הדברה בקרית אתא

המדבירים באתר מספקים שירותי הדברה בקרית אתא

סובלים ממזיקים? רוצים להכין את הדירה לקראת הקיץ ובכך להבטיח קיץ נטול ממזיקים? המדבירים שלנו במדבירייטינג מספקים שירותי הדברה בקרית אתא, הם עושים זאת כבר המון שנים במקצועיות חסרת פשרות, השירות המהיר והאיכותי אותו הם מספקים ללקוחותינו גורם להם לבחור באתר שלנו שנה אחר שנה, בלי לוותר עלינו ולנסות להזמין הדברה באתר אחר, הם יודעים שאצלנו יזכו למחיר הטוב ביותר, לאחריות בכתב, ולשירות אדיב ומקצועי שישאיר אותם תמיד מרוצים.

דודי אלישע
ספק מאומת

חשוב לי להיות שקוף מול הלקוח, לתת לו להבין בדיוק מה אני מתכוון לעשות. אני גובה מחיר הוגן בהחלט ודואג שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בסיום העבודה.

חוות דעת
63
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.94
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
57
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אמיר אליהו
ספק מאומת

אני מדביר ומרחיק יונים מנוסה כבר מספר רב של שנים. אני עובד בצורה זהירה ובטיחותית ועם הציוד והחומרים החדשים ביותר.

חוות דעת
102
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.81
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

למה כדאי להזמין מדביר בקרית אתא רק דרך מדבירייטינג?

המדבירים באתר נמצאים תחת פיקוח מחמיר שלנו, בכל עבודה אנו בודקים האם המדבירים עמדו בפרמטרים שלנו ובכך מדרגים אותם. באתר שלנו מפורסמים רק מדבירים מצטיינים.

האם יש אחריות על ההדברה?

לרוב המדבירים מעניקים אחריות של 6-12 חודשים, כדאי לחייג אל המדבירים שלנו ולבדוק לכמה חודשי אחריות אתם זכאים.

בעיר קרית אתא מתגוררים תושבים רבים הזקוקים לביצוע הדברה. הדברה בקרית אתא תעשה אך ורק על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום על מנת לשים סוף למזיקים.

עבודות הדברה בקרית אתא שהוזמנו דרך האתר

המדבירים שלנו באתר נקראים לבצע עבודות הדברה בקרית אתא לעתים תכופות, בכל קיץ הם מבצעים הדברה במאות דירות פרטיות, דירות קרקע, בניינים, משרדים ועסקים ברחבי העיר, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מעבודות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה ברחבי העיר:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בעטלפים בבנין בקרית אתאבוצעה הרחקת עטלפים לצמיתות מהבניין באמצעות שימוש במכשירים המפיקים קול ומסלקים את העטלפים.7,200 ₪
טיפול בדגי כסף בדירהנעשה טיפול נגד דג הכסף בדירה ע"י ריסוס חומר הדברה בכל פינות הבית.320 ₪
טיפול בתיקן אמריקאי בעסק בקרית אתאבוצע ריסוס בכל העסק ובכך התיקנים חוסלו, כל תיקן שנכנס מת מהריסוס שנספג בקרקע.400 ₪
ביצוע הדברה בתוך בית בקרית אתאבוצעה הדברה ירוקה מקצועית בתוך בית, נעשה שימוש בחומר המופק מצמח החרצית (פרטרואידים) ובכך המזיקים בדירה חוסלו.350 ₪
טיפול נגד כיני יונים במסתור כביסהבוצע ריסוס בכל מסתור הכביסה נגד כיני יונים ובכך כיני היונים חוסלו במהירות.350 ₪
טיפול ברימות במטבח תעשייתי בקרית אתאטיפול ברימות באמצעות שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסול רימות, את התרסיס ריסס המדביר בכל אזור המטבח.400 ₪
לכידת נחש בקרית אתאשלחנו לוכד נחשים מקצועי מהאתר, הלוכד הגיע במהירות ולכד את הנחש.600 ₪

כיצד יש להתכונן לביצוע הדברת תיקנים בקרית אתא בקיץ

מבצעים הדברה בקרית אתא בתקופת הקיץ? תקופת הקיץ נחשבת לתקופה בה ניתן לראות מזיקים שונים כמו תיקנים. בישראל ניתן להבחין בין סוגים שונים של תיקנים החל מהתיקן האמריקאי המגיע מהביובים ועד התיקן הגרמני הנחשב קטן יותר וניתן לראותו בחלל המטבח והדברתו נחשבת מורכבת יותר. התיקן הגרמני מגיע מבחוץ ומביא איתו שורה של מחלות ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה מקצועית אשר לפניה יש לעשות הכנה:

להרים את כל החפצים בבית: בשל העובדה כי מדובר בהדברה הכוללת רעלים מסוכנים לסביבה, יש להרים את כל החפצים בבית על מנת לא לגרום נזקים שונים. יש להרים את החפצים על הרצפה, יש לדאוג לסגור את ארונות המטבח היטב על מנת לא להגיע למצב של רעלים המצויים בחלל המטבח.

יש להישאר מחוץ לבית למשך זמן ממושך: הדברה כימית נחשבת להדברה אשר בה מפוזרים חומרים כימיים אשר פוגעים בתיקנים ומובילים למותם. מדובר בחומרים הפוגעים במערכות הגוף שלהם ומסוכנים לבני האדם ולכן יש לדאוג להישאר מחוץ לבית למשך שעה על מנת לאפשר לחומרים לעבוד. כמו כן, טרם היציאה מהבית חשוב ביותר לפתוח את החלונות על מנת לדאוג לאוורור.

יש להוציא את בעלי החיים מחוץ לבית: יש לכם בעלי חיים? טרם ביצוע ההדברה חשוב ביותר להוציא את בעלי החיים מחוץ לבית על מנת לא לאפשר להם להיות בקרבת החומרים הרעילים. אותם חומרים נחשבים מסוכנים ועשויים לחדור למערכת הנשימה של בעלי החיים ולכן חשוב להוציא אותם.

קבלת פתק הכולל שימוש בחומרי הדברה

לאחר הדברה בקרית אתא המדביר צריך למסור לכם פתק ובו ציון של שמות החומרים אשר נעשה בהם שימוש על מנת שתהיה לכם האפשרות לדעת באילו חומרים מדובר. כאשר מדובר על הדברה ירוקה למשל, הרי אין מדובר על חומרים רעילים אלא על חומרים המופקים מתמציות של צמחים ולכן אינם נחשבים מסוכנים לבני האדם. הדברה ירוקה נחשבת להדברה אפקטיבית ביותר אשר רבים בוחרים לעשות בה שימוש בשל החומרים שאינם מהווים סכנה.

בחירת חברת הדברה בקרית אתא

בבואכם לבחור חברת הדברה בקרית אתא, חשוב ביותר להקפיד על פרמטרים שונים:

אחריות: חברת הדברה תעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה וכך יהיה לכם אל מי לפנות במידה ויש צורך בביצוע הדברה חוזרת.

ניסיון: חשוב ביותר לבחור חברת הדברה בעלת ניסיון רב בתחום אשר ביצעה הדברות שונות ויש ביכולתה לבחור את שיטת ההדברה בהתאם למזיקים השונים. כך לדוגמה כאשר מדובר על הדברת עכברים, חברת הדברה תבחר לעשות שימוש במלכודות לצורך לכידת העכברים.

מקצועיות: יתרה מזאת, חברת הדברה מקצועית תקפיד לעבוד עם חומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה וכן תקפיד לעבוד עם ביגוד מתאים.  חברה אשר לא תעבוד עם חומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה תהיה חברה אשר תסכן את חיי הלקוחות שלה ולכן חשוב כבר בשיחה הטלפונית המקדימה לשאול את החברה באילו חומרי הדברה היא עושה שימוש.

המלצות של לקוחות קודמים: אפשר להתייעץ עם לקוחות קודמים על מנת לוודא כי בחרתם את החברה המקצועית ביותר. במסגרת השיחה אפשר לשאול אותם לגבי זמינות, תודעת שירות ומחיר על מנת לדעת האם מדובר בחברה מקצועית.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה