הדברה בלוד

המדבירים שלנו במדבירייטינג מספקים שירותי הדברה בלוד

רוצים להזמין חברת הדברה בלוד שמציעה מחירים הוגנים ללקוחותיה? הגעתם בהחלט למקום הנכון! המדבירים שלנו מתמחים במתן כל פתרונות ההדברה תחת קורת גג אחת, אנו מציעים מחירים נוחים ושירות מעכשיו-לעכשיו במיוחד לתושבי לוד, בזכות השירות והמקצועיות צברנו קהל לקוחות גדול במיוחד בעיר, לקוחות אלו בוחרים במדבירים שלנו שנה אחר שנה לביצוע פעולות ההדברה בדירה או בעסק שלהם, ניתן למצוא מאות המלצות של לקוחות אלו באתר שלנו.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
30
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
69
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
38
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
43
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.88
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים, אני אוהב לראות אותם מחייכים בסוף השירות, האמינות והשירות שלי הם בראש סדר העדיפויות, אני אוהב להעניק פתרון מלא לכל בעיה.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.56
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.7
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

האם המחירים באתר נמצאים בפיקוח?

בוודאי, המחירים שלנו באתר נמצאים בפיקוח של צוות האתר כך שתוכלו להיות רגועים כי הצעות המחיר שאתם מקבלים הינם הוגנות ולא גבוהות ממחיר המחירון.

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר בלוד?

המדבירים שלנו זמינים ולרוב יהיה ניתן לתאם הגעה של מדביר במהירות וכבר מהיום-למחר. בחודשי הקיץ מוזמן לקבוע כמה ימים מראש בכדי לא ליצור עומסים מיותרים.

בשנים האחרונות העיר לוד שינתה את פניה וכיום ניתן לראות לא מעט בנייה חדשה לצד הבנייה הישנה. שכונות חדשות קמות בלוד ומשפחות רבות בוחרות לעבור להתגורר בעיר. על מנת ליהנות ממגורים נעימים ללא מזיקים שונים, חשוב מאוד כחלק מהפעולות לבצע הדברה בלוד- הדברה תבוצע על ידי חברת הדברה מקצועית תבטיח איכות מגורים ללא מזיקים.

פעולות הדברה בעיר לוד שהמדבירים שלנו ביצעו לאחרונה

מדי יום אנו מקבלים פניות גם מתושבי העיר לוד בבקשה לבצע פעולות הדברה בשטחם הפרטי – בדירה או בעסק, המדבירים שלנו מספקים שירות זה לתושבים באופן קבוע ורצוף ומגיעים ללקוחותינו בעיר מעכשיו-לעכשיו. הנה חלק מפעולות ההדברה שבוצעו בעיר:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
ניקוי צואת יונים בלודבוצע ניקוי לשלשת יונים בלוד על ידי שימוש בחומר חיטוי מפני מזיקים, חומר ניקוי לחץ מים.400 ₪
הדברה נגד נמליםבוצעה הדברה נגד נמלים בשיש על ידי שימוש בפיתיון ג'ל נגד נמלים.280 ₪
הדברה נגד מעופפיםהמדביר ביצע הדברה נגד מעופפים בגינת דירה בלוד, הוא השתמש בחומר הדברה הקוטל מעופפים.350 ₪
הדברה נגד יתושיםבוצעה הדברה נגד יתושים בעסק על ידי ריסוס יעיל נגד יתושים בכניסות והפתחים לעסק.450 ₪
טיפול בכיני יוניםבוצעה הדברה נגד כיני יונים בלוד על ידי שימוש בחומר הדברה אפקטיבי נגד כיני היונים.450 ₪
הדברה נגד חדקונית הדקלבוצע הדברה של חדקונית הדקל באמצעות חומר המיועד נגד החדקונית אותו המדביר החדיר לעץ הדקל.500 ₪
הדברה נגד ג'וקיםבוצעה הדברה נגד ג'וקים בדירה על ידי ריסוס חומר הדברה נגד ג'וקים בפינות הבית.320 ₪

יעילות הדברה ביולוגית בעיר לוד

לצד שיטות הדברה שונות כמו הדברה כימית אשר כוללת שימוש בחומרים רעילים, בשנים האחרונות ניתן לראות שיטת הדברה נוספת אשר מהותה היא צוות ההדברה בוחר לעשות שימוש בנתונים הטבעיים של המזיקים השונים לצורך ביצוע הדברת חולדות למשל והתוצאה היא שימוש בחומרים אשר אין ביכולתם של המזיקים לעכל והתוצאה היא יעילות הדברה לאורך זמן רב.

ישנם מספר מקומות בהם חברת הדברה בלוד יכולה לבצע הדברה כמו למשל מסעדות או חנויות- אף אחד מיושבי המסעדה או בעליה של החנות היו רוצים לראות מזיקים באזור ולכן מדובר על פתרון אפקטיבי ביותר.

הדברה בבתי ספר בלוד

בשל תנופת הבנייה בעיר לוד, ניתן לראות בה כיום מגוון רחב של בתי ספר. ניתן לבצע הדברה במטרה להרחיק את המזיקים השונים. על מנת לבצע הדברה בלוד בבתי הספר על חברת ההדברה לנקוט באמצעי זהירות שונים בהתאם להנחיות של משרד החקלאות ומשרד הבריאות.

בהשוואה לציבור המבוגרים, ילדים נחשבים רגישים מיוחד לחומרים כימיים והדבר עשוי לבוא לידי ביטוי בתגובות פיזיות ושינוי בהתנהגות ולכן אין לקחת את הסיכון.  על המדבירים לפעול בהתאם להנחיות ובכך לצמצם בצורה משמעותית את החשיפה של ציבור התלמידים לחומרי ההדברה השונים.

במסגרת ההנחיות אין לבצע ריסוס בשעה בה הילדים נמצאים בבתי הספר אלא יש להמתין לסיום יום הלימודים ורק לאחר מכן לבצע את הריסוס. יתרה מזאת,  כל פעולת הדברה תתבצע רק לאחר קבלת אישור מטעם גורם מקצועי בבית הספר, זאת בשל החשיפה לחומרים רעילים ומסוכנים.

אישור הדברה בבתי ספר יינתן למי שעבר הסמכה

מזיקים שונים עשויים להימצא בקרבת בית הספר, בין אם מדובר בתיקנים או עכברים חשוב מאוד למגר את התופעה של המזיקים באמצעות הדברה יעילה. הדברה באזור בית הספר היא עניין המיועד למקצוענים בלבד אשר להם את הידע והניסיון הדרוש בתחום.

ניסיון לעשות שימוש בחומרי הדברה אשר ניתן לקנותם בחנויות השונות לא יוביל לפתרון הבעיה בצורה יעילה אלא רק יפתור את הבעיה לתקופה קצרה. מכאן, כאשר רוצים להיפטר מהמזיקים לאורך זמן רב, חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית אשר תראה את בריאות הילדים והצוות החינוכי מעל הכל.

יתרה מזאת, אישור הדברה בלוד בבתי הספר יינתן רק למדבירים בעלי אישור מתאים להדברה במבנה ציבורי. מכאן, טרם הזמנת המדביר, קיימת חשיבות עליונה לוודא כי יש למדביר רישיון מתאים. בשנים האחרונות התרחשו לא מעט מקרים בהם מדבירים חסרי רישיון מתאים ביצעו עבודות הדברה והתוצאה הייתה בהתאם- הדברה לא אפקטיבית וסיכון האנשים. בכדי לקבל רישיון המתיר לבצע הדברה בבתי ספר צריך לעבור לימודי הדברה או קורס הדברה במקום מסודר.

הזמנת חברת הדברה עם אחריות בלוד

בבואכם להזמין חברת הדברה בלוד לצורך ביצוע הדברת תיקנים או הדברת פשפש המיטה, יהיה עליכם לוודא כי תקבלו אחריות בתום הפעולה. כך במידה ויהיה צורך לבצע את הפעולה פעם נוספת, דעו כי יש לכם אל מי לפנות. אי קבלת האחריות צריכה להדליק אצלכם נורה אדומה. חברת הדברה בעלת רזומה עשיר וניסיון רב תדאג להסביר לקהל הלקוחות שלה אודות השימוש בחומרים השונים ואף להנחות אותם כיצד יש לנהוג בתום ההדברה וכמובן תדאג להעניק להם אחריות על ביצוע העבודה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה