הדברה בראש העין

המדבירים באתר [מומלצים ומורשים בלבד] מבצעים הדברה בראש העין

מחפשים אחר מדביר בראש העין? המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג מספקים פתרונות הדברה בראש העין, המדבירים שלנו יודעים לספק את כל הפתרונות הדרושים ומטפלים בכל סוגי החרקים, המכרסמים ובעיות היונים, המדבירים ישמחו לסייע לכם תמיד בכל שעה ולספק לכם את השירות ואת המחיר הטובים ביותר.

אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
45
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
88
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
9.9
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

אני בחור חייכן ועובד בזמינות גבוהה, מגיע במהירות ללקוחות שלי ועושה את העבודה מהלב לשביעות רצונם.

חוות דעת
6
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.83
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.8
מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
37
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.78
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.8

אני עוזר ללקוחות לפתור את כל בעיות ההדברה, אני מאוד שירותי ונעים.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

למה כדאי להזמין מדביר בראש העין רק דרך אתר מדבירייטינג?

המדבירים באתר נמצאים בפיקוח מחמיר שלנו, אנו בודקים אותם בסיום כל עבודה ומוודאים שהם ביצעו אותה על הצד הטוב ביותר, גם מבחינת המחיר וגם כמובן מבחינת השירות, האיכות והעמידה בזמנים. במדבירייטינג מפורסמים רק מדבירים איכותיים.

האם ניתן לבחור באתר את המדביר שיגיע?

כמובן, באתר תוכלו לקרוא חוות דעת על המדבירים שלנו ואפילו לראות תמונה שלהם ושל הרישיון שלהם, אחרי כן תוכלו להחליט מי המדביר המועדף מצידכם ולתאם איתו הגעה.

חברת הדברה מקצועית בראש העין תדע להדריך אתכם ולצייד אתכם בכל הידע הדרוש אודות פעולות מניעת המזיקים טרם כניסתם לביתכם, אנו צברנו את כל הידע הדרוש בתחום ההדברה, בעיר ראש העין אספנו כבר מאות לקוחות מרוצים שהשאירו ביקורות חיוביות ברחבי הרשת, אנו יודעים לספק ללקוחות בעיר את המחירים הנוחים ביותר וכמובן את השירות הטוב ביותר שמקנה להם תעודת אחריות בסיום כל עבודה.

מדביר בראש העין 24 שעות נגד כל סוגי המזיקים

המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג מספקים גם שירותי הדברה דחופים בראש העין, השירותים כוללים את כל פעולות ההדברה הדחופות 24 שעות ביממה תוך הגעה ללקוח במהירות על מנת לפתור את הבעיה ולהבטיח המשך יום שקט ללקוחותינו.

מדביר מומלץ בראש העין ידע להגיד לכם בדיוק מה המחיר של כל שירות אותו תדרשו ואיך בדיוק הוא מתכוון לבצע את העבודה בדירה שלכם, בנוסף לכך הוא יספר לכם כמה זמן תצטרכו לצאת מהדירה ולכמה זמן תחזיק האחריות העבור ההדברה.

אופי הבעיה\הטיפולמה הפעולה שיעשה מדביר מומלץעלות הדברה בראש העין
הדברה ירוקה בראש העיןהדברה ירוקה תיעשה באמצעות שימוש חומרים ידידותיים לסביבה ושרמת הרעילות שלהם לבני האדם ובעלי החיים נמוכה.המחיר עבור ביצוע ריסוס ירוק בעיר ראש העין משתנה ותלוי בגודלו של הבית, המחירים נעים בין 249-499 ₪.
לוכד עכברים בראש העיןלוכד עכברים בראש העין יגיע לדירתכם ויצטרך לחפש את העכבר, במידה ולא יצליח לתפוס אותו על הלוכד להציב מלכודות בדירה.המחיר עבור שירות של לוכד עכברים תלוי בשעת הקריאה ונע בין 350-700 ₪.
לוכד נחשים בראש העיןלוכד נחשים בראש העין יצטרך לתפוס עבורכם את הנחש ולהגיד לכם בדיוק מה צריך לעשות על מנת שנחשים נוספים לא יתקרבו לאזור ביתכם.המחיר עבור לכידה של נחש תלוי בשעת השירות ונע בין 500-700 ₪.
הדברת חלזונותהדברה נגד חלזונות עושים על ידי שימוש בחומר גרגירי שאותו מפזרים מסביב לבית במקומות בהם החלזונות נמצאים.המחיר עבור טיפול בחלזונות על ידי גרגירים הינו בין 250-350 ₪.
הדברת כיני יוניםהדברת כיני יונים תיעשה באמצעות ריסוס חומר נגד הכינים באזורים בהם היונים היו כמו למשל במסתור הכביסה.עלות הטיפול בכיני היונים בדרך כלל תהיה בין 300-400₪ בלבד.
רבי רגלהדברת רבי רגל שמגיעים מהחצר תיעשה באמצעות ריסוס במקומות בהם הם מתרבים.המחיר עבור הטיפול ברבי הרגל תלוי בגודל החצר וינוע בין 350-550 ₪.
נדליםהדברת נדלים תתבצע על ידי שימוש בחומר נגד נדלים שירוסס מסביב לכל הבית ובמקומות בהם הנדלים מתרבים.עלות הטיפול בנדלים תלויה בגודל השטח בהם נמצאים הנדלים ובגודל הבית והמחיר ינוע בין 350-600 ₪.
הדברת רימותאנו מטפלים ברימות הזבובים על ידי שימוש בחומר הדברה יעיל נגד הרימות.המחיר עבור טיפול במטבח נגד רימות בראש העין הינו כ-300 ₪.
הדברת נמלת האשכאשר מבצעים הדברה נגד נמלים אדומות יש להשתמש גם בריסוס, גם בפיתיונות ג'ל וגם בגרגירים שמפוזרים מחוץ לבית.עלות הטיפול נגד נמלת האש תלוי בגודל השטח של הבית וינוע בין 350-800 ₪.
הדברת חרקי עץהדברת חרקי עץ תיעשה על ידי שימוש בחומר מתאים נגד החרקים ובריסוס שלו לתוך החורים אותם יצרו מזיקי העץ.המחיר משתנה לפי סוג המזיק, אם לא מדובר בטרמיטים בד"כ המחיר יהיה כ-350 ₪.
דג הכסףהדברת דג הכסף נחשבת לפשוטה יחסית, אנו נרסס את כל פינות הבית בחומר מתאים נגד דגי הכסף ובכך נפתור את הבעיה בקלות.טיפול בדגי כסף משתנה לפי גודל הבית והמחיר ינוע בין 300-450 ₪.

הדברה בראש העין על ידי העירייה

אתם זקוקים להדברה בראש העין? הגיע הזמן שנעשה סדר כדי שתוכלו לראות מה העירייה עושה עבורכם בכל הקשור להדברת מזיקים:

תקציב הדברה בראש העין נכון לשנת 2018  עומד על 253,000 שקלים, בדו"ח התקציב השנתי של 2018 מצוינת התייחסות וטיפול ספציפי במזיקים כמו: הדברת נמלת האש שהתגברה בשנים האחרונות באזור ראש העין והמרכז כולו (תקציב של 24,000 ש"ח לטיפול בה) , חדקונית הדקל (65,000 ש"ח תקציב כולל לטיפול בה) , יתוש הנמר האסייתי וזבוב החול שגם בהם הושקעו לא פחות מ30,000 שקלים יחדיו.

עם זאת שמנו לב לנתון די מדאיג, בשנת 2017 תקציב הדברה בראש העין עבור קבלן חיצוני שיבצע עבודות הדברה בעיר עמד על כ-60,000 שקלים, בשנת 2018 תקציב זה ירד ל39,000 שקלים בלבד! קבלן חיצוני אחראי בדרך כלל על טיפול בבעיית התיקן האמריקאי (ריסוס בורות ביוב) וטיפול במכרסמים (הצבת רעלים בביובים ו/או ע"י תיבות האכלה), כשהתקציב כ"כ דל כנראה שקשה יהיה לבצע מספיק ריסוסים בכל בורות הביוב ברחבי העיר ראש העין ולטפל במפגעי מכרסמים.
לצורך השוואה התקציב של עיריית חולון עבור הדברת מזיקים עומד על למעלה מ800,000 שקלים שמתוכם כ150,000 שקלים מושקעים בטיפול בתיקן האמריקאי ובמכרסמים.

אפשר לראות את המלחמה של מר ראש העיר שלום בן משה במחלת הלישמניה – כ20,000 שקלים מושקעים מדי שנה בלכידתם של שפני הסלע אשר מעבירים את המחלה.

תחזוקה שוטפת מצד עיריית ראש העין

לסיכום מאמר זה – הדברה בדירה או בעסק שלכם זה דבר שמומלץ לעשות מדי שנה, אך גם צריך לשים לב אם העירייה עושה מספיק מצידה, הרי אם ריססתם את הדירה שלכם נגד תיקנים אבל בורות הביוב שבאזור מגוריכם מלאים בהם ואף אחד לא מונע מהם להתפתח כנראה שתראו גופות של תיקנים בבית שלכם מפעם לפעם, וכשהרעל ייחלש תראו אותם שוב – והפעם חיים.

*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2017 ו2018 בסעיף 715.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה