הדברה באבן יהודה

המדבירים באתר מספקים שירותי הדברה באבן יהודה

מחפשים חברה שתתן לכם שירותי הדברה באבן יהודה? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון! אנחנו בחברת מדבירייטינג מספקים שירות למציאת מדבירים מורשים בין היתר גם לתושבי העיר אבן יהודה, אנו עושים זאת תוך מתן שירות אדיב ומקצועי ששם דגש על פתרון מלא לבעיית הלקוח, לכן אנו דואגים כי המדבירים יספקו לכל לקוח אחריות בכתב בסיום כל הדברה, כל זאת במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק ההדברה.

שלומי לוי שלומי לוי
ספק מאומת

מכפר סבא, אב לחמישה ילדים, מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתי. אוהב לעזור ללקוחות שלי ולהעניק להם פתרון לבעיה, 99% מהלקוחות שלי גם חוזרים אלי בגלל השירות הטוב והאכפתי שאני דואג להעניק ללקוחותיי. הנחות מיוחדות למשפחות חד הוריות, לאנשים מבוגרים ולנכי צה"ל.

חוות דעת
30
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

כבר כמה זמן אתם מספקים שירותי הדברה באבן יהודה?

באמצעות מנוע החיפוש שבאתר שלנו ניתן למצוא את המדבירים המובילים ביותר באבן יהודה, אנו עוזרים לתושבי העיר במציאת מדבירים כבר למעלה מ-10 שנים!

תוך כבר זמן ניתן לתאם הדברה באבן יהודה?

ניתן לחייג אל המדבירים באתר ולקבוע איתם לעתים אפילו מהיום-להיום.

אבן יהודה נחשב למקום מבוקש ביותר למגורים בשל רמת איכות החיים. בשל כך בעירייה דואגים לביצוע הדברה באבן יהודה על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.

פעולות הדברה בעיר אבן יהודה שבוצעו דרכנו

לאחרונה אנו במדבירייטינג מקבלים קריאות שירות רבות מצד תושבי אבן יהודה, בין אם זה מהמגזר הפרטי או בין אם זה מהמגזר העסקי והמוסדי, המדבירים שלנו מבצעים את השירות ומעניקים פתרון מלא ללקוחותינו, הם עושים זאת ברמה מקצועית והגבוהה ביותר, הנה חלק מפעולות ההדברה שהם סיפקו לאחרונה עבור תושבים באבן יהודה:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול נגד נמלים באבן יהודהבוצעה הדברה נגד נמלים ע"י שימוש בחומר ריסוס נגד נמלים ושימוש בג'לים נגד נמלים.350 ₪
טיפול נגד מכרסמים באבן יהודהבוצע טיפול נגד מכרסמים בעסק באבן יהודה על ידי הצבת תיבות האכלה עם רעלים מסביב לעסק.450 ₪
טיפול ברימות במטבח באבן יהודהבוצע ריסוס בכל אזור המטבח עם חומר הדברה יעיל נגד הרימות.230 ₪
טיפול נגד תיקנים באבן יהודהבוצעה הדברה נגד תיקנים ע"י שימוש בחומר הדברה יעיל נגד תיקנים אותו ריססנו בכל פינות הבית.320 ₪
טיפול נגד ברחשים בעסק באבן יהודהבוצע טיפול נגד ברחשים בכל חלקי העסק על ידי שימוש בחומר הדברה יעיל נגד הברחשים.450 ₪
טיפול בחרקי עץ ברהיטבוצע ריסוס רהיט שהיה נגוע נגד מזיקי עץ.350 ₪
טיפול נגד טרמיטים באבן יהודהבוצעה הדברה נגד טרמיטים על ידי ביצוע קידוחים זעירים במקומות אסטרטגיים בדירה והחדרת חומר הדברה נגד טרמיטים אליהם.750 ₪

הדברת חולדות על ידי העירייה באבן יהודה

אף אחד מאיתנו לא ממש רוצה להתמודד עם חולדות בעיר ולראות את החולדה מסתובבת בבית שלכם או בגינות. החולדות נחשבות למזיקים אשר גורמים פחד ורתיעה בשל העובדה כי הן נושאות מחלות המפוזרות באמצעות הצואה שלהן וגורמות נזק לחוטי חשמל רהיטים ועוד. העירייה באבן יהודה נערכת לטיפול בחולדות על מנת למגר את התופעה ובוחנת מספר פעולות הדברה באבן יהודה.

חולדות ומכרסמים שונים נמצאים בשטחי אבן יהודה בשל התפתחות הבנייה ולכן קיימת חשיבות רבה לדאוג לריסוס באמצעות פיתיונות רעל בבורות הביוב. בין אם מדובר בחולדת החוף או בחולדה מצויה, הטיפול נעשה באמצעות פיתיונות רעל כאשר את התוצאה ניתן לראות רק לאחר כמה שבועות. הדברה של חולדות על ידי העירייה כוללת מספר שלבים:

סריקה של השטח: סריקת השטח על מנת לוודא היכן נמצאות החולדות ולטפל בהן בצורה הטובה ביותר.

לכידת החולדה: לכידת החולדה באמצעות פיתיונות רעל ותיבות האכלה. המדביר משאיר את תיבת האכלה במקום ומגיע לאחר כמה ימים לאסוף את הציוד.

איתור נקודות הסתננות החולדה בתוך הבית: צוות מדבירים מטעם העירייה יבצע איתור של נקודות הסתננות של החולדה בבתים.

הערכת מצב במרחב: הערכת מצב במרחב על ידי צוות ההדברה ובחינת נקיטת שיטות פעולה בהמשך במידה והתגלה כי יש חולדות נוספות באזור.

מה עושים במקרה של נשיכת חולדה

אף אחד מאיתנו לא ממש רוצה להיות במצב הזה אבל במקרה בו ננשכתם על ידי חולדה, הרי קיימת חשיבות רבה לקרוא לשירותי הדברה באבן יהודה על מנת ללכוד את החולדה וכמובן להמשיך לקבלת טיפול רפואי במקום. החולדה עשויה להיות מסוכנת הן לילדים והן למבוגרים בשל היותה נושאת מחלות שונות. עם זאת, החולדות אינן מתקרבות לבני האדם ולא אמורות לתקוף את בני האדם, אלא אם כן הן מבחינות בסימני חולשה ואז מחליטות לתקוף.

במקרה בו ננשכתם על ידי חולדה חשוב מאוד לקבל סיוע מטעם צוות רפואי ולא לנסות להניח כל מיני חומרי הרגעה שיש לכם בבית על מנת לא לגרום נזק. טיפול רפואי על ידי צוות מקצועי  יוביל לאבחון נכון וקבלת טיפול מקיף.

בחירת חברת הדברה באבן יהודה

על מנת לבצע הדברת חולדות באבן יהודה חשוב ביותר לפנות אל חברת ההדברה המקצועית ביותר בתחום. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט חברות הדברה ולכן חשוב ביותר לבחור את החברה המקצועית בהתאם למספר פרמטרים:

ניסיון: חברה בעלת ניסיון רב תכיר את השיטות השונות ללכידת חולדות באבן יהודה ותדע כיצד לבצע את הלכידה בצורה הטובה ביותר.

מקצועיות: חברה מקצועית תדע לבחור את אמצעי הלכידה המתאים ביותר בין אם מדובר על תיבת האכלה או בין אם מדובר על אמצעי אחר החברה תסרוק את השטח , תאתר את מקום הימצאות החולדה ורק לאחר מכן תבחן את השיטה המתאימה ביותר.

הערכת מצב: חברה מקצועית לא תזניח אתכם לאחר סיום ההדברה אלא תגיע כמה שבועות לאחר ההדברה על מנת לבחון את המצב ולראות כי אין חולדות.

פירוט חומרים: יתרה מזאת, חברת הדברה מקצועית תדאג לחלק לכם מסמך ובו כתובים החומרים בהם נעשה שימוש במסגרת ההדברה על מנת שתהיו בטוחים ותוכלו לדעת מהם החומרים השונים ובאיזה כמות המדבירים בחרו לעשות שימוש.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה