הדברה ברחובות

באתר תוכלו להזמין הדברה ברחובות [ריסוס ע"י מדביר מומלץ]

רוצים להזמין מדביר פרטי או מחפשים חברת הדברה ברחובות? הגעתם למקום הנכון! המדבירים שלנו מספקים את כל שירותי ההדברה במקום אחד, מבטיחים את השירות הטוב והאיכותי ביותר הכולל עמידה בזמנים ואחריות בכתב בסיום ההדברה, המדבירים באתר עזרו כבר למאות לקוחות בעיר רחובות וניתן למצוא אינספור המלצות עליהם באתר, אז למה אתם מחכים? תנו למדבירים שלנו לעזור גם לכם!

אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
45
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
88
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
9.9
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

בעל תודעת שירות גבוהה, אדיב וסובלני, רואה תמיד את העבודה אצל הלקוח כמשימה שחייב לבצע לשביעות רצונו.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
יהונתן כהן
ספק מאומת

אני מתעסק בהדברה כבר משנת 2014, אני שם דגש על שירות טוב, על המקצועיות שלי ולשדר אמינות ללקוח. הדבר שעומד לנגד עיני הוא שהלקוח תמיד יהיה מרוצה.

חוות דעת
24
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.88
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
37
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.78
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.8

אני בא בעצמי ולא שולח שליחים, הביקורות שלי תמיד טובות והלקוחות מרוצים.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

מרגע סיום ההדברה אחרי כמה זמן ניתן לחזור לדירה?

לרוב ניתן יהיה לחזור לדירה תוך 1-2 שעות במידה ומדובר בהדברה סטנדרטית, בכל אופן כדאי לוודא זאת מול המדביר בעת ההזמנה.

למה לתושבי רחובות כדאי להזמין מדביר רק דרך מדבירייטינג?

צוות האתר מפקח על כל עבודה שעוברת דרך האתר, הצוות מוודא שאתם הלקוחות תקבלו את המחיר הטוב ביותר, שירות מנצח, עמידה בזמנים והאיכות והתמורה הטובים ביותר ביחס למחיר. מדבירים שלא עומדים בדרישות לא מפורסמים באתר.

פעולת הדברה ברחובות חיונית בעיקר בעונת הקיץ – בעונת הקיץ מזג האוויר בעיר כולל לחות וטמפרטורות גבוהות במיוחד, דבר אשר מביא מזיקים רבים לעיר ומחייב פעולת מניעה, בין החרקים הנפוצים ביותר ניתן למנות את התיקנים, הנמלים, ברחשים, זבובונים ובעלי כנף נוספים.

על חברת הדברה ברחובות להכיר את סוגי המזיקים השונים

הכנו לפניכם רשימה ובה כל המזיקים הנפוצים ביותר בעיר רחובות, אלו שסביר לוודאי שפגשתם בעבר ואם עדיין לא פגשתם כנראה שתפגשו בקרוב. בעזרת הטבלה הבאה תדעו בדיוק איך מטפלים במזיקים השונים וכמה זה צריך לעלות לכם:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע יגבה מהלקוח
החרק הנפוץ ביותר שחודר לבתים בעונת הקיץ הוא כמובן התיקן האמריקאיבכדי לטפל בתיקן האמריקאי(התיקנים הגדולים) מספיק לרסס את פינות הבית בחומר נגד תיקנים.ריסוס נגד ג'וקים יעלה לכם כ-300 ₪ בממוצע.
נמלים הן חרק נפוץ גם כן כידוע לכולנו, בד"כ ניתן לפגוש אותם בגינה או אפילו בשישאת הנמלים צריך לרסס באופן ספציפי, אם הן בגינה אז לרסס את כל הגינה ואם הן בשיש אז צריך לרסס את פינות השיש.הטיפול בנמלים באזור נקודתי יעלה כ-250 ₪ לתושבי רחובות.
היונים מהוות מטרד גדול לתושבי העיר רחובותנגד היונים ניתן לעשות הרחקת יונים בעזרת דוקרנים ורשתות על ידי מרחיק יונים מוסמך.הטיפול נגד היונים תלוי במקרה ותלוי אם בוחרים להשתמש ברשתות או דוקרנים, זה עשוי לעלות בין 300-2000 ₪.
היתושים נמצאים בכל מקום וממלאים את התושבים בעקיצותהטיפול הטוב והיעיל ביותר נגד היתושים מעבר לריסוס הוא ייבוש מקורות מים עומדים סביב הבית שלנו – שם מתרבים היתושים.טיפול ביתושים יעלה לתושבי רחובות כ-450 ₪.
פשפשי מיטה הגיעו גם לעיר רחובות וכדאי להיזהר מפניהםהדברה נגד פשפשי מיטה זוהי פעולה קשה הכוללת שימוש בהדברה כימית, טיפול בשקעי החשמל בעזרת אבקה ושימוש בקיטור במזרנים ובחריצים.המחיר עבור הטיפול בפשפשי המיטה הינו 700-1000 ₪ לחדר.

על חברת הדברה ברחובות להכיר את סוגי המזיקים השונים

על חברת ההדברה להכיר את המזיקים השונים טרם ביצוע הדברה ברחובות. צוות החברה צריך להתמחות בסוגים שונים של הדברות לרבות הדברת תיקנים או הדברת נמלים ולבחור את שיטת ההדברה האפקטיבית ביותר.

כיצד הדברה בעיר רחובות מרחיקה מכרסמים

אף אחד מאיתנו לא אוהב לראות מכרסמים בדירה ולכן קיימת חשיבות רבה לביצוע הדברת מכרסמים באמצעות מלכודות. מלכודות נגד עכברים נחשבות לאמצעי אפקטיבי על מנת להילחם במכרסמים המצויים בבית שלכם.

כיצד מדבירים פשפשים בבית

לעומת זאת, כאשר גיליתם פשפשים בבית, הרי הדברת פשפשים מתבצעת באמצעות איתור מקומות המסתור בהם הם מתחבאים ולאחר מכן שאיבה באמצעות שואב אבק במקומות בהם הם נמצאים ובשלב לאחר מכן תתבצע הדברה באמצעות אדי קיטור חמים. חברת הדברה ברחובות תפעל להדביר את הפשפשים בכל שלבי החיים שלהם החל מהביצים ועד הפשפש הבוגר. השימוש באדי קיטור יגרום להפרדה בין הביצים ובין המקום אליו הביצים נדבקות.

הדברה באמצעות ריסוס נגד מזיקים

הדברה ברחובות באמצעות ריסוס נגד נמלים נחשבת יעילה במיוחד נגד הנמלים השונות לצורך העניין, הריסוס מאפשר להגיע לפינות שונות אשר יד אדם אינה מגיעה אליהם והפעולה נחשבת למהירה ואפקטיבית במיוחד. לצד השימוש בחומרי הדברה כימיים ניתן לראות בשנים האחרונות שימוש בחומרי הדברה המופקים מצמחים ואינם מזיקים לאדם והסביבה. יצוין כי כאשר חברת ההדברה בוחרת לעשות שימוש בתכשירים כימיים, הרי התכשירים יהיו בעלי מינון נמוך של רעל והחברה תעשה שימוש בחומרי הדברה המותרים לשימוש על פי החוק.

גיליתם נחש בעיר? השאירו את העבודה לחברת הדברה

בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי המשמעותי בעיר רחובות הבא לידי ביטוי בבניה של שכונות חדשות הכוללות בנייה של בניינים רבי קומות לצד בניינים צמודי קרקע. תושבים רבים בעיר גילו להפתעתם כי נחשים הפכו לאורחים בבית והדבר אינו מצא חן בעיניהם. כדאי לדעת כי הנחש נחשב לחיה אשר אסור להרחיקה ויש להשאיר את העבודה לחברת הדברה ברחובות אשר תגיע עם הציוד המתאים ללכידת נחשים.

כיצד תמנעו את הופעת המזיקים בבית

ישנן מספר פעולות שאתם יכולים לעשות טרם הזמנת חברת הדברה ברחובות כמו למשל לא להשאיר שאריות מזון על השיש או על השולחן או בכל מקום אחר וכך ניתן למנוע הופעת תיקנים או נמלים. יש לסגור היטב את הקופסאות המיועדות לאחסון מזון.

בעונת הקיץ ההמלצה היא לאחסן את המוצרים של המזון הקפוא במקפיא. עוד דבר, חשוב ביותר לא להשאיר את פח הזבל מלא אלא להקפיד לרוקן אותו  רגע לפני שהפח עולה על גדותיו. כאשר יש סדקים בקירות, חשוב מאד להקפיד לאטום את הסדקים וכך למנוע את החדירה של המזיקים השונים.

כמה עולה הדברה בעיר רחובות

הדברה ברחובות אשר מבוצעת על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום נחשבת יקרה יותר בהשוואה להדברה באופן עצמאי. בניגוד לחומרים המיועדים להדברה ביתית, חברת הדברה עובדת עם מספר רב של חומרים ונחשבת יקרה ומשתלמת לאורך זמן רב.

יש להדגיש כי אין מדובר בסכום קבוע אלא הסכום משתנה בהתאם למזיק אותו מבקשים להדביר. כך לדוגמה הדברת יתושים עשויה להתחיל מ-600 שח ולהגיע ל-800 שח ואילו הדברת עכברים וחולדות נעה בין 400-600 לדירה ו400-720 לבניין בהתאם למספר הקומות.

אם תרצו להזמין לוכד נחשים מוסמך ברחובות תצטרכו להיפרד לרוב מ-500 עד 700 ש"ח.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה