הדברה בחדרה

המדבירים שלנו מבצעים הדברה בחדרה של חרקים, מכרסמים ועוד

צריכים מדביר או חברת הדברה בחדרה שתעשה עבורכם את הרחקת המזיקים בגינה, בבית או בעסק? הגעתם למקום הנכון! המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג מבצעים הדברה בחדרה ועזרו כבר לאלפי תושבים בעיר, הם מספקים שירות טוב ללקוחותינו ומחירים הוגנים, בנוסף הם מעניקים תעודת אחריות בסיום כל תהליך הדברה. תוכלו למצוא באתר מאות המלצות של לקוחות מחדרה!

חשוב לי להיות שקוף מול הלקוח, לתת לו להבין בדיוק מה אני מתכוון לעשות. אני גובה מחיר הוגן בהחלט ודואג שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בסיום העבודה.

כמות חוות דעת
3
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
דירוג גולשים כללי
10.00
כמות חוות דעת
3
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%

מכפר סבא, אב לחמישה ילדים, מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתי. אוהב לעזור ללקוחות שלי ולהעניק להם פתרון לבעיה, 99% מהלקוחות שלי גם חוזרים אלי בגלל השירות הטוב והאכפתי שאני דואג להעניק ללקוחותיי. הנחות מיוחדות למשפחות חד הוריות, לאנשים מבוגרים ולנכי צה"ל.

כמות חוות דעת
8
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
9.88
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שלומי לוי
דירוג גולשים כללי
9.88
כמות חוות דעת
8
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%

אני אדם מקצועי, אומנם לא הכי זול שתמצאו אבל תמיד אתן לכם שירות מ-א' ועד ת'. האמינות והיושרה הם בראש סדר העדיפויות שלי.

כמות חוות דעת
6
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
9.83
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
דירוג גולשים כללי
9.83
כמות חוות דעת
6
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%

בעיר חדרה ניתן למצוא לא מעט שטחים חיצוניים המחייבים טיפול מקיף בשל המזיקים השונים אשר נמצאים בשטחים הללו וגם בדירות של הדיירים על מנת לאפשר לדיירים ליהנות מאורח חיים שקט ללא הופעה של מזיקים שונים. חברת הדברה בחדרה תהיה חברה אשר תגבה מחיר בהתאם למזיקים אותם מבקשים להדביר וכן בהתאם לשיטת ההדברה אשר נבחרה לאחר סקירה של המקום בו תתבצע ההדברה ובהתאם למזיקים השונים.

שירותי הדברה בחדרה שסופקו למגזר הפרטי והעסקי

אנשים רבים אינם יודעים כמה צריכה לעלות הדברה ולכן חוששים מראש להזמין שירותי הדברה, לשם כך עשינו לכם קצת סדר בטבלה שלפניכם אודות המחירים עבור שירותי ההדברה בעיר חדרה למגזר הפרטי והעסקי:

אופי הבעיה תיאור אודות פעולת ההדברה המחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברה בבית קפה בחדרה
טיפול בתיקן גרמני
במקרה ויש תיקן גרמני בבית קפה בחדרה על המדביר להגיע ולחסל את התיקנים באמצעות שימוש בפיתיונות ג'ל במקומות בהם התיקנים מסתתרים, בנוסף יש לבצע ריסוסים בסדקים וחריצים בהם התיקנים מתרבים. בבתי קפה צריך לעשות טיפול כל חודש, כל טיפול יעלה כ-400 ₪ תלוי בגודל בית הקפה.
הדברה בתריס גלילה בחדרה
טיפול נגד צרעות
כאשר מטפלים בצרעות בתוך תריס גלילה חשוב מאוד לחסל את הקן על ידי שימוש בריסוס עם אבקה רטיבה, לאחר חיסול הקן יש להוציא אותו מהתריס ולמנוע מצרעות אחרות להקים שם קן בשנה הבאה. טיפול בקן צרעות יעלה בין 350-500 ₪, תלוי בדרך הגישה אל התריס.
הדברה בבניין מגורים בחדרה
טיפול נגד תיקן אמריקאי בבניין
כשעושים הדברה בבניין מגורים בעיר חדרה נגד תיקן אמריקאי יש לרסס את הביובים היטב, את חדרי המדרגות, את החצרות ואת מעטפת הבניין, בנוסף חשוב לרסס את פיר המעלית. המחיר עבור הדברת בניין נגד תיקנים תלויה בכמות הקומות, המחירים הממוצעים הם 400-600 ₪.
הדברה בדירה בחדרה
טיפול נגד נמלים בשיש
טיפול נגד נמלים בשיש יעשה על ידי שימוש בג'ל מיוחד נגד נמלים, ישנם מקרים בהם יש כמויות נמלים גדולות ולכן צריך לבצע ריסוס נגד הנמלים. טיפול נגד נמלים בשיש עולה כ-300 ₪.
הדברה בדירת קרקע בחדרה
טיפול נגד תיקנים
טיפול נגד תיקנים בתוך דירה בחדרה נחשב לטיפול קל יחסית ומספיק לרסס את כל מעטפת הבית על מנת לפתור את הבעיה. בדירת קרקע חשוב גם לרסס את הביובים. המחיר עבור טיפול בתיקנים בדירת קרקע הינו בערך 450-550 ₪.

כיצד מתבצעת הדברה בחדרה

בעת הזמנת חברת הדברה בחדרה חשוב להבין כי ההדברה מבוססת על האמצעים בה בחרו המדבירים לבצע את ההדברה ולא רק על התוצאה הסופית. חברת הדברה מורשית עושה שימוש באמצעי ההדברה הבאים:

איוד בגז: באמצעות גז בשם פוספין ניתן לבצע הדברה של איוד בגז של מזיקים באזורים בהם יד אדם אינה מושגת. כך לדוגמה במידה ומדובר בפעולה המתבצעת במפעל מזון או מפעל אריזה, הרי השימוש בריסוס לא תמיד יוביל לתוצאה אפקטיבית.

הדברה ביולוגית: מדובר בשיטה במסגרתה ניתן להיפטר ממזיקים שונים כמו יתושים או נמלים. הדברת נמלים באמצעות השיטה הנ"ל תוביל למצב בו לא יהיו נמלים באזור.

הדברה משולבת: במידה והמזיקים מופיעים בדירה או במפעל בשעות הלילה כמו עכברים למשל, הרי הדברת עכברים נדרשת להזמין שירותי הדברה 24 שעות על מנת להיפטר מהעכברים באמצעות שימוש בפיתיונות מורעלים.

מהם החומרים אשר המדבירים יעשו בהם שימוש

בעת הזמנת חברת הדברה בחדרה ניתן להיות בטוחים כי החברה תעשה שימוש באמצעי ההדברה היעילים במיוחד ולעתים תבחר לבצע הדברה באמצעות שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה אשר אינם גורמים פגיעה לבני האדם וחיות המחמד.

יתרה  מזאת, חברת הדברה מקצועית תקפיד לעבוד עם חומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות. יצוין כי חברת ההדברה תבצע את סוג ההדברה ותדאג לעדכן אתכם טרם ביצוע ההדברה על מנת שתוכלו לקבל פירוט של שיטות העבודה הקיימות נגד מזיקים שונים.

למה חשוב להסתייע בשירות של חברת הדברה מקצועית

אם נתקלתם במזיקים שונים בבית או במפעל, אין ספק כי מדובר בסיטואציה שאינה נעימה במיוחד. כאשר מכרסמים תוקפים בתי עסק או דירות הדבר עשוי להוביל לפאניקה בקרב העובדים והתושבים ולכן קיימת חשיבות רבה לא לנסות לבצע הדברת מזיקים באופן עצמאי אלא להזמין חברת הדברה בחדרה.

שימו לב, כאשר אתם בוחרים להתמודד עם המזיקים השונים כמו תיקנים או נמלים באמצעות אמצעי הדברה אשר לא אושרו על ידי משרד הבריאות, אתם מסכנים את המצב הבריאותי שלכם ורק גורמים להחמרה בהיקף הבעיה- במרבית המקרים התכשירים אינם מיועדים להשמדה של מזיק מסוים אלא נגד קבוצות רחבות של מזיקים.

ריסוס לא תמיד יעיל: אם החלטתם לרסס את הבית או המפעל, הרי כדאי לדעת כי ריסוס לא נחשב לשיטה יעילה בחלק מהמקרים ולכן חשוב להסתייע בשירותי חברה מקצועית אשר המדבירים בה יבחרו את שיטת ההדברה המתאימה ביותר בהתאם לסוג המזיק.

פגיעה בחיות המחמד: כאשר אתם בוחרים לרסס את הבית באופן עצמאי וללא חברת הדברה, אתם עשויים לגרום נזק לחיות המחמד שלכם. לעתים קרו מקרים בעיר חדרה בהם אנשים ניסו לתפוס חולדות בכוחות עצמכם ומצאו את עצמם פוגעים בבעלי החיים שלהם במקום.

כמה עולה להזמין מדביר באזור חדרה

לשאלה כמה עולה הדברה בחדרה, התשובה היא כי אי אפשר לתת מחיר מדויק על ביצוע הדברה בעיר כי המחיר נקבע בהתאם לסוג המזיק. שירות הדברה בעיר חדרה עשוי להתחיל ממאות שקלים ובמקרים מסוימים להגיע לאלפי שקלים בהתאם להיקף הבעיה והמקום.

שאלות נפוצות

למה כדאי לתושבי חדרה להזמין מדביר רק דרך מדבירייטינג?

המדבירים המפורסמים באתר עומדים בתנאים מאוד מחמירים שלנו שגורמים להם לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות האתר, במחיר, באיכות, בעמידה בזמנים וביחס כלפי הלקוחות שלנו.

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר באתר?

לרוב ניתן יהיה להזמין הדברה דרך האתר מהיום למחר, לעתים אפילו מהיום להיום.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה