הדברה בגדרה

מדביר בגדרה מומלץ ומקצועי מזמינים רק דרך מדבירייטינג

רוצים להזמין הדברה בגדרה? הגעתם בהחלט למקום המתאים ביותר! המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר כבר מספר גדול מאוד של שנים, הם מעניקים לתושבים בעיר את השירות האיכותי והמקצועי ביותר, שירות שכולל אחריות בכתב בסיום כל עבודת הדברה, וכמובן מחירים הוגנים ביחס למחירים המוצעים כיום בשוק. תושבי גדרה כבר יודעים שכאשר אחד החברים מחפש חברת הדברה, יש רק מקום אחד שאפשר למצוא בו את המדבירים הטובים ביותר – באתר מדבירייטינג.

אני עושה עבודה יסודית, אני אדם אמין וישר ומתפרנס מבלי לקרוע את הכיס של הלקוחות, בנוסף אני עובד בצורה בטיחותית.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

למה כדאי להזמין מדביר מאתר מדבירייטינג?

המדבירים המפורסמים אצלנו עומדים בקריטריונים מאוד מחמירים, הם חייבים להיות עם רישיון, לספק מענה מהיר ואיכותי, לעמוד בזמנים, להשתמש בחומרים איכותיים ולעבוד עם חיוך וסובלנות. בסיום העבודה אנו גם בודקים זאת.

למתי ניתן יהיה לקבוע הגעה של מדביר?

נותני השירות שלנו זמינים ומחכים לשיחת טלפון מכם, להזמנת מדבירכנסו לאתר ובדקו ישירות עם נותני השירות.

תושבי גדרה נהנים מאוד לארח בבתים הפרטיים שלהם אורחים ובני משפחה. על מנת לשמור על הבית נקי מפני מזיקים שונים חשוב ביותר לבצע הדברה בגדרה על ידי צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. חברת הדברה מקצועית תשמח לבצע הדברה באמצעות חומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

פעולות הדברה בעיר גדרה שביצענו לאחרונה

המדבירים שלנו במדבירייטינג נקראים לבצע פעולות הדברה בגדרה פעמים רבות, לכן החלטנו להכין עבורכם טבלה, בה ניתן לראות חלק קטן מפעולות ההדברה שהם ביצעו בעיר גדרה בתקופה האחרונה, כמו גם אפשר לראות את פירוט העבודה המלא, כולל המחיר שגבו מהלקוח לאחר ההדברה:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול במפגע יונים בדירה בגדרהבוצעה הרחקת יונים מהבית ע"י שימוש בדוקרנים במקומות אסטרטגיים בהם היונים היו נמצאות.650 ₪
טיפול במעופפים בעסק בגדרההעסק רוסס ע"י שימוש בחומר למניעת מעופפים.500 ₪
טיפול בחדקונית בגדרהבוצע טיפול נגד חדקונית הדקל שפגעה בעץ, הוזרק חומר הדברה אל תוך העץ על מנת לחסל אותה.450 ₪
טיפול בחפרפרת בגדרהבוצעה הדברת חפרפרות ע"י החדרת רעל וחומרי הדברה אל תוך מחילות החפרפרות.500 ₪
טיפול ברימות במטבחהטיפול ברימות בוצע ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל נגד רימות, החומר רוסס בכל אזור המטבח.350 ₪
טיפול בברחשים בדירהבוצע טיפול בברחשים בדירה ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל נגד סוג הברחשים שזוהה.400 ₪
הדברה בגדרה לפני אכלוסבוצעה הדברת מזיקים כללית בדירה לפני אכלוס ע"י שימוש בחומר הדברה שמסוגל לחסל מספר גדול של מזיקים.300 ₪

הדברת צרעות בגדרה

אף אחד לא רוצה לראות נוכחות של צרעות בבית, אבל כאשר מבחינים בצרעות, הדבר החשוב ביותר הוא לא לנסות להתמודד איתן לבד אלא לקרוא לשירותי הדברה בגדרה. בכל הקשור להדברה של צרעות הזמן מהווה פקטור משמעותי למדי- צוות הדברה מקצועי יבחר לבצע את ההדברה דווקא בשעות הערב השעות בהן הפעילות בקן הצרעות אינה רבה וכן ניתן להפחית את הסיכוי לעקיצה. יתרה מזאת, מדביר מקצועי יקפיד ללבוש חליפת מיגון בעת ביצוע ההדברה ולרסס את החומר אל תוך הקן ולאחר מכן ידאג לבצע איטום של הקן על מנת למנוע מהצרעות לחזור שנית.

מדביר בעל ניסיון רב יבחר להשמיד את המלכה כי לאחר ההשמדה של המלכה הצרעות בוחרות לנטוש את הקן ולכן הוא יבחר במוקד המרכזי. עוד במסגרת עבודתו, המדביר יבחר להניח פיתיונות מורעלים בסביבה של הקן על מנת לגרום לפירוקו.

הדברה בגדרה באמצעות סנפלינג

במקרה בו אין גישה לקן של הצרעות, הדברה בגדרה תעשה באמצעות סנפלינג ולכן חשוב מאוד לבחור חברת הדברה אשר לה אישור לביצוע עבודות הדברה באמצעות סנפלינג. ביצוע עבודות הדברה באמצעות סנפלינג דורש מיומנות רבה ולא כל המדבירים בעלי יכולת ואישור לביצוע העבודה.

הדברת פשפש המיטה בגדרה

מבין המזיקים השונים, פשפש המיטה נחשב למזיק מטריד במיוחד ולכן חשוב מאד לקרוא לשירותי הדברה בגדרה על מנת לחסל את המזיק בצורה הטובה ביותר באמצעות שיטות הדברה שונות. ישנם מקרים בהם חברת הדברה תבחר לבצע הדברה משולבת הכוללת בתחילה ניטור של פשפש המיטה. המדביר יבדוק את הבית היטב על מנת לאתר את המקום של פשפש המיטה ויבחן היטב את המקומות השונים החל מהמזרן ועד לחריצים של קורות המיטה והמגירות- הוא יחפש את מקומות המסתור של פשפש המיטה על מנת לבצע הדברה.

אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה

מדביר בעל היתר הדברה יבצע הדברה באמצעות חומרים מאושרים מטעם המשרד להגנת הסביבה וכן מטעם משרד הבריאות , זאת במטרה לא לגרום נזקים במהלך ההדברה. בין חומרי ההדברה אשר המדביר יבחר לעשות בהם שימוש ניתן למצוא חומרים כגון  פירתרואידים עם סינרגיסט. מדובר בחומרי הדברה המיועדים לצורך ריסוס ישיר על מנת להבריח את הפשפשים ולא לגרום להם להסתובב שעות בחדר.

טרם הזמנת החברה, חשוב מאוד לוודא בשיחה המקדימה כי יש לחברה את האישורים הדרושים לביצוע ההדברה. בשנים האחרונות קרו לא מעט מקרים בהם מדבירים ביצעו הדברה באמצעות חומרים שאינם מותרים לשימוש ונגרם נזק משמעותי.

קבלת אחריות על העבודה

בסיום הדברה בגדרה המדבירים ימסרו תעודת אחריות וכך יהיה ניתן ליצור עימם קשר במקרה הצורך. לעיתים אין זה מספיק רק לבצע ריסוס פעם אחת אלא במקרה של מתקפת פשפש המיטה יש צורך לחזור על הפעולה פעם נוספת ולכן חשוב ביותר לוודא כי יש לצידכם חברת הדברה מקצועית.

במסגרת ההדברה הצוות ימסור לכם פתק הכולל את שמות החומרים בהם נעשה שימוש על מנת שתדעו בדיוק באילו חומרים נעשה שימוש ומהם המרכיבים של החומרים השונים. חשוב מאוד להקפיד ולדרוש את הפתק לצורך שקט נפשי שלכם- כך תדעו מהם החומרים ויהיה לכם אישור.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה