות מקרים של הופעת טרמיטים בדפי ספרים ישנים בספרייה- הטרמיטים מהווים סכנה משמעותית ולכן יש לדאוג לביצוע פעולת הדברה. בישראל כיום קיימים מספר טרמיטים טרמיט העץ – כשמו כן הוא שוכן בתוך עץ וטרמיט הקרקע  השוכן מתחת לפני הקרקע. התזונה של הטרמיטים כוללת בין היתר מוצרי עץ שונים.

כיצד תזהו טרמיטים לפני הדברה בשוהם

במידה ואתם חושדים כי יש לכם טרמיטים בבית, הרי תוכלו לראות מספר חריצים לאורך המשקוף ורוחבו. שימו לב כי מדובר בסימני נגיעות והמשמעות היא כי הנזק כבר נגרם ולכן חשוב ביותר להזעיק הדברה בשוהם על מנת למנוע נזק רחב יותר. כאשר זיהיתם טרמיטים בבית, ההמלצה היא לא לנסות ולהדביר את המזיקים בכוחות עצמכם.

אמנם כיום ניתן למצוא לא מעט חומרי הדברה אשר ניתן לקנות בחנויות השונות, אך החומרים לא מחליפים הדברה מקצועית ואפקטיבית. מכאן, לא כדאי לקחת סיכון אלא להשאיר את העבודה לידי חברת הדברה מקצועית בתחום אשר לה ניסיון רב בביצוע הדברת טרמיטים.

אילו חומרי הדברה קיימים

חברת הדברה בשוהם תבחר לעשות שימוש במספר חומרי הדברה כמו למשל חומרי הדברה הכוללים זרחן אורגני- קידוח חורים לאורך הקיר והזרקת זרחן אורגני בלחץ גבוה תאפשר להתמודד עם הנגיעות במקום.

אחריות על ביצוע ההדברה

חברת הדברה בשוהם אשר תבצע הדברה תעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה לאחר מכן. האחריות ברוב המקרים תקפה לשנה, זה תלוי בתקופת הזמן בה בוצעה ההדברה. האחריות מאפשרת לכם לדעת כי יש לכם אל מי לפנות במקרה בו יהיה צורך בביצוע הדברה נוספת. ישנם מקרים בהם אתם מבחינים במזיקים שאינם עוזבים את המקום ולכן חשוב מאוד לדאוג לביצוע הדברה נוספת.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה