הדברה בקרית ים

באתר תוכלו להזמין שירותי הדברה בקרית ים

מעוניינים בשירותי הדברה בקרית ים? הגעתם בהחלט למקום בו תוכלו להזמין שירותי הדברה באזור הקריות! המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג מספקים שירותי הדברה לתושבים באזור כבר המון שנים, השירות המצוין שלהם הכולל אחריות בכתב בסיום העבודה, מחירים נוחים וכמובן אדיבות ומקצועיות גורמים ללקוחות לחזור ולבחור במדבירים שבאתר כספקי שירותי ההדברה שלהם שנה אחר שנה, השירות ניתן למגזר הפרטי והעסקי כאחד.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
57
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אמיר אליהו
ספק מאומת

אני מדביר ומרחיק יונים מנוסה כבר מספר רב של שנים. אני עובד בצורה זהירה ובטיחותית ועם הציוד והחומרים החדשים ביותר.

חוות דעת
102
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.81
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר בקרית ים?

המדבירים שלנו זמינים באזור זה ויוכלו להגיע אליכם תוך 1-2 ימי עסקים, לעתים אף מוקדם יותר.

כמה יעלה להזמין מדביר דרך האתר?

המחיר נקבע לפי גודל הדירה וסוג המזיק שתרצו להדביר, לרוב המחירים ינועו בין 250-350 ש"ח, בהדברות מסובכות יותר או בשטחים גדולים המחירים עשויים לעלות.

קרית ים היא אחת מערי הקריות שבה מתבצעת הדברה באופן קבוע על מנת לשמור על השטחים הציבוריים והפרטיים ללא מזיקים. חברת הדברה מקצועית אשר תבצע הדברה בקרית ים תדאג לביצוע הדברה תוך שימוש בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה תוך בחינת שיטות הדברה חדשות לטובת התושבים.

פעולות הדברה בעיר קרית ים שהוזמנו דרך האתר לאחרונה

המדבירים שלנו במדבירייטינג מוזמנים לבצע פעולות הדברה רבות באזור קרית ים ובאזור הקריות בכלל, לפניכם בטבלה ניתן לראות מעט מפעולות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה בקרית ים, ניתן לראות פירוט אודות הפעולות וגם את המחיר שגבו מהלקוחות שלנו בסיום השירות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בדבורים בדירההתבצע ריסוס נגד דבורים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל כנגדם.400 ₪
טיפול בנמלים בשירותים של דירה בקרית יםנעשה טיפול כנגד הנמלים ע"י ריסוס חומר הדברה יעיל בכל השירותים, בפינות ובחריצים בהם הנמלים היו מסתתרות.250 ₪
איתור והוצאת פגר של יונה מגגהמדביר הגיע ואיתר פגר של יונה בגג של בית, הוציא אותו וביצע חיטוי.300 ₪
טיפול בתיקנים בביוב של בניין בקרית יםטיפול בביוב ע"י ריסוס חומר הדברה מיוחד לטיפול בתיקנים בביוב, התיקנים חוסלו באופן מוחלט.250 ₪
טיפול נגד נדלים בבית קרקענעשה טיפול בנדלים ע"י ביצוע ריסוס בכל הגינה נגד הנדלים, בעיקר מתחת לדשא הסינטטי משם הם היו מגיעים.450 ₪
טיפול בנמלים אדומות בדירהבוצע טיפול בנמלים באמצעות פיזור פיתיונות גרגירים בכל גינת הבית, בנוסף המדביר ביצע ריסוס מסביב לבית ובתוכו גם כן.500 ₪
טיפול בעכבישים בדירה בקרית יםנעשה ריסוס נגד עכבישים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה מיוחד נגד העכבישים אותו ריסס המדביר בפינות הבית.350 ₪

הדברה בגינה בקרית ים

על מנת לשמור על הגינה שלכם מפני מזיקים, יש חשיבות רבה לבצע הדברה בקרית ים באמצעות שימוש בחומרים שונים. אם בעבר היה נהוג לעשות שימוש בחומרים כימיים, היום נהוג לבצע הדברה ירוקה אשר נחשבת בטוחה וכוללת יתרונות רבים.

קצב התפרקות חומרים מהיר: מדובר בחומרים המתפרקים במהירות ואינם פוגעים באורגניזם נוסף ונחשבים בטוחים לסביבה. חומרי ההדברה הירוקה מכונים גם מיקרו קפסולרים, כלומר חומרים אשר המבנה שלהם בצורה של קפסולות והם נחשבים חומרים ידידותיים לסביבה.

פגיעה במזיקים בלבד: אם כן, היתרון המרכזי של החומרים הוא פגיעה אך ורק במזיקים ולא באויבים הטבעיים של המזיקים. המשמעות היא כי בעלי חיים לא יפגעו כתוצאה מההדברה הירוקה.

ללא ריח: נוסף על זאת, הדברה ירוקה אינה כוללת ריח חריף וניתן לחזור אל המקום בו בוצעה ההדברה תוך זמן קצר.

הדברה עצמית בקרית ים

ביצוע הדברה בקרית ים עשוי לכלול גם ניסיון של הדברה עצמית. ישנם מקרים בהם אנשים עושים שימוש בחומרים שונים אשר מיועדים לביצוע הדברה עצמית ונחשבים יעילים. כעת נפרט אודות חומרים שונים:

שום: שום נחשב לדוחה חרקים. קיימת אפשרות לרכוש קוטלי חרקים הכוללים תמציות שום או לשתול צמחים ברחבי הגינה על מנת להימנע מהופעה של מזיקים שונים.

טבק: רבים אינם יודעים, אך טבק יכול לשמש גם בתור חומר הדברה טבעי ויש לעשות בו שימוש על צמחי שאינם למטרת מאכל. קיימים מקומות בהם ניתן לעשות שימוש בטבק בתור אמצעי הדברה המרחיק זחלים ותולעים.

מנטה: הדברת חולדות באופן עצמאי תעשה באמצעות שימוש במנטה. החולדות לא נמשכות אל ריח מנטה וברגע בו הן מריחות את הריח בגינה הן בוחרות להיעלם כתוצאה מהריח החזק.

חברת הדברה בחנות בקרית ים

חנויות רבות בקרית ים עשויות לסבול מהופעה של טרמיטים אשר אוכלים את דרכם בעץ. אם החנות כוללת מקומות ישיבה, הרי טרמיטים אחראים להתפוררות מקומות הישיבה ולכן חשוב מאד להזמין שירותי הדברה בקרית ים במטרה לשים סוף לטרמיטים. מה חשוב לדעת בעת הזמנת חברת הדברה:

ריסוס: ההדברה כוללת ריסוס של המקומות בהם שהו הטרמיטים. בחינת המקום: טרם הריסוס המדביר יבצע עבודת הכנה אשר תכלול את איתור מקום הטרמיטים על מנת לבצע את ההדברה בצורה אפקטיבית. מדביר מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום ידע לאתר את המיקום ולבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר.

רישיון: חברת הדברה מקצועית תדאג להציג את הרישיון בפני בעלי החנות תוך הסברה על חומרי ההדברה השונים המאושרים על פי החוק.

הוראות מפורטות: יתרה מכך, חברה מקצועית תדאג למסור הוראות מפורטות בנוגע לביצוע ההדברה כגון כמה זמן יש להישאר מחוץ לחנות ומתי אפשר לחזור לחנות.

מחיר: ביצוע הדברה בחנות יקבע בהתאם לשטח ולאחר איתור המקום של המזיקים. חשוב ביותר לברר עם חברת ההדברה את המחיר על מנת לוודא כי אכן מדובר במחיר מקובל ולא במחיר גבוה יתר על המידה.

ניסיון: חשוב ביותר לבחור חברת הדברה בעלת ניסיון רב בתחום אשר תבחר את שיטת ההדברה המתאימה בהתאם למזיקים. חברה אשר תבצע התאמה מדויקת, תאפשר ליהנות מחיים ללא מזיקים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה