הדברה בפרדס חנה כרכור

באתר מדבירייטינג אפשר להזמין הדברה בפרדס חנה כרכור אונליין

מחפשים חברה שתספק לכם שירותי הדברה בפרדס חנה? המדבירים שלנו באתר מספקים שירותי הדברה עבור תושבי העיר פרדס חנה כבר מספר רב של שנים, התושבים בעיר כבר יודעים שכאשר מדובר בשירותי הדברה מזמינים רק את המדבירים של מדבירייטינג. המדבירים שלנו נותנים אחריות בכתב בסיום כל פעולת הדברה, כל זאת במחיר משתלם ביחס למתחרים בשוק.

שלומי לוי שלומי לוי
ספק מאומת

מכפר סבא, אב לחמישה ילדים, מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתי. אוהב לעזור ללקוחות שלי ולהעניק להם פתרון לבעיה, 99% מהלקוחות שלי גם חוזרים אלי בגלל השירות הטוב והאכפתי שאני דואג להעניק ללקוחותיי. הנחות מיוחדות למשפחות חד הוריות, לאנשים מבוגרים ולנכי צה"ל.

חוות דעת
30
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אורן לנצנר
ספק מאומת

אני אדם מקצועי, אומנם לא הכי זול שתמצאו אבל תמיד אתן לכם שירות מ-א' ועד ת'. האמינות והיושרה הם בראש סדר העדיפויות שלי.

חוות דעת
23
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.87
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר בפרדס חנה כרכור?

המדבירים שלנו זמינים באזור פרדס חנה כרכור וסביר לוודאי שתוכלו להיעזר בשירותי מדביר דרך האתר כבר באותו יום שבו תחייגו למדביר או ביום שלמחרת לכל היותר.

אילו שירותים אפשר למצוא באתר?

השירותים הנפוצים ביותר הם כמובן הדברת ג'וקים ונמלים, בנוסף אליהם תוכלו למצוא באתר גם שירותים כמו הדברת דג הכסף ואפילו הרחקת יונים.

הדברה בפרדס חנה המתבצעת על ידי חברת הדברה בעלת ניסיון רב בתחום תבטיח כי ההדברה תהיה אפקטיבית לזמן ארוך והתושבים יוכלו להיות רגועים ובטוחים ללא מזיקים בבית ובחוץ.

פעולות הדברה בעיר פרדס חנה שהמדבירים שלנו ביצעו לאחרונה

המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג ביצעו כבר מספר רב של עבודות בעבר עבור תושבים בעיר פרדס חנה, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה עבור התושבים בעיר, השירות ניתן למגזר הפרטי,העסקי והמוסדי כאחד, בטבלה ניתן לראות גם כן את המחירים שהם גבו מהלקוחות בסיום השירות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול נגד מכרסמים במסעדה בפרדס חנהבוצעה הדברה נגד מכרסמים במסעדה על ידי הצבת תיבות האכלה הכוללות רעלים מסביב לשטח המסעדה ובכך המכרסמים חוסלו.400 ₪
טיפול נגד נמלים במרפסת של דירה בפרדס חנהביצוע טיפול נגד נמלים במרפסת ע"י ריסוס חומר נגד נמלים בכל שטח המרפסת ובחריצים.350 ₪
טיפול נגד תיקנים בדירת קרקע בפרדס חנהטיפול נגד תיקנים ע"י ריסוס חומר הדברה בכל פינות הבית.450 ₪
טיפול נגד רימות במטבח תעשייתי בפרדס חנהנעשה טיפול ברימות זבובים על ידי ביצוע ריסוס בכל שטח המטבח ובכך הרימות חוסלו.350 ₪
טיפול נגד תיקן גרמני בעסקנעשה טיפול נגד התיקן הגרמני בעסק ע"י שימוש בג'לים נגד תיקנים במקומות אסטרטגיים.450 ₪
טיפול בפגר של חתול בפרדס חנהפינוי פגר של חתול מחצר של דירה ולאחר מכן ריסוס נגד מזיקים בסביבת הפגר.300 ₪
ריסוס לדירה לפני אכלוס בפרדס חנהביצוע ריסוס בדירה לפני אכלוס ע"י שימוש בחומר הדברה היעיל נגד מגוון רחב של מזיקים.700 ₪

אילו סוגי הדברה קיימים בפרדס חנה

לצורך ביצוע הדברה בפרדס חנה, על המדבירים לבחור את סוג ההדברה הרצוי בהתאם למזיקים השונים במטרה לבצע את ההדברה בהצלחה. ניתן להבחין בין סוגי הדברה שונים:

הדברה כימית: מדובר בשיטת הדברה הכוללת שימוש בחומרים כימיים המסוכנים לבני אדם ולכן יש לשהות מחוץ לבית לכמה שעות על מנת לא להיחשף לחומרים.

הדברה ירוקה: מדובר בהדברה אשר במסגרתה נעשה שימוש בחומרים שאינם כימיים אלא חומר המופקים מתמציות מהטבע כמו למשל קבוצת פרטרואידים ומתפוגגים במהירות.

הדברה אלקטרונית: הדברה אלקטרונית כוללת בין היתר שידור תדרים גבוהים הגורמים חוסר מנוחה למזיקים ואינם נמצאים בטווח השמיעה של בני האדם.

הרחקת מזיקים בפרדס חנה באמצעים ביתיים

הדברה בפרדס חנה יכולה להתבצע גם על ידי שימוש באמצעים טבעיים אשר יגרמו למזיקים להתרחק מהאזור.

שימוש בחומץ: שימוש בחומץ יעיל במיוחד לצורך הרחקת תיקנים או נמלים ויתושים. הוספה של מספר טיפות חומץ על הרצפה עשויה למנוע את הופעת המזיקים.

אקונמיקה: אם המטבח שלכם מלא בברחשים וזבובונים, הרי באמצעות כוס אקונומיקה בפתח הניקוז ניתן לגרום להרחקה של המזיקים.

שמן מנטה: רבים אינם יודעים אבל חולדות לא אוהבות ריח מנטה. מכאן, אפשר לפזר שמן מנטה ליד החלונות על מנת למנוע הופעה של חולדות בבית.

הדברה בגינה בפרדס חנה

רבים מתושבי פרדס חנה הינם בעלי גינות ועל מנת לשמור על הגינות מפני מזיקים חשוב ביותר לבצע הדברה בפרדס חנה הכוללת את הגינות. בתוך הגינות הקסומות עשויים להסתתר מזיקים רבים אשר עשויים להשפיע על המראה של הגינה שלכם ולהפוך אותה לגינה לא יפה.

ישנם מספר מקרים המחייבים ביצוע הדברה בגינה:

הימצאות פרפרי עש: במידה ואתם מבחינים בפרפרי עש עפים מעל הדשא חשוב לדעת כי מדובר במזיקים הפוגעים בחקלאות ובגינה.

הימצאות חורים בגינה: בבואכם להבחין בחורים בגינה, ייתכן כי מזיק בשם ערצב הגינה הגיע לביקור בגינה שלכם ועשוי לגרום נזק רב.

הדברה בפרדס חנה על ידי מדביר מקצועי

גיליתם מזיקים בגינה או בבית? לצורך כך, חשוב ביותר לקרוא לשירות של מדביר מקצועי. הדברה בפרדס חנה אשר תבוצע על ידי מדביר מקצועי תאפשר לכם להיות בטוחים כי המזיקים לא נמצאים בשטח הגינה והבית. מה כוללת עבודתו של המדביר:

זיהוי המקומות הנגועים: בשלב הראשון המדביר יבצע זיהוי של המקומות הנגועים אשר מהם מגיעים המזיקים השונים. ברוב המקרים יהיו אלה מקומות לחים או מקומות הכוללים פסולת רבה.

בחירת חומר ההדברה: בחירת חומר ההדברה יבוצע בהתאם לסוג המזיקים על מנת לבצע הדברה אפקטיבית. כך לדוגמה הדברת נמלים אינה דומה להדברת עכברים ולכל מזיק יש להתאים את החומר אשר יפעל בצורה מהירה ואפקטיבית.

חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה: החומרים בהם המדביר יעשה שימוש צריכים להיות מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

אישור: על המדביר להציג בפניכם תעודת הסכמה כי הוא עבר את הבחינות הדרושות לביצוע הדברה. מדביר אשר יגיע לבית שלכם ויבצע את העבודה ללא הצגת אישור יהיה מדביר לא מקצועי ולפיכך העבודה לא תתבצע על הצד הטוב ביותר ואף עשויה לגרום לכם ולסביבה נזק רב כתוצאה משימוש בחומרים שאינם עומדים בתקנים ואינם מאושרים. בשיחת הטלפון המקדימה עם המדביר דרשו ממנו להגיע עם אישור המוכיח כי מדובר במדביר מוסמך.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה