הדברה במודיעין

דרך האתר ניתן להזמין שירותי הדברה במודיעין

צריכים חברת הדברה במודיעין שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים השונים? המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג מבצעים הדברה בעיר מודיעין כבר שנים רבות, תושבי העיר מודיעין יודעים כי כאשר הם צריכים שירותי הדברה, ישנה רק כתובת אחת והיא אנחנו. המדבירים שלנו מספקים לתושבי העיר את השירות הטוב ביותר הכולל מחירים הוגנים ותעודת אחריות בסיום כל הדברה, בשל השירות המקצועי שהם מספקים, תושבי העיר מודיעין בוחרים באתר שלנו שנה אחר שנה להזמין דרכו שירותי הדברה בבית או בעסק הפרטי שלהם.

אלירן זנגי אלירן זנגי
ספק מאומת

חשוב לי לתת ללקוחות שלי את השירות הטוב והמהיר ביותר, הקפדה על הזמנים זה בראש סדר העדיפויות שלי, בנוסף אני עושה הכל על מנת שלקוחותי יצאו שבעי רצון ועם חיוך בסיום השירות שלי, עם זאת אני משתמש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק.

חוות דעת
82
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
98%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.83
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
דודי אטיאס
ספק מאומת

אני נותן שירות אדיב, מקצועי, אני נותן ייעוץ חינם כל שעות היממה לכל אדם. חשוב לי לבצע את העבודה בצורה בטוחה, מקצועית ויעילה. אני אדם אמין שאפשר לבטוח בו.

חוות דעת
15
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
93%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.33
מחיר
9.1
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.3
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם ניתן לבחור איזה מדביר יגיע אלינו לבצע את ההדברה?

דרך האתר ניתן לבחור בעצמכם את המדביר שמוצא חן בעיניכם אחרי שקראתם המלצות עליו ואפילו ראיתם את התמונה והרישיון שלו.

האם המחירים של המדבירים נמצאים בפיקוח?

בוודאי! כל עבודה שמתבצעת דרך האתר נמצאת בפיקוח שלנו ואנו מודעים כמה המדביר גבה מהלקוח, אנו לא נותנים יד למדבירים לגבות מחירים יקרים ממחיר המחירון.

העיר מודיעין נחשבת לאחת הערים המבוקשות ביותר בישראל. משפחות צעירות אשר מחפשות איכות חיים הכוללת מגורים בעיר עם אווירה אינטימית מחליטות לבנות את הבית שלהן בעיר. כניסה לבית חדש מחייבת היערכות הכוללת בין היתר הדברה במודיעין על ידי חברת הדברה מנוסה בתחום.

פעולות הדברה בעיר מודיעין שהזמינו מהאתר לאחרונה

המדבירים שלנו במדבירייטינג מספקים שירותי הדברה באופן שוטף ברחבי העיר מודיעין, הם עוזרים לתושבים להתגבר על מזיקים בדירה, בעסק וגם במוסדות הציבוריים. לפניכם טבלה בה ניתן לראות את כל פעולות ההדברה שהם ביצעו בעיר, כולל פירוט אודות הפעולות שבוצעו והמחירים שהם גבו מלקוחותינו:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברה נגד מכרסמים במודיעיןבוצעה הדברה נגד מכרסמים על ידי שימוש ברעלים ומלכודות בשטח עסק במודיעין.450 ₪
הדברה נגד נמלים במודיעיןהדברת נמלים בשיש באמצעות שימוש בג'ל, הנמלים חוסלו במהירות.280 ₪
הדברה נגד תיקנים במודיעיןבוצעה הדברת תיקנים באמצעות שימוש בחומר הדברה מיוחד לחיסול תיקנים, התיקנים חוסלו במהירות.300 ₪
הדברה נגד מזיקים במודיעיןהדברה נגד מזיקים באמצעות שימוש בחומר המיועד להרחקת מזיקים.330 ₪
הדברת עש המזון בעסקהמדביר טיפל בעש המזון באחד מהעסקים בעיר על ידי שימוש במלכודות פורומון נגד העשים.380 ₪
הדברת ברחשים בחצר בית במודיעיןהמדביר הדביר את הברחשים באמצעות שימוש בחומר המיועד לחיסול ברחשים, את החומר הוא ריסס על העצים – שם רבצו הברחשים.420 ₪
ריסוס לבית במודיעיןביצוע ריסוס לבית באמצעות שימוש בחומרי הדברה ירוקים, בעזרת הריסוס המדביר מנע ממזיקים להיכנס אל שטח הבית.350 ₪

הדברת תיקנים במודיעין

רגע אחרי סיום עונת החורף משפחות במודיעין צפויות להתכונן לביקור של אורחים לא נעימים במיוחד- תיקנים. התיקנים מתחילים להופיע בבתים וביובים של הדירות בסיום עונת הגשמים ולכן זה הזמן האידיאלי ביותר לבצע הדברה במודיעין. כאשר הטמפרטורה מתחילה להתייצב, זה הזמן המתאים ביותר לביצוע הדברה, כי בעונת החורף קיים סיכוי שהגשם ישטוף את חומרי ההדברה ואז התוצאה לא תהיה אפקטיבית.

איך למנוע הופעה של תיקנים בבית

מלבד הזמנת חברת הדברה במודיעין ישנן מספר פעולות אשר ניתן לעשות על מנת למזער את ההופעה של התיקנים בבית. מה למשל? חשוב מאוד להקפיד על ניקיון- הקפדה על סדר וניקיון תמנע מהבית שלכם להפוך לבית גידול של תיקנים.

מה עוד אפשר לעשות? חשוב מאוד להקפיד ולאטום כל סדק בבית אשר דרכו התיקנים עשויים להיכנס.  אם בכל זאת אתם רוצים להעלים את התיקנים לבד, אפשר לנסות ולעשות שימוש בחומץ המיועד לשטיפת רצפה ודוחה תיקנים. עוד תוכלו לרכוש מלכודות אשר לוכדות את התיקנים. עם זאת, מדובר בשיטות אשר לא יחזיקו מעמד לאורך זמן וממש לא יפתרו לכם את הבעיה.

חשיבות ניקיון הביוב על ידי הדברה במודיעין

לצד הפעולות אשר הזכרנו זה עתה, ניתן למנות גם פעולה נוספת אשר תבוצע על ידי חברת הדברה במודיעין והיא ניקיון הביוב. התיקנים נמצאים בביוב ומטילים שם את הביצים ולכן חשוב מאוד לא להזניח את בורות הביוב ולהקפיד על הדברה שנתית. ביצוע הדברה אחת לשנה יעניק שקט נפשי ולא יהיה צורך להיתקל באורחים לא נעימים.

גם מכרסמים כאמור כמו עכברים וחולדות נמצאים וחיים בביוב בין היתר. במידה ועכבר נכנס לביתכם דרך תעלת הביוב לא יהיה מנוס מהזמנת לוכד עכברים במודיעין, לכן עדיף כבר מבעוד מועד לשמור על ניקיון הביוב כדי למנוע זאת.

לכידת נחשים במודיעין

בעיר מודיעין ניתן לראות עלייה בתנופת הבנייה , מה שבא לידי ביטוי במקומות מסתור של מזיקים שונים כמו נחשים. חשוב לנו לציין כי במידה והבחנתם בנחש אל תנסו ללכוד אותו בעצמכם – מדובר בחיה מסוכנת אשר הארס שלה עשוי להוביל אתכם לבית חולים ולכן יש להשאיר את העבודה לגורם מקצועי כמו לוכד נחשים.

בחירת מדביר מומלץ במודיעין

כיום ניתן למצוא לא מעט חברות הדברה ולכן יש לתת את הדעת על בחירת חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.  חשוב מאד לבחור חברה אשר הצוות שלה בקיא בשיטות ההדברה השונות בין אם מדובר בהדברה ירוקה או הדברה כימית או הדברה אלקטרונית כאשר מדובר על תדרים אלקטרונים הגורמים רעש למכרסמים וכתוצאה מכך הם עוזבים את המקום.

חברת הדברה מקצועית תדאג לבחור את אנשי המקצוע הטובים אשר יפעלו בחכמה ויאתרו את המסלול של המזיקים ויהיו בקיאים לגבי אורח החיים שלהם על מנת לעשות שימוש בחומרי הדברה יעילים אשר ימנעו מהם להגיע שוב אל הדירה שלכם – התאמת סוג ההדברה בהתאם לסוג המזיקים חיונית ביותר.

על מנת לקבל את השירות המקצועי ביותר מול חברת ההדברה חשוב לדעת כיצד להתנהל מול החברה- הדברה באמצעות חומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות יכולה למנוע התפתחות של מחלות המגיעים מהמזיקים השונים.

שימוש בחומרי הדברה אשר אינם מאושרים עשוי לגרום נזק רב ולכן יש לוודא כי החברה בעלת אישורים מתאימים אשר יציג לכם תעודת הסמכה המקנה לו לעשות שימוש בחומרי ההדברה השונים בהתאם לסוג המזיקים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה