הדברה בכפר יונה

דרך האתר תוכלו להזמין הדברה בכפר יונה ע"י מדביר מומלץ

המזיקים תקפו את המשרד, העסק או את הדירה הפרטית שלכם? זה הזמן להזמין שירותי הדברה בכפר יונה! המדבירים שלנו במדבירייטינג מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר כפר יונה כבר מספר רב של שנים, אנחנו שמים דגש גדול מאוד על השירות אותו המדבירים נותנים ללקוחות שלנו, אנו עושים הכל על מנת שהלקוחות יהיו מרוצים לאחר השירות, זה מתחיל כבר בהצעת המחיר ההוגנת ביחס למחירי השוק, ממשיך בשירות האדיב שהם מקבלים כשהמדביר מגיע לבצע את ההדברה, ונגמר בתעודת אחריות בכתב שהלקוחות מקבלים בסיום כל פעולת הדברה.

גל קצב
ספק מאומת

בעבודה שלי חשוב לי להיות אמין, יסודי, אדיב וזמין ללקוחות שמגיעים אלי. אני שם דגש רב על בטיחות ואיכות הסביבה, בעל ידע וניסיון מקצועי ארוך שנים.

חוות דעת
34
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
45
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
88
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
9.9
שלומי לוי שלומי לוי
ספק מאומת

מכפר סבא, אב לחמישה ילדים, מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתי. אוהב לעזור ללקוחות שלי ולהעניק להם פתרון לבעיה, 99% מהלקוחות שלי גם חוזרים אלי בגלל השירות הטוב והאכפתי שאני דואג להעניק ללקוחותיי. הנחות מיוחדות למשפחות חד הוריות, לאנשים מבוגרים ולנכי צה"ל.

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אורן לנצנר
ספק מאומת

אני אדם מקצועי, אומנם לא הכי זול שתמצאו אבל תמיד אתן לכם שירות מ-א' ועד ת'. האמינות והיושרה הם בראש סדר העדיפויות שלי.

חוות דעת
23
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.87
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר בכפר יונה?

ניתן לתאם הגעה של מדביר בזמינות גבוהה יחסית, בדרך כלל המדביר יוכל להגיע כבר ביום שלמחרת שיחת הטלפון הראשונה מכם. בחודשי הקיץ יש מעט יותר עומס ואולי זה עלול להתעכב בעוד יום אחד לכל היותר.

האם הלקוחות רשאים לבחור מי מהמדבירים יגיע לתת להם שירות?

בוודאי, הלקוחות יכולים לבחור באתר Online את המדביר שמצא חן בעיניהם ולהזמין את השירות דרכו.

כפר יונה היא עיר הממוקמת בין נתניה ובין טול כרם ומונה משפחות רבות. איכות החיים בכפר יונה נחשבת לאיכות חיים גבוהה למדי ולכן יש להקפיד על ביצוע הדברה בכפר יונה באמצעות חברת הדברה מקצועית אשר לה ניסיון רב בתחום.

פעולות הדברה בעיר כפר יונה שבוצעו דרך האתר לאחרונה

המדבירים שלנו במדבירייטינג עוזרים המון לתושבי העיר כפר יונה במתן פתרונות לבעיות הדברה, המדבירים שלנו מספקים את השירותים שלנו ברחבי העיר הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי, בטבלה שלפניכם ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה האחרונות שהם ביצעו בכפר יונה:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בצרעות בדירה בכפר יונהבוצעה הדברה נגד צרעות בדירה, הקן חוסל והוצא ממקומו.450 ₪
טיפול בנמלי אש בדירת קרקע בכפר יונהטיפול בנמלי האש על ידי פיזור גרגירי פיתיון בכל הגינה וביצוע ריסוס בגינה נגד הנמלים.480 ₪
טיפול במכרסמים בדירה בכפר יונהנעשה טיפול במכרסמים סביב הדירה ע"י הצבת תיבות האכלה עם רעלים מסביב לכל האזור.550 ₪
טיפול בתיקנים בכפר יונהביצוע הדברה נגד תיקנים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסול תיקנים אשר רוסס בכל פינות הבית וגם בביובים.350 ₪
טיפול בברחשים בעסקטיפול בברחשים בעסק ע"י ביצוע ריסוס עם חומר הדבר המיועד לחיסול הברחשים.420 ₪
טיפול נגד רימות במטבח של מסעדההדברה נגד הרימות באמצעות שימוש בחומר הדברה מיוחד לחיסול רימות בכל אזור המטבח.400 ₪
טיפול בפסוקאים בכפר יונהבוצעה הדברה נגד פסוקאים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסול פסוקאים, את החומר ריססנו בכל קירות המבנה.850 ₪

הדברת דבורים בכפר יונה

הדבורים מהוות מטרד עבור רבים ולכן במסגרת פתרונות הדברה יש צורך לאתר את אזור הקינון של הדבורים ולזהות את הכוורת. מדובר בשלב הראשון במסגרת ההדברה במסגרתו המדביר מזהה את הקן במטרה לבצע הדברה בכוורת הדבורים הכוללת ריסוס או הנחת מלכודות דבק או הנחת פיתיונות עם רעל- כל אחת מהשיטות נחשבת אפקטיבית, אך הבחירה תהיה בהתאם למצב הקן ולכן יש צורך בהזמנת חברת הדברה מקצועית אשר תדע לבחור את השיטה המתאימה ביותר מבין השיטות השונות.

לצורך מיגור של הקן, יש לבצע איטום וסתימה מקצועית של הסדקים והפתחים השונים- אותם סדקים משמשים את הדבורים לבניית הקן ולכן חשוב מאוד לבצע סתימה ואיטום בצורה מקצועית. באשר לשעת ההדברה המומלצת,  לא כדאי לבצע הדברה בכל שעות היום אלא כדאי לבצע את ההדברה סמוך לשעות הערב- מדובר בשעות בהן הדבורים מצויות במצב רגוע יותר ולכן קיים סיכוי מופחת לעקיצות העשויות להוביל להחמרה במצב הרפואי.

הדברת עקרבים בכפר יונה

אנשים רבים בכפר יונה הינם בעלי בתים פרטיים הכוללים גינות ובהן ניתן למצוא לעיתים עקרבים. מבין המזיקים השונים, עקרב נחשב למזיק אשר מעורר פחד וחשש עבור רבים. עקרבים ניתן למצוא במקומות מסתור שונים וחמים ואף ניתן לראות אותם גם בבתים ולכן חשוב לנקוט בפעולות מניעה.

בישראל ניתן למצוא סוגים שונים ורבים של עקרבים ,כאשר דרגת העקיצה שלהם משתנה בהתאם לסוג העקרב ולכן חייבים להיות על המשמר ולהזמין חברת הדברה בכפר יונה לביצוע ריסוס העקרבים בצורה אפקטיבית.

מבין הסוגים השונים עקרב צהוב נחשב למסוכן ביותר ובעל ארס קטלני העשוי להוביל למוות בשל העקיצה. ישנם עקרבים נוספים אשר לא נחשבים מסוכנים אך גורמים לבהלה רבה. בשל העובדה כי עקרבים נחשבים למזיקים המופיעים בשעת לילה, ייתכן ויהיה לכם קשה לאתר אותם ויהיה צורך בהזמנת חברת הדברה.

הדברת עקרבים לא נעשית בשטחים גדולים מחשש לפגיעה בבעלי חיים אחרים המצויים באזור אלא בשטחים בהם מצויים העקרבים ובאמצעות חומרי הדברה המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

מניעת עקרבים בבית

על מנת להימנע ממפגש עם עקרבים ניתן לבצע מספר פעולות בבית:

הקפדה על סדר וניקיון: הקפדה על סדר וניקיון בחצר הבית- ככל שתהיה הקפדה על החפצים בגינה וסדר, כך לא יהיה ניתן למצוא עקרבים.

איטום: ביצוע איטום מקצועי באמצעות חומרים איכותיים בבית תמנע את ההופעה של העקרבים.

מה חשוב לדעת לגבי ציוד ההדברה של המדביר

במסגרת בחירת חברת הדברה בכפר יונה, חשוב מאוד לוודא כי חברת ההדברה מגיעה עם כל הציוד הדרוש לביצוע ההדברה בצורה הטובה ביותר. כפי שהזכרנו על החומרים להיות מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה – מדובר בחומרים איכותיים אשר לא גורמים לפגיעה ולא נשארים על פני הקרקע. באשר לציוד, חשוב ביותר לדאוג לציוד מקצועי הכולל בין היתר כפפות ובמקרים מסוימים גם מסכה. בשנים האחרונות ניתן לראות את ההתפתחות של חומרי ההדברה, דבר הבא לידי ביטוי בחומרים ללא ריח.

קבלת אישור ביצוע בסיום פעולת ההדברה

בסיום פעולת ההדברה על המדביר להעניק אישור ביצוע הדברה כולל פירוט של חומרי ההדברה אשר נעשה בהם שימוש. מדובר באישור חשוב ביותר המאפשר לדעת  בדיוק באילו חומרים נעשה שימוש.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה