הדברת פשפשים בבני ברק

בעלי המקצוע באתר מבצעים הדברת פשפשים בבני ברק

צריכים שירות של הדברת פשפשים בבני ברק? בעלי המקצוע שלנו יוכלו לעזור לכם על הצד הטוב ביותר. בעלי המקצוע שלנו נמדדים בסיום כל עבודה בפרמטרים של: מחיר, יחס ושירות, מקצועיות ועמידה בזמנים, כך אתם יכולים להיות בטוחים שבעלי המקצוע שלנו יעשו הכל כדי שתהיו מרוצים. בסיום העבודה אנו ניצור קשר גם איתכם כדי לקחת חוות דעת על השירות שקיבלתם.

אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
45
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
88
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
9.9
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

איך אדע אם יש לי פשפשים בבית?

לפשפשים מספר סימנים אופייניים: חפשו עקיצות טריות בבוקר שמופיעות באזורים שונים על הגוף ולעתים כמספר עקיצות באותה הנקודה, כתמים אדומים/ חומים על הסדין או בשולי המזרון ונקודות שחורות בכל אזורי המיטה והריפודים.

איך מדבירים פשפשים?

הדרך היחידה להיפטר מפשפשים היא להתחיל ב"מתקפה משולבת" שכוללת שאיבה מכל אזורי המסתור האפשריים, שימוש בקיטור וטיפול מיוחד בכל פריטי הטקסטיל בבית (בגדים, מצעים, מגבות), שתוכלו ליישם בעזרת המדריך הזה.

מתי צריך לקרוא למדביר מוסמך?

אם אתם סובלים ממופע חוזר של פשפשים או שלא יכולתם לטפל בהם בעצמכם לפי ההוראות המדויקות, תצטרכו להזמין הדברת פשפשים מקצועית בהקדם.

האם יכול להיות שמזיק אחר עוקץ אותי?

זה בהחלט אפשרי וברוב המקרים אכן תגלו שמדובר בכלל בפרעושים, שאופן ההדברה שלהם שונה לחלוטין. כדי לקבוע בוודאות האם אלה פשפשים או פרעושים היעזרו בטבלת הזיהוי שמחכה לכם כאן.

האם זה פשפש?

הרבה אנשים טועים לחשוב שאם הם נעקצו בבית, מדובר בפשפשים. אבל האמת היא שאלה לא המזיקים היחידים שעוקצים. למעשה, הפשפשים נדירים בבית הרבה יותר מפרעושים – שהם אלה שמגיעים אליכם בתדירות גבוהה בעקבות חיות המחמד וחיות נוספות שנמצאות סביבכם, אולם הדרך למגר אותם שונה לחלוטין.

אז לפני שנתחיל בפעולות הדברה, בואו נבדוק אם המזיק העוקץ הוא פשפש או בכלל פרעוש:

פשפשפרעוש
חום-אדמדם בגודל של כ-6 מ"מ, הולך באיטיות.חום-אדמדם (ממבט רחוק נראה שחור) בגודל של כ-3 מ"מ, קופץ ונעלם.
גוף עגול ושטוחגוף אליפטי מוארך
תוקף את האדם ולכן מסתתר בחריצים במסגרת המיטה ובמזרון, על השידה הסמוכה, ריפודים, מסגרות תמונות, שקעי חשמל וסדקים.תוקף את חיות המחמד ולכן מצוי על גופם, במיטה של בעל החיים, סביב המזון שלהם ועל ריפודים, מצעים ומיטות בבית.
עקיצה בקו ישר או כמה עקיצות באותו המקום, עם בליטות כהות או בהירות וסביבן כתם אדמומי. כאן תזהו את עקיצת הפשפשים במדויק. עקיצה בודדת עם בליטה אדומה וקטנטנה, לעתים כמקבץ של כמה עקיצות סמוכות. כאן תוכלו לזהות את עקיצת הפרעושים במדויק.
עקיצות בכל חלקי הגוף: פנים, צוואר, ידיים, בטן, גב ורגליים שנוצרות בלילה.עקיצות רק ברגליים שמתרחשות בכל שעות היממה.
יופיעו סימנים נוספים כמו כתמי חלודה על שולי המזרון או כתמי דם קטנטנים על הסדין בבוקר.יופיעו סימנים נוספים כמו גירוד עז ופתאומי של חיית המחמד, נשירה מוגברת באזור הזנב והופעת נקודות שחורות על הפרווה.

גיליתם שאלה פרעושים? באמצעות המדריך שלי להריגת פרעושים תוכלו לחסל אותם בעצמכם כבר עכשיו.

אם לא הסתדרתם והבעיה נמשכת, כאן תוכלו להתעדכן בפעולות מקצועיות כולל מחירים להדברת פרעושים.

ואם זה לא פרעוש ולא פשפש?

אם לא הצלחתם לאפיין את החרק העוקץ בבית לפי כל סימני הזיהוי שהצגתי כאן, המסקנה הבאה שלי תהיה שמדובר בכיני יונים – גם הן עוקצות ומגרדות מאוד ולרוב ללא סימני עקיצה מלבד הגירודים והאדמומיות שנגרמת מכך. אם אתם חושדים שבזה מדובר, כאן תמצאו את כל מה שצריך לעשות נגד כיני יונים.

כך מתרחשת הדברת פשפשים, אבל כמו שצריך

אם הגעתם לחלק הזה במדריך, סימן שאתם חווים עקיצות פשפשים (פשפשי מיטה) על בסיס קבוע וצריך להתחיל לנטרל את המפגע לפני שיהפוך לבעיה קשה. אז מה עושים?

 1. מתחילים לשאוב כל מקום שעשויים להיות בו פשפשים וביצים – מהמזרון, הסדינים, הכריות, מסגרת המיטה, ראש המיטה, השידות שלצידה, ריפודים, וילונות, שטיחים, ארונות, סדקים וחריצים, שקעי חשמל, מדפים, מסגרות מיטה וקירות בכל הבית.
 2. משתמשים בקיטור עוצמתי בחום גבוה – הפשפשים מתים בטמפרטורה גבוהה ולכן הקיטור יחסל את אלה שנותרו חיים מכל האזורים השאובים.
 3. מוציאים החוצה לשקיות זבל אטומות את כל הבגדים והמצעים בבית – משאירים את השקיות בחשיפה מקסימלית לחום השמש במשך 48 שעות לפחות, כדי להרוג פשפשים שמסתתרים בתוך סיבי הטקסטיל.
 4. מכבסים הכל מעל 60 מעלות – בתום 48 השעות יש לכבס כל מה שבשקיות ברתיחה ולייבש במייבש כביסה.

כמובן שרצוי להתחיל לטפל גם בעקיצות עצמן, דרך המדריך שלי שמסביר איך לטפל בעקיצות פשפשים ולנטרל את הגרד הקשה שמאפיין אותן.

ויש עוד כמה צעדים נוספים שחשוב ליישם כדי שהבית יהיה נקי לחלוטין מפשפשים. כאן מחכה לכם מדריך מפורט להדברת פשפשי מיטה כמו מקצוענים, עם סדר הפעולות המלא.

הדברה מקצועית נגד פשפשים

בשל ההתרבות המאסיבית והמהירה של הפשפשים, נותרות מאחור עוד המון ביצים שעלולות לבקוע ולהתחיל התפרצות חדשה בבית. בנוסף, יכולים לעבור חודשים שלמים עד שתחוו פעם נוספת עקיצות של פשפשים, אם הם נותרו שבעים אחרי התקיפה האחרונה.

כל אלה מצריכים סבב הדברה נוסף ורצוי שבאמצעות מדביר מקצועי שייכנס לתמונה. הדברה זו תתרחש באמצעות שאיבה ולאחריה שימוש במכונת קיטור בכל האזורים שבהם הפשפשים נמצאים. אם רמת הנגיעות שנמצאה בבית גבוהה וקיים סיכון שהפשפשים ישרדו את הטיפול שבוצע עד כה, יידרש טיפול משלים הכולל ריסוס במרצפות, הקירות, התקרה והחריצים.

כדי שההדברה תתרחש כראוי ותקבלו ממנה תוצאה אופטימלית, בצעו לפני הגעת המדביר את הפעולות הבאות:

 1. פנו את כל הרהיטים שניתן להזיז ושטפו ביסודיות רבה את הרצפה.
 2. הכניסו את כל הבגדים והמצעים לכביסה בטמפרטורה של 60 מעלות ומעלה. בגדים עדינים יכובסו ב-40 מעלות ויוכנסו לאחר מכן לשקית זבל אטומה שתוציאו לשמש.
 3. הסירו מהמיטות בבית את כל המצעים והותירו אותן חשופות לחלוטין. זוהי גם הזדמנות להיפטר ממזרונים בלויים וישנים ולהתחדש.
 4. אם יש לכם ארגז מצעים ומגירות מתחת וסביב למיטה, רוקנו אותם לחלוטין.
 5. אם יש בבית צעצועי ילדים, שטפו אותם היטב במים חמים.
 6. אתרו בעצמכם אזורים נוספים שבהם קיימים סימנים לפשפשים או שראיתם אותם שם.
 7. אטמו סדקים וחורים, הדביקו כראוי טפטים רופפים וטפלו בבעיות בחיבורים בין הקיר לרצפה, כדי למנוע מפשפשים נוספים לחדור פנימה.
 8. פנו מהבית פסולת בדגש על פחים, גרוטאות, קרטונים, מוצרים שספחו לחות וכל מקור שהפשפשים היו עלולים להגיע ממנו הביתה.

סימנים נוספים להופעת פשפשים בבית

מלבד עקיצה של פשפשים או ראייתם באופן פיזי, יש עוד כמה סימנים בהופעתם שכדאי שתכירו:

 • כתמי דם קטנטנים על הסדינים או הספות.
 • הופעת כתמים חומים, כמעין חלודה, על שולי ופינות המזרונים המהווים את נשלי הפשפשים.
 • כתמים שחורים זעירים על הריפודים והמזרונים המהווים את צואת הפשפשים.
 • לעתים יהיה בבית גם ריח לא נעים שהמקור לו איננו מוסבר.

אם הבחנתם בסימנים אלה אך אתם עדיין לא בטוחים שיש לכם פשפשים במיטה, בספות או ביתר חדרי הבית, תוכלו לשלוח לנו תמונה לזיהוי בווצאפ כדי שנאבחן את המזיק במדויק.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה