הדברה בגבעת שמואל

מדביר מוסמך בגבעת שמואל מזמינים רק דרך מדבירייטינג

מחפשים מדביר בגבעת שמואל? אנו מספקים שירותי הדברה בגבעת שמואל עבור כל סוגי המזיקים, לא משנה אם אתם סובלים מנמלים או שאתם צריכים הדברת טרמיטים, אנו תמיד נוכל לסייע לכם בקלות ובמחירים הטובים ביותר שיש.

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
5
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
10.00
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

אני שואף למצוינות בכל עבודה אליה מוזמן. אני דייקן הן בזמנים והן בעבודה עצמה. אני משתמש בציוד האיכותי והחדיש ביותר.

חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
10.00
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
20
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
12
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
9.83
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

אילו שירותי הדברה ניתן להזמין דרככם?

המדבירים באתר מבצעים את כל שירותי ההדברה, בנוסף הם עומדים בדרישות מחמירות מצידנו שגורמות להם לתת את כולם לביצוע העבודה הטובה ביותר בבית הלקוח.

תוך כמה זמן ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר?

ניתן להיכנס לאתר ולבדוק את זמינות המדבירים, לרוב ניתן יהיה לקבוע ליום שלמחרת ולעתים אפילו לאותו היום.

חברת הדברה בגבעת שמואל תדע להדריך אתכם איך למנוע מהמזיקים להיכנס לדירה, בנוסף לאחר ביצוע ההדברה החברה תעניק לכם ברוב המקרים תעודת אחריות שתבטיח כי המזיקים לא יחזרו לפחות בכל תקופת הקיץ והחורף הקרובים, רוב המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג עוסקים בהרחקת מזיקים כבר למעלה מ-10 שנים והם יודעים בדיוק איך לבצע את ההדברה לתושבי גבעת שמואל בדרך הנכונה ביותר שתבטיח שקט ממזיקים לזמן רב.

מדביר בגבעת שמואל 24 שעות נגד כל סוגי המזיקים

אי אפשר לצפות את הגעת המזיקים לבית שלנו בחודשי הקיץ, החרקים השונים פתאום מתחילים לתקוף ואנו מוצאים את עצמינו לא מוכנים ולא יודעים למי לפנות וכיצד לפתור את הבעיה, חברת הדברה מקצועית תדע להדריך אתכם שלב אחר שלב ולספר לכם איך היא מתכננת לבצע את עבודת ההדברה בדירה שלכם, בנוסף היא תדע להגיד לכם מהן העלויות וכמה זמן אחריות תקבלו עבור כל שירות הדברה שתצטרכו.

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברת נמלים בגבעת שמואלהדברת נמלים תיעשה בעזרת שימוש בפיתיונות ג'ל ובעזרת שימוש בריסוס, מומלץ להשתמש ב2 סוגים החומרים על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.מחיר להדברת נמלים בגבעת שמואל נע בין 249-550 ₪ תלוי בגודל הבית.
הדברת תיקנים בגבעת שמואלהדברת תיקנים נחשבת להדברה פשוטה ביותר ומספיק להשתמש בריסוס בכל פינות הבית על מנת להגיע לתוצאות טובות, כדאי גם לרסס ביובים וניקוזים.המחיר עבור הדברת תיקנים בגבעת שמואל נע בין 249-550 ₪ תלוי בגודל הבית.
הדברת חולדות בגבעת שמואלהדברת חולדות תעשה באמצעות שימוש ברעלים ומלכודות סביב הבית או המבנה, יש לנהוג על האמצעים הללו בזהירות על מנת לא לפגוע בבעלי החיים.המחיר עבור טיפול במפגע חולדות נע בין 400-600 ₪ תלוי באופי הבעיה.
הדברת מעופפים בגבעת שמואלהדברת מעופפים תעשה באמצעות ריסוס על העצים ושימוש במלכודות פורומון עם דבר על מנת למשוך את המעופפים השונים ולחסלם. הריסוס על העצים ימנע מהם להתפתח ולהתרבות.הטיפול עבור הדברת מעופפים בגינה נע בין 350-750 ₪.
פשפשי מיטה בבית קרקע בגבעת שמואלטיפול בפשפשי מיטה נחשב לטיפול קשה ומצריך שימוש בשיטות הדברה מיוחדות, הטיפול נעשה בכל החפצים ובמזרנים שבבית וגם בחריצים וסדקים בקירות ובשקעי החשמל באמצעות שימוש באבקה.המחיר עבור טיפול בפשפשי מיטה הינו בין 700-1000 ₪ עבור כל חדר נגוע.
יתושים בחצר דירה בגבעת שמואלכאשר מבצעים טיפול נגד יתושים יש לרסס את כל מקומות המרבץ יש היתושים, בנוסף יש לשפוך מקווי מים עומדים בהם היתושים מתרבים ומתפתחים במהרה.המחיר עבור טיפול ביתושים בגינה מתחיל ב450 ₪ ויכול להיות גם יקר יותר
טרמיטים במשקוף של חדר בגבעת שמואלהדברת טרמיטים מתבצעת על ידי קדיחת חורים לתוך כיני הטרמיטים והזרקת חומר בלחץ על מנת לחסל את כל אוכלוסיית הטרמיטים שמתחת לאדמה.הדברת טרמיטים בגבעת שמואל תעלה 500 ₪ עבור טיפול טרמיטים במשקוף ואם מדובר בקידוחים ברצפה המחיר יהיה 600 ₪ ומעלה.
ברחשים בחצר בית בגבעת שמואלהדברת ברחשים בגינה בגבעת שמואל תעשה באמצעות ריסוס בגינה ובעיקר בענפי העצים שם הברחשים רובצים.ריסוס נגד ברחשים בגינה יעלה בין 350-500 ₪ עבור כל הגינה.
זבובונים במטבח של דירהבשביל להיפטר מבעיית זבובונים בגבעת שמואל יש לרסס את המטבח (שם הם נמצאים בדרך כלל) בצורה יסודית ביותר ולמנוע מהזבובונים להתרבות ולהתפתח.טיפול בזבובונים במטבח על ידי שימוש בריסוס יסודי יעלה כ-400 ₪
עשים במטבח של בית בעירכאשר מבצעים טיפול במטבח נגד עש המזון יש להניח מלכודות פורומון בכל אזור המטבח, העשים ימשכו לפורומון ויחוסלו על ידו.המחיר עבור הדברת עשים במטבח הינו מחיר קבוע של 350-450 ₪ ולא יותר מזה.
טיפול להרחקת יוניםהרחקת יונים בגבעת שמואל תתבצע על ידי שימוש בדוקרנים ורשתות במסתורי הכביסה ובספי החלונות, האמצעים הללו ימנעו מהיונים להתקרב.המחיר עבור ביצוע הרחקת יונים משתנה ותלוי באופי הטיפול, המחיר יכול להתחיל ב300 ₪ עבור התקנת כמה דוקרנים ויכול להגיע גם ל1,500 ₪ במידה ומדובר בהתקנת רשתות עם סנפלינג.
טיפול נגד פסוקאיםכאשר מדובר בהדברת פסוקאים בקירות יש לרסס היטב את כל קירות הבית, הפסוקאים אוהבים מקומות בהם יש אבק והם מתהלכים בקלות על קירות הבית.המחיר עבור ריסוס נגד פסוקאים בכל קירות הבית תלוי בגודלו של הבית וינוע בין 400-1200 ₪

פעולות ההדברה שהעירייה מבצעת ברחבי העיר

הגיע הזמן שנעשה סדר כדי שתוכלו לראות מה העירייה עושה עבורכם התושבים בכל הקשור להדברת מזיקים. אז הנה זה פה, בדקנו גם את תקציב ההדברה בעיר גבעת שמואל, והתוצאות? לפניכם:

כשהולכים לאורך רחוב הזיתים בגבעת שמואל אפשר לראות כמה העיר מטופחת, החל מהצמחייה היפה, המדרכות הנקיות והפאר המרהיב, כשרואים את כל אלו אפשר להבין שהאגף לשיפור פני העיר גבעת שמואל עושה עבודתו נאמנה, וכן זה בא לידי ביטוי גם בתחום החרקים והמזיקים בגבעת שמואל.

אומנם עיריית גבעת שמואל לא מפרסמת דו"ח מפורט כמו עיריות אחרות אך בדו"ח השנתי אפשר לראות כי בשנים האחרונות העירייה מתקצבת מדי שנה בממוצע כ-500,000 שקלים עבור הדברת המזיקים בעיר, יחסית לגודלה של העיר ביחס לערים אחרות זהו סכום מכובד מאוד, עושה רושם שבעירייה מנצלים נכון תקציב זה ומשתמשים בו בתבונה, מבדיקה שערכנו גילינו כי אחוז תלונות הציבור בנושא הדברה בגבעת שמואל הינו נמוך ביחס לערים אחרות.

לסיכום מאמר זה בנושא פעולות לצמצום מזיקים בעיר:

לסיום חשוב לנו להדגיש, זה שהעירייה עושה עבודה נהדרת מצידה זה טוב ונחמד אך גם עלינו לעשות פעולות מצידנו, אנו ממליצים על הדברה פעם בשנה בכל דירה ודירה בישראל, כמו כן חשובה גם ההדברה בביובים שם מקור התיקנים, גם עסקים של מזון צריכים תחזוקה קבועה והדברה של פעם בחודש.
*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2016-2018 בסעיף 715-713.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה