הדברה באופקים

במדבירייטינג תוכלו להזמין הדברה באופקים אונליין

מחפשים חברה שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים? רוצים עבודה איכותית ומקצועית במחיר הוגן? הגעתם לחברה המובילה בתחום! אנחנו במדבירייטינג מוצאים עבורכם מדבירים שמספקים שירותי הדברה באופקים, אנו עושים זאת כבר המון שנים, כל זאת תוך שמירה על דגשים של מחירים הוגנים, שירות איכותי והמקצועי ביותר וכמובן אחריות בכתב בסיום השירות שמבטיחה כי הלקוח יהיה מרוצה, אם תהיה בעיה – המדביר יחזור ללא תשלום נוסף.

יהונתן כהן
ספק מאומת

אני מתעסק בהדברה כבר משנת 2014, אני שם דגש על שירות טוב, על המקצועיות שלי ולשדר אמינות ללקוח. הדבר שעומד לנגד עיני הוא שהלקוח תמיד יהיה מרוצה.

חוות דעת
24
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.88
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

כבר כמה זמן אתם מספקים שירות לתושבי אופקים?

כבר מעל ל-10 שנים שאפשר למצוא באמצעות אתר מדבירייטינג את המדבירים הטובים ביותר באזור אופקים.

למתי ניתן לתאם שירות הדברה באזור אופקים?

לעתים ניתן אפילו להזמין את השירות מהיום להיום, כנסו לאתר וחייגו למדבירים באזור זה ובידקו את הזמינות שלהם.

הדברה באופקים נחשבת לשירות חיוני הן עבור דיירים המתגוררים בנייני מגורים והן עבור בתי עסקים על מנת לאפשר איכות חיים ברמה גבוהה וללא מזיקים. את ההדברה יש לעשות תוך הקשבה להנחיות מפורטות של צוות מומחים מקצועי בתחום על מנת להיפטר מהמזיקים השונים.

הקשבה להוראות של חברת ההדברה תוביל לתוצאה הרצויה- אורח חיים ללא מזיקים. חברת הדברה בעלת ניסיון רב בתחום תבצע את ההדברה תוך שימוש בחומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

פעולות הדברה באופקים שבוצעו דרכינו לאחרונה

תושבי העיר אופקים מזמינים דרכנו שירות באופן קבוע כדי לבצע הדברה בביתם, במשרד הפרטי או העסק, החלטנו להכין עבורכם טבלה בה תוכלו לראות את פעולות ההדברה שבוצעו עבור התושבים, כמו גם תוכלו לראות בדיוק מהו המחיר שהמדבירים גבו מהלקוחות בסיום השירות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול כללי בבית באופקים נגד מזיקיםבוצעה הדברה נגד מזיקים בדירה ע"י שימוש בחומר היעיל נגד סוגים רבים של מזיקים אותו ריססנו בכל פינות הבית ובחצר.400 ₪
טיפול ברימות במטבח באופקיםבוצע טיפול נגד הרימות במטבח תעשייתי באופקים, עשינו זאת ע"י ריסוס חומר הדברה מתאים בכל אזור המטבח.350 ₪
טיפול נגד תיקן גרמני בעסקבוצעה הדברה בעסק מזון נגד התיקן הגרמני באמצעות ריסוס חומר הדברה מתאים ושימוש בג'לים במקומות הנכונים.450 ₪
טיפול במקקים בדירת קרקעבוצע טיפול נגד מקקים בדירה כולל ריסוס בבורות הביוב ומסביב לבית.350 ₪
טיפול נגד עשים בדירה באופקיםבוצע טיפול נגד העשים באמצעות הצבת מלכודות פורומון נגד עשים וריסוס באזור המטבח של הבית.450 ₪
טיפול נגד נמלים במקלחת של דירהבוצע ריסוס בכל המקלחת, בחריצים ובפינות ובכך חיסלנו את הנמלים.300 ₪
טיפול בטרמיטים בדירה באופקיםבוצעה הדברת טרמיטים ללא קידוח בדירה ע"י שימוש בריסוס ובג'לים מיוחדים נגד טרמיטים.700 ₪

הדברה במרכזים מסחריים באופקים

באופקים ניתן לראות תושבים רבים במרכז המסחרי ולכן קיימת חשיבות בביצוע הדברה באופקים אשר תעשה במטרה להיפטר מהמזיקים השונים הנמצאים במרכז המסחרי. במרכז המסחרי באופקים ניתן למצוא חנויות שונות ואין זה נעים במיוחד לגלות מזיקים שונים אשר מטרידים את מנוחתם של העוברים והשבים.

אם למשל מדובר בהדברה של נמלים, הרי הדברת נמלים תעשה באמצעות שימוש בפיתיונות ג'ל. ההדברה תכלול הנחה של פיתיונות במקומות המסתור של הנמלים כמו למשל סדקים, חריצים וקירות במטרה לחסל את המלכה. כאשר הנמלים יובילו את הפיתיון לעבר המלכה, הרי קן הנמלים יחוסל. ההדברה תעשה על ידי צוות מקצוענים אשר ידאג לסרוק את השטח רגע לפני תחילת ההדברה במטרה לאתר את המיקום המדויק של הנמלים.

הדברה 24 שעות ביממה בסביבת העיר

הדברה באופקים בבנייני מגורים תעשה באמצעות שיטות הדברה שונות בהתאם למזיקים. חברת ההדברה תוודא מהם המזיקים אשר יש להדביר ולאחר מכן תבצע את ההדברה תוך בחינת החומרים המתאימים ביותר. כאשר מדובר על הדברת תיקנים, הרי יש לבצע את ההדברה בהתאם לסוג התיקנים. ניתן להבחין בסוגים שונים של תיקנים: תיקן גרמני ותיקן אמריקאי ובהתאם לסוג לבצע את ההדברה. כאשר ההדברה מתבצעת בבניין מגורים חשוב ביותר להקפיד על מספר כללים:

יש להרים את כל החפצים מהרצפה: יש להקפיד להרים את כל החפצים מהרצפה על מנת לאפשר לצוות ההדברה לבצע את הריסוס במקומות שונים בדירה לרבות הרצפה, המטבח ועוד.

בעלי חיים: במידה ויש בעלי חיים בדירה, חשוב ביותר להוציא את בעלי החיים לפני הריסוס על מנת שלא ינשמו את הרעלים, זאת במידה ומדובר על הדברה כימית אשר במסגרתה נעשה שימוש בחומרים כימיים המסוכנים הן לחיות והן לבני האדם.

פתיחה של החלונות: בסיום הריסוס, יש לדאוג לפתוח את כל החלונות בבית על מנת לאוורר את המקום.

שעת חזרה: באחריותו של המדביר לעדכן את האנשים מתי עליהם לחזור לדירה בתום ההדברה. יש להישמע להוראות המדביר על מנת לאפשר את ביצוע ההדברה.

איך תבחרו חברת הדברה באופקים

בחירת חברת הדברה באופקים אינה עניין של מה בכך ולכן חשוב ביותר להקפיד על פרמטרים שונים אשר יסייעו לכם בבחירה:

מקצועיות: יש לבחור חברת הדברה מקצועית אשר תדע לאבחן את המזיקים השונים ובהתאם להתאים את חומרי ההדברה.

אחריות: חברה מקצועית תדאג להעניק לכם אחריות על ביצוע העבודה וכך תוכלו לדעת כי יש לכם כתובת אליה ניתן לפנות.

ניסיון: ככל שחברת ההדברה תהיה מנוסה יותר, כך הצוות יעבוד בצורה טובה יותר ותוכלו לדעת כי ההדברה בוצעה בהצלחה.

המלצות: יש לבחון המלצות של לקוחות קודמים על מנת לבחון את איכותה של החברה. התייעצות עם לקוחות קודמים תסייע לכם לדעת האם מדובר בחברה בעלת ניסיון.

תודעת שירות: יש לבחון האם לחברה יש תודעת שירות גבוהה. ישנם מקרים בהם יהיה צורך בביצוע הדברה נוספת וחשוב שתהיה לכם כתובת ואוזן קשבת מצד חברת ההדברה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה