הדברה בכרמיאל

המדבירים שלנו באתר מספקים שירותי הדברה בכרמיאל

צריכים שירותי הדברה בכרמיאל? המדבירים שלנו במדבירייטינג עזרו כבר להרבה מאוד לקוחות בעיר כרמיאל להיפטר מהמזיקים. איך המדבירים שלנו עושים זאת פעם אחר פעם וגורמים ללקוחותינו להיות מרוצים? זה פשוט! הם מספקים ללקוחות את השירות הכי טוב שרק אפשר, הם עושים כל מה שצריך על מנת שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים, זה בא לידי ביטוי במחירים הנוחים שהם גובים ובאחריות בכתב שהם מעניקים ללקוחות בסיום פעולת ההדברה.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
58
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

אני מאוד מכבד את המקצוע ואוהב אותו, אני עושה את הכל ברמה גבוה ומדייק בזמנים, אני גובה מחיר הוגן ונוח.

חוות דעת
6
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.83
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.5
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
מאיר גרינלנד
ספק מאומת

חשוב לי לתת שירות בזמן ולא לאחר ללקוחות, אני תמיד משדר אמינות ושקיפות ללקוח כדי שידעו בדיוק מה אני מתכוון לבצע. אני מתחייב לגבות מחירים הוגנים.

חוות דעת
18
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.67
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.6
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

למה לתושבים בכרמיאל והסביבה כדאי להזמין מדביר רק דרך מדבירייטינג?

המדבירים באתר שלנו נמצאים בפיקוח שלנו, אנו בודקים אותם בסיום כל עבודה ומוודאים שרק מדבירים מומלצים זוכים להיות מפורסמים באתר ולקבל מאיתנו עבודות.

האם אתם מספקים שירות מהיר גם באזור זה?

כן! המדבירים באתר עובדים בזמינות מלאה באזור כרמיאל והסביבה, ניתן יהיה אפילו להזמין הדברה מהיום-להיום בחלק מהמקרים.

בעיר כרמיאל ניתן למצוא חברות הדברה המעניקות שירותי הדברה בכרמיאל לטובת מיגור מזיקים שונים על מנת להבטיח אורח חיים תקין ללא מזיקים. חשוב ביותר לפנות אל חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.

חברה בעלת ניסיון רב בתחום תסייע לתושבים לחיות חיים ללא מזיקים ותעשה שימוש בחומרי הדברה איכותיים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

פעולות הדברה בעיר כרמיאל שהמדבירים שלנו ביצעו לאחרונה

המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג מבצעים עבודות הדברה רבות עבור תושבים בעיר כרמיאל, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה עבור תושבים בעיר, כולל פירוט אודות המחירים שגבינו מלקוחותינו:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול נגד מזיקים בדירה בכרמיאלבוצעה הדברת מזיקים לדירה בכרמיאל ע"י שימוש בחומרי הדברה המיועדים לחיסול מגוון רחב של מזיקים.300 ₪
טיפול נגד נמלים בבית בכרמיאלטיפול בנמלים בדירת קרקע על ידי ביצוע ריסוס נגד הנמלים בכל הגינה.450 ₪
טיפול נגד תיקנים במקלט בכרמיאלטיפול בתיקנים בתוך מקלט בעיר, ביצוע ריסוס בכל המקלט ובכך חיסלנו את התיקנים.350 ₪
טיפול נגד מכרסמים בבית ספר יסודיהמדביר ביצע הדברה נגד מכרסמים בבית ספר יסודי בעיר כרמיאל, הטיפול התבצע ע"י שימוש במלכודות וברעלים בצורה מבוקרת מסביב לשטח בית הספר.1,550 ₪
טיפול נגד פסוקאים בשטח מגוריםטיפול בפסוקאים ע"י ביצוע ריסוס יעיל כנגד הפסוקאים בכל שטח המגורים.750 ₪
טיפול בפגר של חתול בחצר דירה בכרמיאלהמדביר פינה את החתול במהירות מהדירה וחיטא את המקום נגד מזיקים.550 ₪
טיפול נגד קורונה בדירהביצוע חיטוי נגד נגיף הקורונה בדירה בכרמיאל בה היה אדם נגוע, נעשה שימוש בחומר סימקסין בשיטת ערפול קר על מנת לחטא את הדירה.800 ₪

הדברת יתושים בכרמיאל על ידי הרשויות

בארץ ניתן למצוא מספר סוגים יתושים:

יתוש הבית המצוי: מדובר במין נפוץ במיוחד השייך לסוג קולקס וגורם מטרד רב ועקיצות. האוכלוסיות של היתוש מתפתחות בעיקר במים עשירים בחומר אורגני כמו למשל מים מזוהמים ובביוב הכולל לכלוך רב.

יתושי אנופלס – (Anopheles): מדובר ביתוש המעביר את מחלת המלריה. הזחלים של היתוש מתפתחים במים טבעיים אשר עומדים או זורמים לאט.

יתוש הטיגריס האסייני – (Aedes albopictus): מדובר ביתוש נפוץ הפעיל בשעות היום ובשעות הלילה ומהווה גורם מטרד הכולל עקיצות. ההתפשטות של היתוש נעשית באמצעות העברת ביצים או זחלים במים.

היתושים נחשבים למזיקים טורדניים במיוחד וניתן להבחין בהם בגינה ובבתים פרטיים. הרשות המקומות בכרמיאל מבצעת פעולת הדברה בכרמיאל הכוללת בין היתר מספר פעולות: איתור, מיפוי, מניעה, ייבוש מקורות דגירה.

יתרה מזאת הרשות המקומית עוסקת בפעולת הסברה הכוללות בין היתר הנחיות לייבוש מים עומדים וכן אפשרות דיווח על מקורות דגירה והופעה של יתושים. שימו לב, כאשר מקור הדגירה מצוי בבניין משותף, על הדיירים חלה החובה להודיע לרשות המקומית על מנת להיערך לפעולת הדברה מקיפה. במקרה בו מקור הדגירה נמצא בבניין משותף, הרי מדובר באחריות של הדיירים לטפל בבעיה.

הרשות המקומית תתמקד בפעולה של מניעת התפתחות יתושים בסביבה הביתית במטרה למנוע את הופעת היתושים אשר גורמים לעקיצות. התנהלות נכונה וחכמה מצד הדיירים תוביל למצב בו אין צורך בביצוע הדברה של יתושים בוגרים בשל טיפול נכון. במקרה של הופעת יתושים בוגרים סמוך למקורות צמחייה יש לדאוג ולבצע את פעולת ההדברה בשעות הבוקר תוך שימוש בחומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

איך ניתן לנסות להדביר את היתושים בעצמכם

במקרה בו אתם מעוניינים לבצע הדברה בכרמיאל בכוחות עצמכם, הרי תוכלו למצוא מספר תכשירים שונים ובין היתר קוטל יתושים לגינה על מנת למגר את ההופעה של היתושים. קוטל יתושים זהו מכשיר חשמלי אשר מושך את היתושים והורג אותם בעת המשיכה לחשמל. במקרים בהם אתם מתגוררים ליד מקור מים, הרי השימוש בקוטל יתושים עשוי לסייע לכם.

במידה ואתם גרים באזור שקרוב לברכה, נחל או נהר, וכל מקור אחר של מים עומדים, השימוש בקוטל יתושים לגינה יכול בהחלט לעזור לכם להתמודד עם היתושים ולספק לכם נוחות מסוימת. במקרים רבים הופעת מכת יתושים בבית או בגינה לא נובעת ממקור מים עומדים שאין באפשרותנו לטפל בו, אלא מעודפי מים של השקיית הגינה או בחפצים שנאגרו בהם מים והם מהווים מוקד קינון ליתושים בקרבת הבית. מקרים כאלו ניתנים לטיפול באופן יעיל, כזה שיביא להרחקת יתושים באופן מלא.

הדברת יתושים מקצועית לגינה בבית בכרמיאל

הדברת יתושים מקצועית תכלול עבודה של חברת הדברה בכרמיאל אשר לה ניסיון רב בתחום ויש ביכולתם של המדבירים לזהת את הבעיה לצורך הדבר.  כאשר מדובר על הדברה של יתושים בגינה, הרי חברת הדברה יכולה לבצע ריסוס אשר יגרום למיגור היתושים. נדגיש כי הטיפול אפקטיבי בגינה ובשטח פתוח ולא בבתים פרטיים. חברת הדברה מקצועית תדאג לביצוע הדברה בצורה מקצועית תוך נייר מפורט הכולל פירוט של החומרים השונים באמצעותם בוצעה ההדברה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה