הדברה בנצרת

כאן ניתן להזמין שירותי הדברה בנצרת עילית נוף הגליל

מחפשים אחר חברת הדברה בנצרת או בנצרת עילית שתתן לכם פתרונות למגוון בעיות שונות של מזיקים? המדבירים שלנו במדבירייטינג מתמחים במתן שירותי הדברה למגזר הפרטי והעסקי באזור נצרת עילית, הם מספקים שירותי הדברה בעיר כבר מספר רב של שנים, בעזרתם הצלחנו לצבור קהל לקוחות גדול מאוד בעיר, הלקוחות ממליצים על האתר שלנו מפעם לפעם בכל הנוגע להדברת מזיקים באזור העיר, כל זאת בעקבות שירות מנצח שהמדבירים מעניקים ללקוחותינו, הכולל יחס אישי ומקצועי ללא פשרות, מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק, וכמובן תעודת אחריות בכתב בסיום כל פעולת הדברה.

דודי אלישע
ספק מאומת

חשוב לי להיות שקוף מול הלקוח, לתת לו להבין בדיוק מה אני מתכוון לעשות. אני גובה מחיר הוגן בהחלט ודואג שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בסיום העבודה.

חוות דעת
65
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.94
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
58
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אמיר אליהו
ספק מאומת

אני מדביר ומרחיק יונים מנוסה כבר מספר רב של שנים. אני עובד בצורה זהירה ובטיחותית ועם הציוד והחומרים החדשים ביותר.

חוות דעת
102
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
10
מאיר גרינלנד
ספק מאומת

חשוב לי לתת שירות בזמן ולא לאחר ללקוחות, אני תמיד משדר אמינות ושקיפות ללקוח כדי שידעו בדיוק מה אני מתכוון לבצע. אני מתחייב לגבות מחירים הוגנים.

חוות דעת
18
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.67
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.6
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר בנצרת עילית נוף הגליל?

המדבירים שלנו עובדים בזמינות גבוהה באזור נצרת עילית, ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר כבר מהיום-למחר ולעתים אפילו מהיום-להיום.

אילו שירותי הדברה ניתן להזמין דרך האתר?

באתר שלנו ניתן להזמין את כל שירותי ההדברה, כמובן שהנפוצים ביותר הם הדברת ג'וקים ונמלים, נוסף עליהם יש לנו שירותי כמו הרחקת יונים, הדברת דג הכסף והדברת מכרסמים.

העיר נצרת נחשבת למקום פופולרי במיוחד בעונת החגים, בייחוד בחג המולד אז מגיעים אנשים רבים אל העיר ולכן חשוב להקפיד על ניקיון העיר הכולל בין היתר הדברה בנצרת על ידי חברת הדברה מקצועית. הדברה אשר נעשית על ידי חברה מקצועית תוביל למיגור המזיקים השונים ואפשרות ליהנות מחיים ללא מזיקים.

שירותי הדברה בנצרת עילית ובנוף הגליל שהמדבירים שלנו ביצעו

בכל הנוגע לביצוע הדברה בנצרת או בנצרת עילית, המדבירים שלנו ידועים כמומחים בתחום, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה באזור נצרת עילית נוף הגליל, כולל הסבר מפורט על תהליך ההדברה והמחירים שהם גבו מהלקוחות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בנמלי אש בנצרתבוצעה הדברת נמלי אש אדומות באמצעות שימוש בפיזור פיתיונות גרגירים מורעלים בכל החצר, בנוסף נעשה ריסוס בעזרת חומר הדברה נגד נמלים.450 ₪
טיפול במכרסמים בעסק בנצרתטיפול במכרסמים שחדרו אל תוך עסק בנצרת, המדביר הניח מלכודות במקומות בהם הייתה נגיעות בתוך העסק, המכרסמים נתפסו.550 ₪
טיפול בתיקן גרמני בדירהנעשה טיפול בתיקן הגרמני בתוך דירה בנצרת על ידי ריסוס חומר הדברה כנגד התיקנים בכל הסדקים והחריצים.450 ₪
טיפול ביתוש עש בנצרתבוצעה הדברה כנגד יתוש העש על ידי חומר המונע התפתחות יתושים בתעלות הביוב, בנוסף המדביר ריסס את הדירה כנגד המעופפים.450 ₪
טיפול במעופפים בדירה בנצרת עיליתטיפול במעופפים בדירה בנצרת עילית על ידי ריסוס של חומר הדברה נגד מעופפים.450 ₪
טיפול בנגיעות נמלים בשישהמדביר טיפל בנגיעות נמלים בשיש של דירה על ידי מריחת ג'ל בפינות השיש.320 ₪
הדברה כללית בדירה בנצרתבוצעה הדברה כללית בדירה, שלחנו מדביר מוסמך מתוך מאות מדבירים מומלצים שעובדים תחתינו.250 ₪

הדברת חולדות בנצרת עילית נוף הגליל

החולדות נחשבות למשפחת המכרסמים ויש להן כישורי הישרדות טובים יותר בהשוואה לעכברים. החולדות נחשבות לחיות מסוכנות אשר מעבירות מחלות רבות הגורמות נזקים רבים לבני האדם כמו למשל מחלת הדבר אשר במסגרתה החיידק חודר לעור לאחר הנשיכה של החולדה והמחלה עשויה לגרום לדלקות שונות ואף התנפחות של בלוטות הלימפה. מכאן, החולדות אינן נחשבות ידידותיות במיוחד ויש לבצע פעולות שונות על מנת להרחיקן מהאזור.

עוד נציין כי לחולדות יש חוש שמיעה וחוש ריח מפותחים מאד והן עמידות בתנאי שטח. החולדות נחשבות לחיות אשר יכולות לפתח מגוון רחב של מיומנות על מנת לשרוד בטבע ואף יכולה לפתח מודעות להבנה למצבים שונים בסביבה, דבר המאפשר לחולדות להימלט מפני אנשים המעוניינים להדביר אותן. הדברה של חולדות מתבצעת באמצעות הנחת מלכודות על מנת לתפוס את החולדות.

הדברת זבובים באמצעות מלכודות

זבובים מהווים מטרד משמעותי עבור רבים ולכן ניתן לבצע הדברת זבובים באמצעות שימוש במכשירים חשמליים כמו קטלנים וחרקנים או מלכודות זבובים. נוסף על כך, ניתן לבצע ריסוס באמצעות חברת הדברה מקצועית. השאלה מתי נבחר לבצע ריסוס או לעשות שימוש במכשור חשמלי תקבע בהתאם למיקום של הזבובים.

כאשר מדובר על שטח חיצוני כמו בריכה או חצר הבית, אז ההמלצה היא לעשות שימוש במכשור חשמלי על מנת למשוך את הזבובים. עם זאת, כאשר מדובר על שטח ציבורי כמו בית ספר, הרי יש לערוך ריסוס באמצעות חברת הדברה מקצועית על מנת להקטין את המפגש עם המזיקים המעופפים.

כמה זמן יש להישאר מחוץ לבית בזמן הריסוס

בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי בחל בתחום ההדברה, דבר הבא לידי בחומרים איכותיים ללא ריח המאפשרים לחזור לבית תוך זמן קצר לאחר הריסוס. אם בעבר היינו מוצאים את עצמנו מחוץ לבית במשך שעות ארוכות, הרי היום אין זה כך.

במידה ובחרתם לבצע ריסוס לצורך הדברת זבובים, אז יש להישאר מחוץ לבית למשך שעתיים ורק לאחר מכן לחזור. עם זאת, כיום ניתן לראות כי חברות הדברה בוחרות לעבוד עם חומרי הדברה איכותיים ללא ריח.

חומרי הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה

חברת הדברה מקצועית תבחר לעשות שימוש בחומרי הדברה המיועדים לריסוס אשר מאושרים על ידי  המשרד להגנת הסביבה על מנת לא לגרום לפגיעה בקרב אנשים הנמצאים במקום. שימו לב , בבואכם להזמין חברת הדברה, דרשו לבחון את האישור. במידה והחברה לא מציגה בפניכם אישור, אין מדובר על חברה מקצועית וביצוע הדברה ללא אישור עשוי להוביל לבעיות רבות.

תעודת אחריות עבור ההדברה

בדומה לפעולות אחרות המבוצעות על ידי בעלי מקצוע, כך גם לאחר ביצוע הדברה חשוב לקבל אסמכתא על ביצוע הפעולה.

בסיומה של הפעולה, בין אם מדובר על הדברת מכרסמים או הדברת זבובים, תקבלו תעודת אחריות על ביצוע העבודה. ישנם מקרים בהם יהיה צורך לחזור על הפעולה ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולדעת שיש לכם כתובת אשר ניתן לפנות אליה במידת הצורך. כאשר יש צורך בפעולת הדברה נוספת, חברת ההדברה תגיע לאזור ותבצע את ההדברה פעם נוספת ללא תוספת תשלום.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה