הדברה בבאר יעקב

צריכים הדברה בבאר יעקב? חייגו למדבירים של מדבירייטינג

צריכים להיעזר בחברת הדברה על מנת להיפטר מהמזיקים? סובלים ממזיקים שחודרים לבית, לעסק או למשרד? הגעתם בדיוק למקום הנכון! הדברה בבאר יעקב מזמינים דרך מדבירייטינג, אנו עוזרים במציאת מדבירים עבור תושבי העיר מזה שנים רבות, כאשר מדברים על הדברה התושבים כבר יודעים כי שמנו הולך לפנינו והם לא מוותרים על השירותים שלנו שנה אחר שנה, המדבירים שלנו יודעים להיפטר מכל סוגי המזיקים במחירים ההוגנים ביותר, במקצועיות רבה ועמידה בזמנים.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
78
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

בעל תודעת שירות גבוהה, אדיב וסובלני, רואה תמיד את העבודה אצל הלקוח כמשימה שחייב לבצע לשביעות רצונו.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים, אני אוהב לראות אותם מחייכים בסוף השירות, האמינות והשירות שלי הם בראש סדר העדיפויות, אני אוהב להעניק פתרון מלא לכל בעיה.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.56
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.7
יחס\שירות
10

אני מעל 5 שנים בתחום, מתמחה בכל סוגי ההדברה לבית, הלקוחות מאוד אוהבים אותי, אני גובה מחירים הוגנים ומגיע במהירות.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

ניתן להזמין דרככם הדברה לג'וקים ונמלים?

בוודאי, המדבירים באתר שלנו יודעים לבצע הדברה של ג'וקים ונמלים בצורה נהדרת והם גם מספקים אחריות על כך.

המדבירים שלכם עושים הדברה ירוקה?

המדבירים באתר שלנו מספקים שירותי הדברה ללא ריח שמאפשרים כניסה לבית לאחר שעה, הם משתמשים בחומרים הכי איכותיים שאינם מזיקים לאדם.

גילוי של מזיקים בסביבת הבית זה לא מחזה נעים במיוחד. מזיקים שונים מהווים מטרד וגם אחראים על העברת מחלות שונות. מכאן, חשוב ביותר לטפל בהם באמצעות הדברה מקצועית. הדברה בבאר יעקב אשר תעשה על ידי חברת הדברה מקצועית תאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי ההדברה אשר בוצעה הינה הדברה מקצועית.

פעולות הדברה בבאר יעקב שביצענו לאחרונה

תושבים רבים בבאר יעקב מזמינים את המדבירים שלנו שנה אחר שנה לספק להם שירותי הדברה, הם יודעים שכאשר המזיקים תוקפים את הבית רק המדבירים שלנו יוכלו לעזור להם להדביר אותם כמו שצריך. הכנו עבורכם הגולשים טבלה בה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שבוצעו עבור תושבים רבים בעיר באר יעקב, ניתן לראות בדיוק איך המדבירים שלנו הרחיקו את המזיקים וכמה זה עלה להם:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברה בבית בבאר יעקבהמדביר ביצע הדברה נגד מזיקים בבית בבאר יעקב לפני תקופת הקיץ, הוא ביצע ריסוס בכל הבית, מסביב לבית ובגינה.450 ₪
הדברה של נמלים בדירההמדביר ריסס בכל פינות הבית נגד הנמלים שהיו נמצאות במסדרונות הבית, הוא השתמש בחומר היעיל לחיסול הנמלים.280 ₪
הדברה של תיקנים בביוב של בית בבאר יעקבהמדביר ריסוס ב-3 ביובים של הבית, הוא השתמש בחומר היעיל להדברה בביוב של תיקנים.250 ₪
הדברה נגד צרעות בתריס של חלוןהמדביר ביצע הדברת צרעות בחלון של דירה שם הצרעות בנו את הקן, הוא חיסל את הצרעות ועקר את הקן.500 ₪
הדברה נגד חולדות בבית קרקע בבאר יעקבטיפול בחולדות על ידי הצבת תיבות האכלה הכוללות רעלים מסביב לכל שטח הבית, בכך החולדות חוסלו לאחר שהורעלו ומתו.600 ₪
טיפול בדג הכסף בדירה חדשה בבאר יעקבהמדביר ריסס בכל פינות הבית נגד דגי הכסף שנפוצים מאוד בדירות חדשות.350 ₪
טיפול ברימות במטבח של דירה בבאר יעקבהמדביר ריסס בכל המטבח נגד רימות הזבובים, ריססנו ביסודיות על מנת לחסל את כל הרימות ולמנוע התפתחות רימות וזבובים נוספים.300 ₪

הכנת הבית לקראת הדברה בבאר יעקב

כאשר הדברה בבאר יעקב מתרחשת בבית על מנת למגר את ההופעה של מזיקים שונים כמו תיקנים או עכברים, חשוב ביותר להקפיד על מספר דברים על מנת להפוך את ההדברה לאפקטיבית:

יציאה מהבית לכמה שעות: אם בעבר היה צריך לצאת מהבית ליום שלם לצורך ההדברה, הרי היום ניתן לצאת מהבית רק לכמה שעות ולחזור בתום ביצוע ההדברה.

אוורור של הבית: בתום ההדברה, חשוב ביותר לדאוג לאוורור של הבית ולפתוח חלונות.

שטיפה של הבית: בסיום ההדברה חשוב ביותר לא לבצע שטיפה של הבית במשך מספר ימים.

הזזה של רהיטים: עוד נציין כי חשוב ביותר לבצע הזזה של רהיטים וציוד במטרה לאפשר לחברת ההדברה לעבור בבית בצורה חופשית.

הדברה 24 שעות ביממה

בין אם מדובר בעסק או בבית פרטי, לפעמים יש צורך בביצוע הדברה בבאר יעקב 24 שעות ביממה. כאשר מדובר על הימצאות של עכברים  בבית, הרי אי אפשר לדחות את הגעתה של חברת הדברה ויש להזעיק מדבירים מקצועיים לצורך ביצוע ההדברה . כך גם כאשר מדובר על עסק ובו ישנם לקוחות המגיעים לעסק בתדירות גבוהה.

על מנת לאפשר לעסק להתקיים בצורה תקינה ללא נוכחות של מזיקים, יש לבצע הדברה בשעות בהן הלקוחות אינם בעסק, לרוב יהיו אלה שעות מאוחרות בלילה. חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תעמוד לשירותכם ותציע שירותי הדברה מסביב לשעון על מנת לאפשר לכם לחיות ללא מזיקים.

כאשר מדובר על הדברה מסביב לשעון חשוב ביותר לוודא כי מדובר בצוות מקצועי ולכן יש לבקש המלצות מטעם לקוחות קודמים. המלצות מטעם לקוחות קודמים יסייעו לכם להבין את איכותה של החברה ולדעת כי מדובר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.

שיחה עם הלקוחות הקודמים תעניק לכם את ההכוונה הדרושה בדבר בחירת חברת הדברה אשר תגיע אליכם בכל שעות היממה. לכן, אל תהססו לשאול את הלקוחות הקודמים כמה שיותר שאלות אודות החברה כמו ניסיון ומקצועיות במטרה לוודא כי בחרתם את החברה הטובה ביותר.

בחירת חברת הדברה

הדברה בבאר יעקב מחייבת בחירת חברת הדברה מקצועית ומומחית בתחום. בין אם מדובר בעסק או בבית פרטי, בחירת חברה מקצועית תבטיח לכם שקט נפשי וחיים ללא מזיקים. ישנם מספר פרמטרים בבחירת חברת הדברה:

זמינות: בחנו האם מדובר בחברה זמינה ויכולה להגיע אליכם בכל שעות היממה במקרה הצורך.

תודעת שירות: האם מדובר בחברה אשר לה תודעת שירות גבוה- האם הצוות נחמד ומסביר לכם בדיוק מה עומד להתבצע או שמא הוא מבצע את עבודתו והולך מהמקום.

מגוון שירותי הדברה: בשנים האחרונות ניתן לראות שלל סוגי הדברה כגון הדברה אלקטרונית או הדברה ירוקה. טרם הזמנת החברה, חשוב ביותר לוודא האם החברה מבצעת את סוגי ההדברות.

אישורים: עוד חשוב לבדוק האם החברה בעלת כל האישורים הדרושים לביצוע העבודה ויש לה אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה.

קבלת אחריות: נוסף על זאת, חשוב ביותר לוודא האם יש לכם אחריות על העבודה אשר בוצעה. קבלת אחריות משמעותה כי יש לכם כתובת אשר תוכלו לפנות אליה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה