הדברה בבית שמש

לביצוע הדברה בבית שמש מזמינים רק את המדבירים של מדבירייטינג

מחפשים אחר חברת הדברה בבית שמש שתעזור לכם להיפטר מהמזיקים בדירה? הגעתם למקום הנכון! אנחנו באתר מדבירייטינג עוזרים במציאת מדבירים שמספקים את כל שירותי ההדברה בעיר מעכשיו-לעכשיו ותחת קורת גג אחת, החל בהדברה סטנדרטית נגד מזיקים כמו ג'וקים ונמלים ועד להדברת מכרסמים, הרחקת יונים ולכידת נחשים.
המדבירים שלנו נותנים ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר הכולל מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ואחריות לתקופה ממושכת עבור פעולות ההדברה.

אלירן זנגי אלירן זנגי
ספק מאומת

חשוב לי לתת ללקוחות שלי את השירות הטוב והמהיר ביותר, הקפדה על הזמנים זה בראש סדר העדיפויות שלי, בנוסף אני עושה הכל על מנת שלקוחותי יצאו שבעי רצון ועם חיוך בסיום השירות שלי, עם זאת אני משתמש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק.

חוות דעת
82
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
98%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.83
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
דודי אטיאס
ספק מאומת

אני נותן שירות אדיב, מקצועי, אני נותן ייעוץ חינם כל שעות היממה לכל אדם. חשוב לי לבצע את העבודה בצורה בטוחה, מקצועית ויעילה. אני אדם אמין שאפשר לבטוח בו.

חוות דעת
15
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
93%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.33
מחיר
9.1
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.3
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

תוך כמה זמן יהיה ניתן לתאם הגעה של מדביר באזור?

המדבירים שלנו עובדים בזמינות מלאה בסביבת העיר בית שמש, ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר לעתים אפילו מהיום להיום, כנסו לאתר וצרו קשר עם המדביר שעונה על הצרכים שלכם וקבעו איתו את המועד.

האם האתר מספק אחריות על ההדברה?

המדבירים באתר מספקים את האחריות על ההדברה, האחריות מוענקת ללקוח בכתב בסיום ההדברה. במידה והלקוח לא מרוצה מעבודתו של המדביר אנחנו דואגים לכך שהלקוח יהיה שבע רצון בכל זאת בסיום ההתקשרות מולנו.

העיר בית שמש נחשבת לעיר ובה ריכוז גבוה של אוכלוסייה חרדית הכוללת משפחות עם ילדים קטנים. בשנים האחרונות ניתן לראות את התרחבות העיר ואת תנופת הבנייה החדשה הכוללת בניינים רבים. הדברה בבית שמש תבוצע בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע בתחום  על מנת למזער את הופעת המזיקים השונים באמצעות חברת הדברה מקצועית ולאפשר לתושבים ליהנות מאורח חיים ללא מזיקים.

פעולות הדברה בבית שמש שביצענו לאחרונה

מדי שנה פונים אלינו מאות לקוחות בבקשה להזמין דרכינו מדבירים שיבצעו עבורם פעולות הדברה בבית שמש, לפניכם טבלה בה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שהמדבירים באתר ביצעו בתקופה האחרונה עבור תושבי בית שמש, כולל פירוט אודות פעולות ההדברה והמחיר שנגבה מהלקוחות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול במכרסמים
הדברה נגד מכרסמים בעסק
המדביר טיפל במכרסמים על ידי שימוש ברעלים נגד מכרסמים בעסק מזון.550 ₪
טיפול בחדקונית הדקל
טיפול נגד חדקונית דקל בעצים שברחוב
המדביר טיפל בעצי דקל באחד הרחובות באמצעות החדרת חומר לעצי הדקל.650 ₪
טיפול בנמלי אש
טיפול נגד נמלי אש בחצר בית פרטי
המדביר פיזר גרגירים מורעלים בכל חצר הבית נגד נמלי אש, הנמלים אכלו את הפיתיונות וחוסלו.450 ₪
טיפול בג'וקים
טיפל נגד גו'קים בבית ספר בבית שמש
בוצע ריסוס נגד ג'וקים בכל הכיתות ובכך הג'וקים חוסלו במהירות1,250 ₪
טיפול במטרד יונים בבית שמש
טיפול ביונים על קורה בבית פרטי
היונים התיישבו באופן קבוע על קורה בבית פרטי, הותקן פס דריכה נגד יונים ובכך הן הורחקו.550 ₪
בוצע טיפול בדג הכסף בבית שמש
הדברה של דגי כסף בדירה בבית שמש
בוצע שימוש בחומר מיוחד על מנת לבצע הדברה נגד דג הכסף, החומר רוסס בפינות הבית400 ₪

הדברת פשפש המיטה בבית שמש

אף אחד לא רוצה למצוא אורחים לא רצויים במיטה שלו- אם קרה מקרה ובו ישנתם שנת לילה טובה ולפתע גיליתם אורחים במיטה ,חשוב להסתייע בשירותי הדברה מקצועיים.

במקרה הזה, הרי אין מקום לטעויות אלא לקרוא לשירות של הדברה מקצועית. בניגוד להדברה של מזיקים אחרים, מדובר בהדברה המחייבת ניסיון רב בשל שיטת ההדברה הכוללת בין היתר שאיבת המזיקים  באמצעות שואב אבק  וכן  הדברה באמצעות קיטור במקומות המסתור של הפשפשים. לאחר ביצוע הפעולה, יש לדאוג לאוורור מתאים של החדר.

מה חשוב לעשות לפני הדברת פשפש המיטה

רגע לפני ביצוע הדברה עבור פשפש המיטה, ישנן פעולות שונות אשר יש לנקוט בהן. ההמלצה היא להוציא את כל הבגדים מהארונות ולהכניס את הבגדים  למכונת הכביסה ולכוון את הטמפרטורה ל-70 מעלות.

עוד דבר, לא מומלץ להוציא שום חפצים מהחדר בו התגלה פשפש המיטה אלא כמה שפחות לשהות בחדר.  חשוב ביותר לא לבצע ריסוס במקום בו התגלה פשפש המיטה- אין מדובר בפעולה אפקטיבית וריסוס עשוי  לגרום נזק.

הדברת מכרסמים בבית שמש

מכרסמים עשויים להופיע בבית או בחצר ולגרום לשיבוש של אורח החיים ולכן יש לנקוט בפעולת הדברה הכוללת שימוש בחומרים כימיים ממשפחת bromadiolon- חומרים אשר גורמים למותם של המכרסמים. הדברת עכברים אינה עניין של מה בכך ויש לבצעה באמצעות חברת הדברה מקצועית אשר תדאג לאתר את מקום המסתור של המכרסמים תוך הנחת מלכודות הכוללות את החומרים השונים על מנת לוודא כי פעולת ההדברה אכן אפקטיבית.

פיזור רעלים בתיבות האכלה מאפשר להיפטר מהמכרסמים השונים בקלות יתרה- המכרסמים אוכלים את הרעל המצוי בתיבות הכולל חומר נוגד קרישה ומוצאים את מותם כתוצאה מאובדן דם. שימו לב, בשל העובדה כי מדובר בחומר המזיק לבני אדם ההמלצה היא לא להימצא באזור בעת ביצוע הפעולה . זאת בניגוד לחברת הדברה אשר תגיע מצוידת עם בגדי עבודה מתאימים.

אילו פעולות תבצע חברת הדברה

בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי החל בתחום הדברה של מכרסמים. נוסף על שימוש בחומרים כימיים, ניתן לראות כיום ביצוע הדברה באמצעות אמצעים הומניים או הדברה אורגנית – יותר כמו למשל לכידת המכרסמים ושחרורם. לצורך ביצוע הלכידה, יש להסתייע בשירות של חברת הדברה מומחית בתחום. הדברה בבית שמש של מכרסמים יש לעשות אך ורק אצל חברת הדברה אשר צוות המדבירים בה מנוסה ומכיר את שיטות הלכידה השונות של המכרסמים.

חברת הדברה מקצועית תחזיק במלכודות אשר אושרו על ידי המשרד לאיכות הסביבה לביצוע הפעולה על הצד הטוב ביותר וכך תוכלו להיות בטוחים כי יש פתרון לבעיית המכרסמים. כך או אחרת, ההמלצה שלנו היא לא לנסות בשום פנים באופן לבצע את הלכידה בכוחות עצמם. זיהוי מקום המסתור של המכרסמים ולכידתם הינן פעולות של חברת הדברה.

אחריות לאחר הדברה בבית שמש

לאחר ביצוע הדברה בבית שמש, חשוב ביותר לוודא כי קיבלתם אחריות מטעם החברה, כך במקרה בו יהיה צורך לחזור על הפעולה פעם נוספת יהיה לכם אל מי לפנות.  קבלת אחריות נחשבת לפעולה חשובה ביותר ויש לוודא כי החברה מעניקה אחריות ולא משאירה אתכם ללא אחריות.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה