הדברה בקרית ביאליק

המדבירים באתר מספקים שירותי הדברה בקרית ביאליק

רוצים להיפטר מהמזיקים? לא משנה אם זה תיקנים, נמלים או כל חרק אחר – למדבירים שלנו יש את הפתרון! הם מספקים שירותי הדברה בקרית ביאליק מעכשיו-לעכשיו ועם אחריות בכתב בסיום העבודה. ניתן לקרוא עליהם מאות המלצות ברחבי האתר שנכתבו ע"י תושבים מאזור הקריות שהזמינו כבר את השירות שלהם, מאז הם לא מוותרים על המדבירים שלנו שנה אחר שנה, הם קוראים להם בכל פעם לעזור להם עם שירותי ההדברה.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
58
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.81
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

כמה יעלה להזמין מדביר בקרית ביאליק?

המחיר להזמנת מדביר בקרית ביאליק יעלה בממוצע כ300-350 ש"ח. במידה והדירה שלכם גדולה או שמדובר במזיק שמורכב יותר להיפטר ממנו המחיר עלול להיות יקר יותר.

האם ניתן לבחור את המדביר שיגיע אלינו באתר?

כמובן! תוכלו לבחור את המדביר שיגיע אליכם לאחר שקראתם עליו המלצות ואפילו ראיתם תמונה שלו ושל הרישיון שלו באתר.

שירותי הדברה בקרית ביאליק נחשבים חיוניים במטרה לשמור על אורח חיים בריא וללא מזיקים. הדברת עכברים או הדברת תיקנים אשר תתבצע על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון תבטיח כי המזיקים לא יתקפו אתכם ותוכלו להנות משהייה בבית או בבית העסק ללא כל חשש מפני היתקלות עם מזיקים.

שירותי הדברה בקרית ביאליק שהוזמנו דרך האתר לאחרונה

המדבירים שלנו במדבירייטינג ביצעו כבר אלפי פעולות הדברה בקריות, מאחוריהם היסטוריה רבה של לקוחות ממליצים מאזור זה. הכנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שהם סיפקו לאחרונה עבור תושבים בקרית ביאליק, ניתן לראות גם כן את אופן הפעולה ואת המחירים שגבו מלקוחותינו בסיום השירות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הרחקה של עטלפים מבית בקרית ביאליקבוצעה הרחקת עטלפים מהבית באמצעות שימוש במכשירים המפיקים קול ומרחיקים את העטלפים.4,200 ₪
טיפול בנמלים בחצר של דירה בקרית ביאליקנעשה טיפול בנמלים ע"י ביצוע ריסוס בכל החצר ובמיוחד בתוך קיני הנמלים.350 ₪
טיפול בתיקן גרמני במסעדה בקרית ביאליקבוצע טיפול נגד התיקן הגרמני ע"י שימוש בג'לים נגד תיקנים אותם מרח המדביר בכל הארונות במסעדה.550 ₪
טיפול בג'וקים בבניין בקרית ביאליקטיפול בג'וקים ע"י ביצוע ריסוס בכל אזור הבניין, כולל בלובי, במקלט ובביובים.450 ₪
טיפול בדגי כסף בדירהבוצעה הדברה נגד דגי הכסף באמצעות ריסוס חומר הדברה יעיל נגדם בכל פינות הבית.350 ₪
טיפול בכיני יונים באדן חלוןביצוע טיפול בכיני היונים ע"י ריסוס חומר הדברה יעיל על אדן החלון.320 ₪
טיפול בפשפש המיטה בביתבוצעה הדברת פשפש המיטה בדירה ע"י שימוש בחומרי הדברה חזקים, קיטור ואבקה לטיפול בשקעי החשמל.2,500 ₪

אילו סוגי הדברה בקרית ביאליק קיימים

הדברה בקרית ביאליק כוללת מספר סוגים:

הדברה כימית: הדברה כימית נחשבת להדברה אפקטיבית בשל היכולת שלה להשמיד כמות גדולה של מזיקים, אך נחשבת מסוכנת לבני האדם ולכן חשוב מאוד לקבל הנחיות מדויקות מטעם המדביר. בשל העובדה כי מדובר בהדברה הכוללת חומרים כימיים יש לשהות מחוץ לבית לכמה שעות ולדאוג לאוורר יסודי על מנת לא לספוג את החומרים הרעילים. הדברה כימית עשויה להזיק בשל הצטברות הרעלים באדמה או בביוב.

הדברה ירוקה: הדברה ירוקה משמעותה שימוש בחומרים אשר מתפוגגים בצורה מהירה ומיועדים לשטחים קטנים יותר. מדובר בחומרים המבוססים על בסיס צמחי מקבוצת פרטרואידים וכן מלכודות אשר נועדו למשוך את המזיקים למלכודת.

אמצעים ביתיים: מלבד הדברה המבוצעת על ידי מדביר מקצועי יש אפשרות לבצע הדברה באמצעים ביתיים כמו עלי דפנה או ציפורן או שימוש בחומץ המיועד לסלק תיקנים. אם אתם סובלים מחרקים מעופפים כדאי לשתול רוזמרין ונענע הנחשבים לאמצעים יעילים בהרחקת מזיקים.

הדברה אלקטרונית: הדברה אלקטרונית פועלת על תדרים גבוהים מעל התדר הממוצע ואינם גורמים הפרעה לבני אדם אלא למזיקים.  אותם תדרים מכוונים למזיקים כמו יונים, עטלפים למשל והקול אשר מתקבל נחשב צורם עבור המזיקים והם מבינים כי מדובר באזור מסוכן ומתרחקים מהמקום.

הדברה בבית בבית עסק בקרית ביאליק

בעלי עסקים בקרית ביאליק זקוקים לביצוע הדברה בקרית ביאליק על מנת להימנע מהופעה של מזיקים בבית העסק. בעלי עסקים אשר רוצים ליהנות מסביבת עבודה נקייה צריכים להזמין חברת הדברה מקצועית לצורך ביצוע ההדברה. טרם ביצוע ההדברה, חשוב ביותר להקפיד על ביצוע ההוראות הניתנות מטעם החברה:

הרמה של כל הריהוט בבית העסק: טרם ביצוע ההדברה, חשוב ביותר להרים את כל הרהיטים על מנת לאפשר לחומר ההדברה להשפיע ולא לגרום להרס של הריהוט.

יציאה מהעסק: כאשר מדובר בהדברה כימית לצורך הדברת תיקנים או נמלים, חשוב ביותר לצאת ממקום העסק למשך כמה שעות על מנת לקבל תוצאה של הדברה אפקטיבית. כיום חומרי ההדברה אינם כוללים ריח חריף וניתן לשוב אל בית העסק לאחר זמן קצר.

קבלת פתק עם חומרי ההדברה: לאחר ביצוע ההדברה, המדביר ימסור לכם פתק הכולל פירוט של חומרי ההדברה במטרה לאפשר לכם לדעת בדיוק מה בוצע בבית העסק. כאשר יהיה לכם פתק עם פירוט על חומרי ההדברה יהיה לכם אל מי לפנות במידה ויהיה צורך לבצע הדברה חוזרת.

הדברה 24 שעות בקרית ביאליק

ישנם מקרים בהם יש צורך בביצוע הדברה בקרית ביאליק בשעות מאוחרות של היום או בשעות מוקדמות, בייחוד כאשר מדובר על עסקים כמו בתי קפה או מסעדות שאי אפשר ממש להשאיר ללא טיפול הולם אלא יש לדאוג לביצוע הדברה.

הדברה 24 שעות בקרית ביאליק תהיה בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות על מנת לטפל בבעיה בהקדם האפשרי. כאשר מדובר על בית קפה או מסעדה, חשוב ביותר לבצע את ההדברה בשעות בהן הלקוחות לא נמצאים על מנת לעשות שימוש בחומרים כימיים במידת הצורך במטרה לגרום למזיקים להיעלם ולאפשר ללקוחות ליהנות משהייה בבית קפה או במסעדה ללא מזיקים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה