הדברה באור עקיבא

המדבירים באתר מספקים שירותי הדברה באור עקיבא

צריכים חברת הדברה שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים בדירה או בעסק? אתם בוודאי רוצים להזמין חברת הדברה מקצועית, שתעשה את העבודה הטובה ביותר. הגעתם בדיוק למקום הנכון – אנחנו מספקים שירות למציאת חברת הדברה באור עקיבא במקצועיות וביעילות, עם אחריות בכתב בסיום הטיפול וכמובן כל זה במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק ההדברה. ניתן לקרוא על המדבירים שלנו מאות המלצות באתר שנכתבו ע"י לקוחות אמיתיים בדיוק כמוכם.

שלומי לוי שלומי לוי
ספק מאומת

מכפר סבא, אב לחמישה ילדים, מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתי. אוהב לעזור ללקוחות שלי ולהעניק להם פתרון לבעיה, 99% מהלקוחות שלי גם חוזרים אלי בגלל השירות הטוב והאכפתי שאני דואג להעניק ללקוחותיי. הנחות מיוחדות למשפחות חד הוריות, לאנשים מבוגרים ולנכי צה"ל.

חוות דעת
30
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אורן לנצנר
ספק מאומת

אני אדם מקצועי, אומנם לא הכי זול שתמצאו אבל תמיד אתן לכם שירות מ-א' ועד ת'. האמינות והיושרה הם בראש סדר העדיפויות שלי.

חוות דעת
23
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.87
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

כבר כמה זמן אתם מספקים שירותים עבור תושבי אור עקיבא

אנו עוזרים לתשובים במציאת המדבירים המומלצים ביותר בעיר כבר למעלה מעשור, כך שאנו עושים זאת בצורה נהדרת וניתן לסמוך על המידע באתר שלנו.

למתי ניתן יהיה לקבוע הדברה באור עקיבא?

המדבירים שלנו זמינים לרוב אפילו מהיום-להיום, כנסו לאתר, בחרו את המדביר המועדף שלכם ותאמו איתו הדברה למועד הרצוי מבחינתכם.

בשנת 2001 הוכרזה אור עקיבא כעיר ומאז ועד היום נחשבת לעיר אשר כוללת אוכלוסייה רבה. עד שנת 2025 העירייה מפתחת תוכנית מתאר אשר מטרתה היא להגדיל את האוכלוסייה. החזון כולל מרכזי בילוי ותרבות, תחבורה ציבורית ועוד. תנופת הבנייה משמעותה עלייה בכמות המזיקים ולכן יש צורך לבצע הדברה באור עקיבא על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. חברה מקצועית תציע הצעת מחיר משתלמת.

פעולות הדברה באור עקיבא שהוזמנו דרך האתר לאחרונה

אנו במדבירייטינג מספקים שירות למציאת חברת הדברה מומלצת עבור התושבים באור עקיבא כבר המון שנים, אנו דואגים כי כל לקוחותינו תושבי העיר יהיו שבעי רצון מהשירות שניתן להם. לפניכם בטבלה ניתן לראות תמצית מפעולות ההדברה שבוצעו בעבר עבור תושבים בעיר, ניתן לראות בדיוק באיזה שיטה המדבירים שלנו הרחיקו את המזיקים וגם מה המחירים שהם גבו מלקוחותינו בסיום השירות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול נגד צרעות בדירה באור עקיבאבוצעה הדברה נגד צרעות, חיסלנו את הקן ועקרנו אותו ממקומו, בכך הבטחנו כי הצרעות לא יוכלו לחזור לשם.450 ₪
טיפול בנדלים בחצר של בית באור עקיבאבוצע טיפול בנדלים באמצעות ביצוע ריסוס נגד הנדלים מסביב לכל מתחם הבית.450 ₪
טיפול בנחש באור עקיבאבוצעו סריקות על מנת לאתר את הנחש, כשלא הצלחנו למצוא אותו הנחנו מלכודות על מנת לתפוס אותו, הנחש נתפס לאחר כמה שעות.500 ₪
טיפול ביונים על אדן חלון של דירה באור עקיבאבוצע טיפול ביונים ע"י הצבת דוקרנים על אדן החלון, בכך הרחקנו את היונים לצמיתות.300 ₪
טיפול נגד עש הבגד בדירהבוצע טיפול בעשי הבגד באמצעות הצבת מלכודות בארונות הבגדים וביצוע ריסוס בכל הארונות.400 ₪
טיפול בנמלים בשיש של דירהבוצע טיפול בנמלים באמצעות שימוש בג'ל נגד נמלים בדירה.300 ₪
ביצענו טיפול נגד פשפש המיטהבוצעה הדברת פשפשי מיטה בדירה באור עקיבא, בוצע שימוש בקיטור, באבקה לשקעי החשמל ובחומר הדברה על מנת לחסל את הפשפשים.1,500 ₪

הדברה בחנות באור עקיבא

הטרמיטים נחשבים למזיקים אשר מסתובבים במקומות בהם יש עץ יבש. בשל האהבה של הטרמיטים לעץ הם גורמים נזקים לרהיטים בחנות  ולכן יש צורך לבצע הדברה באור עקיבא. לצורך אבחון של טרמיטים בחנות חשוב ביותר להזמין שירותי הדברה איכותיים.

הקן של הטרמיטים נמצא לרוב בתוך עץ, כך שאם יש רהיט עץ גדול בבית או קורות עץ בתקרה או דק, רוב הסיכויים שהטרמיטים ימצאו שם. אם לא הצלחתם לאבחן הימצאותם של הטרמיטים, אנשי מקצוע וודאי שידעו להבחין היכן הם נמצאים. על מנת להדביר את תופעת הטרמיטים, תחילה יש לדאוג כי יגיע איש מקצוע מנוסה שידע לאבחן האם בכלל יש טרמיטים בבית, ואם כן, היכן ממוקם הקן שלהם. רק על ידי הדברת הקן, ניתן יהיה להדביר את הטרמיטים שבבית. על איש המקצוע לאבחן בדיוק באיזה סוג של טרמיטים מדובר.

מדביר איכותי יבצע אבחנה הכוללת:

אבחון מדויק: מדביר מקצועי ידאג להבחין היכן נמצאים הטרמיטים במטרה להדביר אותם ולזהות את הקן שלהם. רק באמצעות הדברת הקן יהיה ניתן לחסל את הטרמיטים בחנות.

סוג הטרמיטים: לצורך כך, על המדביר לוודא את סוג הטרמיטים על מנת להתאים את סוג ההדברה, שכן יש המון סוגים, ובהתאם לכך, להתאים את ההדברה ולבחור בחומר ההדברה המתאים ביותר.

הדברה ידידותית לסביבה: המדביר יבצע הדברה ידידותית לסביבה על מנת לא להזיק למזיקים ולבני האדם המצויים בסביבה. הדברה ירוקה מאפשרת לעשות שימוש בחומרי הדברה המופקים מתמציות של צמחים אשר אינם כוללים רכיבים רעילים.

הדברת מזיקים במטבח

ישנם מזיקים שונים המסתובבים במטבח כדוגמת תיקנים או נמלים ומפריעים לשגרה ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה באור עקיבא על מנת להיפטר מהמזיקים. טרם ביצוע ההדברה חשוב ביותר להביא בחשבון מספר פרמטרים:

רישיון הדברה: חברת ההדברה אשר תגיע לבית שלכם תהיה מחויבת להחזיק ברישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

תכשירים המאושרים על ידי משרד להגנת הסביבה: חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש בתכשירים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. ישנם תכשירי הדברה שונים אשר לכל אחד מהם השפעה שונה ויש לנהוג בכללי בטיחות שונים.  כך לדוגמה כאשר מדובר על הדברה כימית יש לעזוב את המקום ולחזור לאחר מספר שעות, זאת בניגוד להדברה ירוקה אשר ניתן לחזור לבית תוך זמן קצר לאחר ביצוע ההדברה.

פירוט אודות חומרי ההדברה: על חברת ההדברה לעדכן אתכם לגבי החומרים השונים על מנת לשמור על הביטחון שלכם. חברת הדברה מקצועית תדאג לעדכן אתכם לגבי החומרים על מנת שתדעו בדיוק מה נעשה בבית.

הדברה 24 שעות ביממה באור עקיבא

לעתים יש צורך לבצע הדברה באור עקיבא 24 שעות ביממה בייחוד כאשר מדובר על שטחים ציבוריים או מסעדות. במקומות הללו יש צורך לבצע הדברה 24 שעות ביממה על ידי חברת הדברה מקצועית. בין אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הערב המאוחרות, חברת ההדברה תגיע לצורך ביצוע הדברה בכל שעות היממה על מנת להבטיח חיים ללא מזיקים אשר מהווים מטרד אמיתי.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה