הדברה באלעד

הדברה באלעד ע"י מקצוענים רק דרך מדבירייטינג

צריכים שירותי הדברה באלעד? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנחנו במדבירייטינג עוזרים במציאת שירותי הדברה עבור תושבי העיר אלעד כבר מספר רב של שנים, אנו עושים זאת תוך מתן דגש על כמה דברים שחשובים לנו וללקוחות שלנו תושבי העיר, בין הדברים – מחירים הוגנים למזמינים דרך האתר (ביחס למחירים בשוק), מתן אחריות בכתב ללקוח בסיום כל הדברה וכמובן לספק ללקוחות שלנו שירות אדיב , מקצועי ועם חיוך.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
75
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
42
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.81
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם ניתן להזמין מדביר באלעד כבר להיום?

לרוב חלק מהמדבירים שלנו יהיו זמינים אפילו מהיום להיום, ניתן להיכנס לאתר ולנסות לתאם איתם את מועד ההדברה.

יש הנחות מיוחדות לתושבי אלעד?

המדבירים שנמצאים באתר בקטגוריה זו נמצאים ברדיוס מאוד קרוב לאלעד ואולי אפילו מתגוררים בעיר, כך שהמחירים שהם יוכלו להציע לכם יהיו מאוד אטרקטיבים מהסיבה הזאת. כך שהמחירים עבור תושבי אלעד הם גם ככה מחירי הנחה.

החשיבות מאחורי הדברה מקצועית הוא צעד אפקטיבי לאורך זמן ארוך. הדברה באלעד על ידי חברת הדברה מקצועית תסייע לתושבים ליהנות מאיכות חיים ללא מזיקים. חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תציע את שיטת ההדברה האפקטיבית ביותר תוך זיהוי הבעיה.

חלק מפעולות ההדברה שבוצעו בעיר אלעד דרך אתר מדבירייטינג

אנו מקבלים קריאות שירות רבות מדי יום, בהן תושבי אלעד מבקשים מאיתנו לעזור להם להיפטר מהמזיקים, לפניכם טבלה בה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שבוצעו דרך מדבירייטינג לאחרונה עבור תושבים בעיר אלעד, ניתן לראות בטבלה את השירותים גם למגזר הפרטי, גם למגזר העסקי וגם למגזר המוסדי:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח באלעד
הדברה נגד מכרסמים באלעדבוצעה הדברה נגד מכרסמים בדירה באלעד, כל זאת נעשה על ידי שימוש בתיבות האכלה עם רעלים אשר הוצבו מסביב למבנה.450 ₪
טיפול נגד מזיקים בעסק באלעדבוצע טיפול מונע נגד מזיקים בעסק על ידי שימוש בפיתיונות ג'ל נגד נמלים ונגד תיקנים.400 ₪
ריסוס מונע נגד תיקנים בדירה באלעדבוצע ריסוס לדירה על מנת למנוע נגיעות של תיקנים לקראת הקיץ, הריסוס התבצע בכל פינות הבית, בניקוזים ובביובים.320 ₪
ריסוס בדירה באלעדבוצע ריסוס ירוק לפני אכלוס בדירה בעיר אלעד, חומר ההדברה רוסס בכל פינות הבית ובמקומות החשובים.280 ₪
ריסוס נגד מעופפים באלעדבוצע ריסוס נגד מעופפים בדירה בעיר אלעד, בוצע שימוש בחומר הדברה יעיל נגד מעופפים.400 ₪
טיפול ברימות בדירהבוצע טיפול ברימות בדירה על ידי ריסוס חומר הדברה נגד רימות בכל אזור המטבח ובכל המקומות אליהם הרימות הגיעו.300 ₪
טיפול נגד דגי כסף בדירה באלעדבוצע ריסוס נגד דגי כסף, חומר ההדברה רוסס בכל פינות הבית.350 ₪

הדברת מזיקים לעסקים באלעד

בעיר אלעד ניתן לראות לא מעט בתי עסק רבים בהם מועסקים עובדים אשר הבעלים שלהם דואגים לביצוע הדברה באלעד. ההדברה מטרתה להימנע ממזיקים שונים בין אם מדובר על הדברת עכברים או בין אם מדובר על הדברת תיקנים.

הדברה בעסק כוללת מספר שלבים:

ניטור: חברת ההדברה מגיעה אל המקום במטרה לבחון היכן נמצאים המזיקים השונים- האם מדובר בחלל המטבח או שמא מדובר במשרדים עצמם.

שיטת הדברה: בשלב הבא חברת ההדברה בוחרת את שיטת ההדברה המתאימה ביותר בהתאם למזיקים השונים. לכל מזיק יש תנאי התפתחות שונים ולכן לא כל שיטה מתאימה. כך לדוגמה, לצורך הדברת עכברים חברת הדברה תעשה שימוש במלכודות שונות ואילו לצורך הדברת תיקנים ייתכן ויהיה צורך לעשות שימוש בהדברה כימית הכוללת שימוש בחומרים כימיים אשר גורמים למותם של התיקנים.

הדברה במקום ריק: חברת ההדברה תבצע את ההדברה בסיום יום העבודה לאחר שכל העובדים לא נמצאים במקום, זאת במידה ויש צורך לעשות שימוש בחומרים כימיים.  חברת ההדברה תגיע מצוידת בחומרים המתאימים כולל בגדי עבודה מתאימים לביצוע ההדברה בצורה הטובה ביותר.

הדברת מכרסמים באלעד

הדברה באלעד תכלול בין היתר גם הדברת עכברים וחולדות. בעיר ניתן לראות את תנופת הבנייה, הדבר בא לידי ביטוי בריבוי מזיקים כדוגמת עכברים וחולדות. המכרסמים מגיעים מהארון מתחת לכיור שאינו אטום ויש להם גישה לצינורות. נוסף על כך, ייתכן ויש מחילות בתחתית של הבניין.

החולדות מעבירות מחלות שונות כאשר המחלה הידועה ביותר היא מחלת העכברת. החולדה מעבירה את המחלה לאדם לאחר מגע של האדם עם מי השתייה של החולדה. ישנם סימפטומים למחלה הכוללים בין היתר חולשה, כאבי ראש, דלקת עיניים והקאות רבות. עכברים מעבירים לא מעט וירוסים הגורמים לכשל נשימתי ובעיות בריאות. המחלות מגיעות כתוצאה מנשיכה של עכבר.

אילו שיטות הדברה קיימות

בשנים האחרונות ניתן למצוא מספר שיטות הדברה באלעד כגון הנחת מלכודות- מדובר בשיטה הומנית במסגרתה מניחים את הפיתיונות ולאחר הסגירה של המלכודת המכרסמים נשארים בחיים ומשחררים אותם בטבע. השיטה הנוספת היא באמצעות שימוש ברעלים- חברת הדברה עושה שימוש ברעל הגורם למותם של המכרסמים רק לאחר כמה ימים ולא באופן מיידי באמצעות חומר הכולל ויטמין k אשר גורם להם מוות איטי. את הרעל בוחרים למקם בחצר כך שאינו יכול לפגוע במבוגרים או בילדים.

מחיר הדברה באלעד

מחיר עבור הדברה באלעד נקבע בהתאם לסוג המזיק ושיטת ההדברה. יש לציין כי בבתים משותפים יש רשויות אשר מטפלות בבעיית המזיקים ללא תשלום מצד הדיירים. עם זאת, בבניין משותף, עלות הדברה עשויה להתחיל מ-400 ש"ח ומעלה כאשר ההדברה נעשית באזורים משותפים של הבניין ובין היתר בביובים.

הזמנת חברת הדברה ברישיון

בבואכם להזמין הדברה באלעד, חשוב מאוד להקפיד ולבחור חברת הדברה ברישיון הפועלת בהתאם לחוק ועושה שימוש בחומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. שימו לב, הזמנת חברה ללא רישיון עשויה לפגוע באיכות ההדברה והתוצאה עשויה להיות נזק רב. בשיחת טלפון מקדימה כדאי לברר אודות הרישיון וגם לא להסס לשאול את חברת ההדברה שאלות רבות לגבי ההליך על מנת להיות מוכנים ולדעת בדיוק מה עומד לקרות.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה