הדברה בקיסריה

כאן תוכלו להזמין הדברה בקיסריה על ידי מדבירים מומלצים בלבד

נמאס לכם מהמזיקים? אתם לא היחידים! המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג עזרו כבר למאות לקוחות תושבי קיסריה להיפטר מהם. המדבירים שלנו מספקים שירותי הדברה בקיסריה למגזר הפרטי והעסקי, הם מסוגלים לטפל בכל סוגי המזיקים – תיקנים, נמלי אש, מעופפים ועוד. בסיום כל פעולת הדברה הם נותנים ללקוח תעודת אחריות בכתב שמבטיחה כי המזיקים לא יחזרו, כל זאת במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים.

דודי אלישע
ספק מאומת

חשוב לי להיות שקוף מול הלקוח, לתת לו להבין בדיוק מה אני מתכוון לעשות. אני גובה מחיר הוגן בהחלט ודואג שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בסיום העבודה.

חוות דעת
59
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
שלומי לוי שלומי לוי
ספק מאומת

מכפר סבא, אב לחמישה ילדים, מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתי. אוהב לעזור ללקוחות שלי ולהעניק להם פתרון לבעיה, 99% מהלקוחות שלי גם חוזרים אלי בגלל השירות הטוב והאכפתי שאני דואג להעניק ללקוחותיי. הנחות מיוחדות למשפחות חד הוריות, לאנשים מבוגרים ולנכי צה"ל.

חוות דעת
30
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אורן לנצנר
ספק מאומת

אני אדם מקצועי, אומנם לא הכי זול שתמצאו אבל תמיד אתן לכם שירות מ-א' ועד ת'. האמינות והיושרה הם בראש סדר העדיפויות שלי.

חוות דעת
23
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.87
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
34
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.79
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

אילו שירותי הדברה ניתן להזמין דרך האתר?

האתר מציע מגוון של שירותי הדברה, החל מהשירותים הנפוצים של הדברת ג'וקים ונמלים ועד להדברה של צרעות ומכרסמים ואפילו הרחקה של יונים.

למה כדאי להזמין מדביר בקיסריה רק מאתר מדבירייטינג?

המדבירים שלנו נמצאים תחת פיקוח שלנו, אנו בודקים אותם בסיום כל עבודה ומודאים כי הם עשו את העבודה ברמה הגבוהה ביותר, כי הם עמדו בזמנים, גבו מחיר הוגן והיו אדיבים כלפי הלקוחות שלנו. באתר שלנו מפורסמים רק מדבירים מצטיינים.

קיסריה הוא יישוב קהילתי הנחשב לאחד היישובים היוקרתיים ביותר בארץ. הבנייה בקיסריה כוללת וילות וקוטג'ים. המגורים ביישוב מאפשרים לתושבים ליהנות מרמת חיים גבוהה. במסגרת הבנייה באזור ניתן להבחין במזיקים שונים אשר יש לטפל בהם באמצעות הדברה בקיסריה. המטרה היא לשים סוף למזיקים השונים ביישוב.

פעולות הדברה בקיסריה שבוצעו על ידי המדבירים שלנו

כאמור תושבים רבים בקיסריה הזמינו את שירותי ההדברה דרך האתר שלנו, כמובן שבכולם המדבירים באתר עמדו בהצלחה, הנה לכם חלק מפעולות ההדברה שבוצעו לאחרונה ברחבי העיר, בנוסף ניתן לראות בטבלה גם את המחירים שנגבו מהלקוחות בסיום השירות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
לכידת נחש בקיסריהשלחנו לוכד נחשים בקיסריה שהגיע במהירות ותפס את הנחש שהסתתר בין האבנים בחצר של הבית.600 ₪
הדברה נגד נמלי אש בבית קיסריההמדביר פיזר פיתיונות גרגירים בכל שטח הגינה, הנמלים אכלו מהפיתיונות וחוסלו, בכך הנמלים נעלמו לחלוטין מהבית.650 ₪
הדברת תיקנים בבית 3 מפלסים בקיסריהבוצעה הדברה נגד תיקנים באמצעות ריסוס חומר הדברה המיועד לכך בכל פינות הבית.600 ₪
פינוי של פגרים מהביתפינוי פגרים של חולדות מתעלת המזגן של הבית, בסה"כ 4 פגרים.500 ₪
הדברה נגד מכרסמים בקיסריהבוצעה הדברה נגד המכרסמים ע"י הצבת רעלים מסביב לכל שטח הבית.550 ₪
לכידת עכבר בקיסריהשלחנו לוכד עכברים בקיסריה על מנת לתפוס את העכבר, הלוכד הצליח לתפוס אותו במהירות במטבח של הבית.450 ₪
הרחקת יונים בקיסריהבוצעה הרחקה של היונים באמצעות התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה, בכך היונים הורחקו לצמיתות.1,200 ₪

מחירון הדברה בקיסריה

הדברה בקיסריה אינה כוללת מחירון קבוע אלא מחירון הדברה אשר נקבע בהתאם לפרמטרים שונים אשר נביא אותם כעת:

אבחון המזיקים: מחירון ההדברה נקבע בהתאם לסוג המזיקים. כך לדוגמה הדברת תיקנים אינה דומה להדברת נמלים ולכן המחיר יהיה שונה.

אופן הדברה: אם נמשיך, הרי הדברת עכברים אינה דומה להדברת טרמיטים. כך לדוגמה עבור הדברת עכברים יהיה צורך לעשות שימוש בתיבות האכלה הכוללות מלכודות.

שטח ההדברה: יתרה מזאת, המחיר נקבע בהתאם לשטח בו מבוצעת ההדברה- האם מדובר בבית או בביוב. אם מדובר על מספר ביובים בחוץ, הרי ההדברה תעלה יותר, זאת בהשוואה להדברה בבית הכולל חדר אחד והמחיר יהיה בהתאם.

שיחה טלפונית עם חברת ההדברה: על מנת לוודא את המחיר, חשוב ביותר לפנות אל חברת ההדברה ולברר את המחיר.

בחירת חברת הדברה מקצועית בקיסריה

בחירת חברת הדברה בקיסריה אינה פשוטה ויש להביא בחשבון מספר פרמטרים במטרה לבחור את החברה המקצועית ביותר:

ניסיון: חשוב ביותר לבחור את החברה בעלת הניסיון הרב ביותר. חברה מנוסה תדע לעשות שימוש בחומרי ההדברה הטובים ביותר.

התאמת חומרי ההדברה: חברה מקצועית תדע להתאים את חומרי ההדברה בהתאם לסוג המזיק וכך לבצע את ההדברה בצורה האפקטיבית ביותר.

תודעת שירות: חשוב ביותר לבחור חברת הדברה אשר תהיה בעלת תודעת שירות גבוהה. חברה מקצועית תדע להקשיב במדויק ללקוחות ולבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

אחריות: ביצוע הדברה על ידי חברה מקצועית תאפשר לכם לקבל אחריות על ביצוע העבודה. לעתים בתקופת האביב יש צורך בביצוע הדברה נוספת בשל גשמים העשויים להשפיע על האפקטיביות של הריסוס ולכן יש לפנות אל חברת ההדברה לצורך ביצוע הדברה חוזרת. כאשר יש אחריות, הרי החברה תגיע ותבצע את ההדברה פעם נוספת.

המלצות: נוסף על זאת, חשוב ביותר לקבל המלצות על חברת ההדברה. קבלת המלצות על חברת הדברה יאפשרו לכם לדעת כי בחרתם את החברה הטובה ביותר. אל תהססו לשאול את הלקוחות הקודמים כמה שיותר שאלות במטרה לדעת את ההתנהלות של חברת ההדברה, האם חברת ההדברה מעניקה הסבר מפורט על החומרים השונים וההתנהלות לאחר ביצוע ההדברה.

ביצוע הדברה ידידותית לסביבה בקיסריה

בשנים האחרונות ניתן לראות לצד הדברה כימית הכוללת חומרים רעילים לסביבה ניתן לראות גם  הדברה ירוקה הכוללת שימוש בחומרי הדברה המופקים מצמחים שאינם כוללים חומרים רעילים הגורמים נזק לסביבה. ישנם יתרונות רבים לביצוע הדברה בקיסריה באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה וכעת נפרט את היתרונות השונים:

שמירה על בעלי החיים: אם בעבר היה צורך לחשוש מפני ביצוע הדברה בבית בו יש בעלי חיים בשל שימוש בחומרים כימיים, הרי אם יש לכם בעלי חיים בבית, הרי הדברה ירוקה אינה גורמת נזק לבעלי החיים ואין צורך לחשוש מפני ביצוע ההדברה בבית כאשר בעלי החיים נוכחים בבית.

הדברה לכלל המזיקים: הדברה ירוקה מאפשרת ביצוע הדברה לכלל המזיקים לרבות תיקנים או עכברים. ניתן לבצע הדברה הכוללת שימוש בתמציות של צמחים למרבית המזיקים וכך לשמור על הסביבה.

חזרה לבית בתום ההדברה: ביצוע הדברה מסוג זה מאפשר לכם לחזור אל הבית תוך זמן קצר, זאת בשל העובדה כי אין מדובר בחומרים רעילים. לפיכך, ניתן לחזור לבית תוך זמן קצר.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה