הדברה במגדל העמק

הדברה במגדל העמק מזמינים רק דרך אתר מדבירייטינג

פגשתם מזיקים בבית? בין אם זה ג'וקים, נמלים, דגי כסף או חרקים זוחלים אחרים – לנו במדבירייטינג יש את הפתרון עבורכם! המדבירים שלנו מספקים שירותי הדברה במגדל העמק למגזר הפרטי והעסקי, הם יודעים לטפל בכל סוגי המזיקים ביעילות ובמקצועיות וכמובן עם אחריות בכתב בסיום העבודה. המדבירים שלנו מספקים שירותים אלו במגדל העמק וצברנו כבר מאות לקוחות מרוצים תושבי האזור שאינם מוכנים לוותר על השירותים שלנו באתר שנה אחר שנה.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
58
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אמיר אליהו
ספק מאומת

אני מדביר ומרחיק יונים מנוסה כבר מספר רב של שנים. אני עובד בצורה זהירה ובטיחותית ועם הציוד והחומרים החדשים ביותר.

חוות דעת
102
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
10
מאיר גרינלנד
ספק מאומת

חשוב לי לתת שירות בזמן ולא לאחר ללקוחות, אני תמיד משדר אמינות ושקיפות ללקוח כדי שידעו בדיוק מה אני מתכוון לבצע. אני מתחייב לגבות מחירים הוגנים.

חוות דעת
18
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.67
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.6
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם המחירים שהמדבירים שלכם גובים נמצאים בפיקוח?

בוודאי! אנחנו מפקחים על המחירים באתר ובודקים כל עבודה ועבודה (בלי לפספס) ומוודאים כי המחירים שהמדבירים גובים מהלקוחות נמצאים ברף ההוגן של המחירים בשוק.

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר במגדל העמק?

המדבירים שלנו מספקים שירות מהיום-למחר ברוב המקרים, אם תחייגו בשעות הבוקר יש סבירות שאפילו תוכלו לקבל שירות כבר היום.

הדברה במגדל העמק נחוצה על מנת להיפטר ממזיקים שונים כמו נמלים או תיקנים אשר מפרים את השלווה וגורמים אי נחת לתושבים במגדל העמק. חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תגיע לעיר ותבצע הדברה באמצעות חומרי הדברה מורשים וכך יהיה סוף למזיקים.

פעולות הדברה בעיר מגדל העמק שהוזמנו דרך האתר לאחרונה

המדבירים שלנו באתר מבצעים מדי יום עבודות הדברה רבות באזור מגדל העמק, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מהעבודות האחרונות שהם ביצעו עבור תושבים באזור, כמו כן ניתן לראות גם את המחירים שהם גבו בסיום השירות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בתיקן גרמני במסעדה במגדל העמקבוצעה הדברת תיקן גרמני במסעדה ע"י שימוש בג'לים נגד תיקנים אותם מרחנו במקומות אסטרטגיים במסעדה.450 ₪
טיפול בנדלים בבית במגדל העמקבוצע טיפול נגד הנדלים באמצעות ריסוס חומר הדברה יעיל כנגדם מסביב לכל שטח הבית.450 ₪
טיפול בנמלים בכיור בשירותיםטיפול נגד הנמלים בכיור ע"י שימוש בג'לים נגד נמלים אותם המדביר מרח באזור הכיור.280 ₪
טיפול בתיקנים בדירהטיפול נגד התיקנים בדירה באמצעות ריסוס חומר הדברה כנגד התיקנים בכל פינות הבית.320 ₪
טיפול בפסוקאיםטיפול בפסוקאים בדירה באמצעות ריסוס חומר הדברה כנגדם בכל קירות ותקרת הבית.850 ₪
טיפול בחשופיות בבית קרקע במגדל העמקפיזור גרגירים כנגד החשופיות מסביב לבית, הגרגירים מחסלים את החשופיות בקלות.350 ₪
הדברה נגד עשבים שוטים בחצרבוצעה הדברת עשבים שוטים, העשבים יצאו בין המרצפות בחצר והמדביר שהגיע חיסלנו אותם בעזרת חומר המיועד לכך.500 ₪

סוגי הדברה במגדל העמק

הדברה נחשבת לפעולה במסגרתה חברת הדברה במגדל העמק נוקטת שימוש באמצעי הדברה שונים על מנת להרחיק מזיקים כמו יתושים או תיקנים. מרבית המזיקים הם חרקים, אחרים מכרסמים וחלקם יונים. חברת הדברה מקצועית תתייחס להדברה בהתאם לשטח ובהתאם לסוג ההדברה. כעת נמנה מספר סוגי הדברה קיימים:

הדברה כימית: הדברה כימית נחשבת להדברה במסגרתה נעשה שימוש בחומרי הדברה כימיים הכוללים רעלים ולכן כדאי לבחור בחברת הדברה מקצועית אשר תעשה שימוש בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. אישור של המשרד להגנת הסביבה יבטיח כי מדובר בחומרים בהם ניתן לעשות שימוש ללא כל חשש וכמובן בתוספת ציוד הגנה מתאים.

הדברה אלקטרונית: על מנת להרחיק מזיקים שונים כמו יונים או עטלפים ניתן לעשות שימוש בסוג הדברה זה. מדובר בהדברה אשר כוללת שימוש בתדרים גבוהים הגורמים הפרעה למזיקים, אך לא לבני האדם. כאשר המזיקים שומעים את התדרים הם מסתלקים מהמקום ולא נשארים בו.

הדברה ירוקה: הדברה ירוקה כוללת שימוש בחומרי הדברה ירוקים שאינם נחשבים לחומרים מזיקים לסביבה ונעשה בה שימוש לטובת הדברת תיקנים או הדברת נמלים.

הדברת בתי ספר במגדל העמק

על מנת לאפשר לילדים להסתובב בבית הספר בלי לפגוש מזיקים שונים, יש חשיבות רבה בביצוע הדברה במגדל העמק על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. רגע לפני ביצוע ההדברה, חשוב ביותר להקפיד על מספר כללים בשטח בית הספר על מנת לאפשר הדברה אפקטיבית:

שטח נקי ומסודר בכיתות: על מנת לבצע הדברה יעילה, חשוב ביותר לשמור על הסדר בכיתות ולהרים את כל החפצים מהרצפה על מנת לאפשר לחומרים להשפיע בצורה הטובה ביותר.

שעת ההדברה: חשוב ביותר לבצע את ההדברה בשעה בה שטח בית הספר ריק מתלמידים על מנת לא לגרום להם להריח את הריח של חומרי ההדברה. ישנם מקרים בהם יעשה שימוש בהדברה כימית לצורך הדברת מזיקים ולכן חשוב ביותר להקפיד על שטח נקי ללא תלמידים אשר מסתובבים בחצר בית הספר ומפריעים בעת ביצוע ההדברה.

איך בוחרים מדביר במגדל העמק

כיום ישנם מדבירים רבים, אך בחירת חברת הדברה במגדל העמק אינה עניין של מה בכך ויש צורך לבחור את החברה בהתאם לפרמטרים שונים:

ניסיון: חשוב ביותר לבחור את החברה המנוסה ביותר, חברה אשר לה ניסיון רב בתחום והעובדים בה מכירים את כל שיטות ההדברה ויודעים מתי יש צורך לבחור בשיטת הדברה אחת או אחרת. חברה מנוסה תכיר את השיטות השונות ותבצע אבחון מדויק של השטח טרם ביצוע ההדברה.

מקצועיות: חשוב ביותר להקפיד על בחירת חברה מקצועית אשר לה ניסיון רב בתחום. חברה מקצועית תקפיד לעדכן אתכם בשיטת ההדברה אשר נבחרה וכן להסביר לכם בדיוק כיצד תתבצע ההדברה ומה יש לעשות לפני ואחרי ביצוע ההדברה.

אחריות: נוסף על כך, חברת הדברה מקצועית תדאג להעניק לכם אחריות על ביצוע העבודה. חברה אשר תעניק לכם אחריות תהיה חברה אשר תוכלו לסמוך על צוות העובדים שלה כאשר יהיה צורך בביצוע הדברה חוזרת מסיבה כלשהי. חברה מקצועית תעניק לכם אחריות לתקופה ארוכה אשר במהלכה תוכלו לפנות אל צוות החברה על מנת לשאול אותם שאלות בנוגע לביצוע ההדברה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה