הדברה בגבעתיים

מדביר מומלץ בגבעתיים מזמינים Online דרך מדבירייטינג

מחפשים חברת הדברה בגבעתיים? המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר כבר עשרות שנים, הם מעניקים ללקוחותינו תושבי העיר גבעתיים מחירים הוגנים ושירות מקצועי ואיכותי הכולל תעודת אחריות בכתב בסיום כל פעולת הדברה, בשל כך צברנו קהל ייעד גדול מאוד בעיר שבוחר במדבירים שלנו להעניק לו את שירותי ההדברה שנה אחר שנה.

אני בחור חייכן ועובד בזמינות גבוהה, מגיע במהירות ללקוחות שלי ועושה את העבודה מהלב לשביעות רצונם.

חוות דעת
1
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
78
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

למה כדאי לי להזמין מדביר בגבעתיים דרך אתר מדבירייטינג?

המדבירים שלנו עומדים בקריטריונים מחמירים מאוד, הם מחוייבים למחירים הוגנים, לשירות הטוב ביותר, לעמידה בזמנים ולאיכות חסרת פשרות של החומרים איתם הם משתמשים. במידה והמדבירים לא עומדים בקריטריונים שלנו הם לבסוף יוצאים מהאתר ולא מספקים שירות יותר ללקוחות מדבירייטינג.

איך ניתן לסמוך על הדירוג שבאתר?

הגזמתם עם השאלה! 90% מהזמן שלנו אנחנו גובים חוות דעת על המדבירים שלנו, למעשה בסוף כל עבודה אנחנו גובים חוות דעת מהלקוח, כך שהדירוג באתר אמין ומעודכן ב-100%.

בעיר גבעתיים נפתחות מדי שנה המון קריאות שירות בתחום ההדברה, תושבי העיר פונים אל חברות ההדברה הגדולות אשר מספקות שירותי הדברה בעיר גבעתיים בבקשה לטפל בבעיית המזיקים שלהם, לרוב מדובר בטיפול בנמלים, תיקנים וכד' בתקופת הקיץ ואילו בתקופת החורף מדובר לרוב בבעיות של חולדות ועכברים שנכנסים אל תוך הדירות.

דוגמה לעבודות ההדברה שהמדבירים שלנו ביצעו בעיר גבעתיים

המדבירים שלנו במדבירייטינג מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר גבעתיים כבר זמן רב, מדי יום הם נתקלים בבעיות הדברה כאלה ואחרות למגזרים השונים ברחבי העיר, לפניכם בטבלה ניתן לראות פעולות הדברה שהם ביצעו לאחרונה עבור תושבי העיר – בעסק שלהם או בדירתם הפרטית:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול מונע נגד מזיקים בגבעתייםבוצעה הדברה נגד מזיקים על ידי שימוש בחומר המיועד לחיסול מזיקים שרוסס בכל פינות הבית ובכניסות לבית.350 ₪
טיפול בעש בעסק בגבעתייםבוצע טיפול בעש בעסק על ידי שימוש במלכודות פורומון אשר הודבקו על הקיר בפינות העסק ובמקומות הנגועים.450 ₪
הדברה נגד מכרסמים בעיר גבעתייםבוצעה הדברה נגד המכרסמים בדירה על ידי שימוש במלכודות קפיץ במקומות בהם הייתה נגיעות מכרסמים.450 ₪
טיפול בפשפשי מיטה בדירה בגבעתייםבוצעה הדברה נגד פשפשי מיטה בדירה בגבעתיים בעזרת שימוש בקיטור ובחומר הדברה מיוחד נגד הפשפשים.3,500 ₪
הדברה נגד רימותבוצע ריסוס נגד רימות על ידי חומר הדברה המיועד לחיסול הרימות בדירה.350 ₪
חיסול נדלים בגבעתייםבוצע ריסוס נגד נדלים ע"י חומר הדברה יעיל לפתרון בעיות נדלים.550 ₪
הדברה נגד נמלים בגבעתייםשלחנו מדביר מומלץ שטיפל בנמלים בעזרת שימוש בג'לים בתוך הדירה ובעזרת שימוש בחומר ריסוס בחצר הדירה.330 ₪
טיפול בעכבר בגבעתייםהוזמן דרך האתר לוכד עכברים בגבעתיים, הלוכד הגיע ואיתר את העכבר בחדר השינה, הוא לכד אותו במהירות.550 ₪

הקדמה על העיר גבעתיים

והיום אנחנו עם העיר גבעתיים, אם נכנסתם לפה אתם בוודאי רוצים להזמין שירותי הדברה בגבעתיים או הדברה במרכז הארץ או שאתם מעוניינים לקרוא מה העירייה עושה עבורכם התושבים בכל הקשור להדברה בגבעתיים, על כל פנים נוכל לתת לכם מענה גם אם אתם צריכים מדביר וגם אם סתם נכנסתם לקרוא קצת.

פעולות ההדברה שהעירייה מבצעת ברחבי העיר

אז מה העירייה עושה עבורנו בכל הנוגע להדברה בגבעתיים? עיינו קודם בדוח התקציב שפרסמה העירייה לשנת 2018 – כמו שאנחנו תמיד עושים, ראשית התקציב של העירייה גבוה מאוד שזה נהדר, 1.1 מיליון שקלים לצורך פעולות הדברה בגבעתיים זה בהחלט סכום גבוה, לצורך השוואה התקציב בעיר חולון לצורך הדברה בחולון הינו 850 אלף ש"ח, נמוך בהרבה מזה של עיריית גבעתיים למרות שהשטח בעיר חולון גדול בהרבה – פי 5.5 משטחה של העיר גבעתיים.

האם זה טוב? לא בטוח – הסתכלנו על הסעיף של ההוצאות עבור חומרי הדברה, בעיר חולון 15 אלף ש"ח בלבד ובעיר גבעתיים 85 אלף ש"ח! שוב – למרות שהשטח בעיר גבעתיים קטן בהרבה משטחה של העיר חולון, אם השטח כל כך קטן למה צריך להשתמש בכל כך הרבה חומרים? נקודה למחשבה.

חשוב לציין שכל עיר שערכנו השוואה בין ההוצאות שלה על חומרים ועל הדברה באופן כללי אל מול פעולות ההדברה בגבעתיים תמיד גבעתיים שילמה יותר והוציאה יותר – אולי התוצאות טובות יותר ואולי גם לא, את זה תצטרכו לקבוע אתם התושבים. עיריית גבעתיים מנהלת את נושא ההדברה כמעט בעצמה לחלוטין, הם נעזרים בשירותים של חברה חיצונית רק ב20,000 ש"ח מהתקציב, בכל יתר התקציב הם משתמשים בעצמם.

תקציב העירייה עבור הדברה בעיר גבעתיים

מה המחיר שתשלמו עבור הזמנת הדברה בגבעתיים

בשביל להרכיב הצעת מחיר להדברה כדאי להיכנס למחירון ההדברה שיצרנו ולראות את המחירים המפורטים עבור הזמנת הדברה בישראל וגם ממה הם מורכבים.

אז מהו סכום הכסף ממנו תצטרכו להיפרד כאשר אתם מזמינים חברת הדברה בגבעתיים? בוודאי קודם כל תחפשו בגוגל את המילים הדברה בגבעתיים מחיר כדי לקבל תשובה לשאלה שלכם, ומהי התשובה?

זה תלוי איזה הדברה אתם רוצים לעשות, אם זה הדברת תיקנים או הדברת נמלים או אם זה הדברה מורכבת יותר כמו הדברת פרעושים ופשפשי מיטה, גם גודל הבית הוא קריטי בקביעת המחיר. המחיר הממוצע להדברה נע סביב ה-350 שקלים.

סיכום פעולות העירייה לצמצום המזיקים בעיר

במאמר זה הצגנו את הדוחות התקציביים עבור הדברה בגבעתיים, ערכנו גם השוואה עם פעולות ההדברה שמבוצעות בעיר חולון, גילינו כי תקציב ההדברה בגבעתיים הינו גדול מאוד ואולי אפילו מוגזם ולא מנוצל היטב, בסופו של דבר מה שיקבע האם פעולות ההדברה בעיר הן טובות אלו אתם התושבים, האם אתם מרגישים שהעיר נקייה ממזיקים ביחס לערים אחרות בהם ביקרתם? האם אתם מרגישים שהכסף אכן מנוצל היטב או שזהו בזבוז מיותר של כספי ציבור?

*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2017, 2018 ו2019 בסעיף 715.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה